14 روز بن کلن وار چگونه است ؟ – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • 14 روز بن کلن وار چگونه است ؟ – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  14 روز بن کلن وار چگونه است ؟

  باسلام خدمت همه کاربران محترم سایت ایران کلش ؛ دوستان همانطور که میدانید درست دو هفته پیش بود که سوپرسل گام جدیدی برای سرکوب تقلب و استفاده از مودها ، ربات ها و… افراد کلن ها را برداشت که در ابتدا این مجازات همراه با 14 روز بن کلن وار همراه خواهد بود.

  مطمئنا در جامعه بازیکنان کلش اف کلنز این بحث بالا گرفته است که چرا به خاطر یک یا چند فرد متقلب همه افراد کلن باید بن و جریمه شوند و یا شاید اصلا کسی از تقلب دیگران خبر نداشته باشد ولی متاسفانه سوپرسل همچنان در موضع خودش ایستاده و به این روش شروع به بن کردن میکند.

  خب ما برای شما در قالب یک پست ، 14 روز اولین بن کلن وار را به روایت تصویر برای شما آماده کرده ایم :

  14 روز بن کلن وار چگونه است ؟ - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  1) آغاز ممنوعیت

  اولین اقدام سوپرسل برای متقلبان در کلن ها این است که 14 روز افراد کلن خاطی را از هرگونه اجرای وار منع میکند.

  جالب است که بدانید یکی از اولین کلن های بن شده ، قبلیه لول چهارده ای است که در تصویر زیر نام آنرا می بینید . این کلن یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین کلن های حال حاضر کلش اف کلنز می باشد که لول بالای آن باعث مشهورشدن این کلن شده است.

  حتماً بخوانید  استراتژی اتک گولد ودارک اکسیر با پکا

  14 روز بن کلن وار چگونه است ؟ - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  این کلن با بیش از 320 وار پیروز با سهل انگاری و تقلب یک یا چند بازیکن به این روز در آمده است و همه افراد کلن در این ممنوعیت سهیم شده اند. حتی لیدرها و کولیدرهای این کلن تعداد زیادی از پلیرهای مشکوک به تقلب خود را از کلن ریمو کرده اند.

  در این پروسه ابهامات زیادی وجود دارد که کاربران در مورد آن بحث می کنند. مثلا شاید میان بازیکن و کلن خصومتی باشد و این فرد با تقلب بخواهد جو کلن را تشویش کند. که این ابهامات باعث شده کلیه لیدرها و اعضا از ورود افراد غریبه به کلن های خودشان جلوگیری کنند.

   

  2) ممنوعیت بازیکنان

  همانطور که اشاره کردیم این ممنوعیت ها برای همه بازیکنان کلن حاوی افراد متقلب می باشد. این ممنوعیت به صورتی است که بازیکن دو هفته همانطور که در تصویر مشاهده می کنید حق شرکت در وار در این کلن را نخواهد داشت.

  14 روز بن کلن وار چگونه است ؟ - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  بله همانطور که میبینید پیامی زمان دار مخصوص در پروفایل شما نمایش داده میشود که این تا اتمام این زمان شما نمیتوانید در کلن وار شرکت کنید.

  حتماً بخوانید  استراتژی Golaloon یا Golava

  طبق آخرین اخباری که به ما رسیده افراد بن شده در کلن وار حتی اگر کلن خاطی را ترک کنند تا مدت معلوم شده دوباره نمی توانند در وار شرکت کنند.

   

  *** نتیجه گیری ***

  من بیصبرانه منتظرم تا ببینم اقدام بعدی سوپرسل در قبال تقلب هایی که در بازی رایگانش انجام می شود چیست؟ حتی تا الان هم خیلی از بازیکنان از اقدامات عجیب سوپرسل برای دفع تقلب ها ناراحت کننده بوده و سوپرسل نیز تعداد قابل توجهی از بازیکنان خود را با بن کردن از دست داده است.

  سیستم جدید بن کلن وار سوپرسل در کلش اف کلنز موجب یک بی اعتمادی عام در قبایل و کلن های این بازی شده است.

  لطفا اگر کلن شما نیز بن شده است مارا با جدیدترین تصاویر و جزئیات باخبر بسازید.

  باتشکر

  http://iranclash.com/14-days-clan-war-bans/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :