قوانین و مقررات

هرگونه فعالیت در مجموعه و فروشگاه کلش بازها به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین زیر از سمت کاربر است!

⚠️ ( بروزرسانی 29 مهر 1400 )

1⃣ #حق_واسط :

✅ از 0 تا 199 تومان :

نفری 9 هزار تومان

✅ از 199 تا 299 تومان :

نفری 16 هزار تومان

✅ از 300 تا 499 تومان :

نفری 21 تومان

✅ از 500 تا 799 تومان :

نفری 29 تومان

✅ از 800 تا 999 تومان :

نفری 36 تومان

✅ از 1 میلیون به بالا :

نفری 5 درصد

2⃣ برای امنیت معامله و جلوگیری از کلاهبرداری های شایع و پیام دادن کلاهبرداران با آیدی های فیک و مشابه آیدی ادمین اصلی ، آیدی فروشنده و خریدار به هیچ عنوان در اختیار هیچ کس به جز مدیریت کلش بازها و واسط فروشگاه ( مشخصات انتهای پست ) قرار نمیگیرد و طرف حساب هر دو طرف ( خریدار و فروشنده ) مجموعه فروشگاهی کلش بازها خواهد بود .

3⃣ بین جابجایی بعد از دریافت اکانت از فروشنده و واریزی پول خریدار مدت زمان حداقل 12 تا 24 ساعت زمانبر هست برای تست و انجام کارهای مربوط به امنیت جیمیل و اکانت و همچنین تأیید واریز وجه . ( تحویل اکانت به خریداران بین 12 تا 24 ساعت میباشد )

4⃣ برای حفظ حقوق خریدار از تمام فروشنده ها عکس از کارت شناسایی + عکس از قبض تلفن ثابت یا آب ، برق گاز (قبض کاغذی یا شات از قبض پیامکی) + اسکرین شات از کلیردیتا بازی + شماره تماس + لوکیشن + تعهد نامه ای دریافت میشه ، مبنی بر اینکه اگر مشکلی برای اکانت ایجاد بشه و در زمینه ی کلاهبرداری محسوب بشه مدارک فوق جهت اقدام قانونی در اختیار خریدار قرار میگیرد .
🔺 فروشندگان محترم ؛ در صورت عدم ارسال تصویر کارت شناسایی برای واسط مجموعه از انتقال وجه برای شما معذوریم ، و نیز واسط فروشگاه حق کنسل کردن معامله و حذف آگهی شما را دارد .

5⃣ تعهد مجموعه فروشگاهی کلش بازها فقط جابجایی وجه و اکانت بین خریدار و فروشنده هست ، و هرگونه مشکلات بعدی از عهده ی ما خارج میشه ، و تنها مسئولیت ما بند بالا ( قراردادن مدارک در اختیار خریدار ) هست و حدالامکان هم با خریدار برای برطرف شدن مشکل همکاری میکنیم .

6⃣ درصورتی که آگهی شما فروخته شود ، حداکثر تا 6 ساعت پس از اولین تماس واسط فروشگاه با شما ، میبایست برای انجام انتقال اعلام آمادگی نمائید ، در غیر اینصورت آگهی شما از لیست محصولات حذف میشود و برای درج آگهی خود ، میبایست مجدداً ثبت آگهی کنید .

7⃣ در صورت قفل شدن جیمیل بازی قبل از تحویل به خریدار مشکل برعهده فروشنده و بعد از تحویل به خریدار به عهده خریدار میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .

8⃣ ساعت کاری فروشگاه از 11 ظهر تا 11 شب هست و قبل و یا بعد از این ساعت لطفا به واسط مراجعه نفرمایید و پیامی ارسال نکنید .