کلش اف کلنز زمستانی خواهد شد!! درخت کریسمس 2017 رونمایی شد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • کلش اف کلنز زمستانی خواهد شد!! درخت کریسمس 2017 رونمایی شد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  درحالی که سومین پیشنمایش آپدیت کلش رویال نیز امروز منتشر شد ، روز گذشته ، سوپرسل بالاخره خبری خوش نیز برای کابران کلش اف کلنز منتشر نمود و مژده شروع پیشنمایش های کریسمس را در چند روز آتی اعلام نمود!!

  کلش اف کلنز زمستانی خواهد شد!! درخت کریسمس 2017 رونمایی شد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   

  شروع پیشنمایش های کلش تا آخر هفته جاری!!

  بالاخره پس از مدت های انتظار و انتشار آپدیت برای دیگر بازی های سوپرسل ، حال تنها چند روز تا شروع پیشنمایش های جذاب کریسمس کلش باقی است چراکه بر طبق گفته سوپرسل ، پیشنمایش ها حداکثر تا آخر هفته جاری آغاز خواهند شد!! اما ظاهرا اینبار سوپرسل ترجیح داده تا پیش از معرفی پیشنمایش های اصلی ، خبرهای خوشی به کاربرانش بدهد!!

  کلش اف کلنز زمستانی خواهد شد!!

  تم زمستانی بازی ، یکی از بهترین و زیباترین قسمت های هر آپدیت کریسمس است که از توجه ویژه ای در نزد بازیکنان و همچنین سوپرسل قرار دارد!! به گفته سوپرسل ، کریسمس امسال یکی از به یاد ماندنی ترین کریسمس های کلشی خواهد بود چراکه با تغییرات بسیار عمده ای در تم بازی مواجه خواهیم بود که در ادامه به برسی برخی از آنها میپردازیم!!

  حتماً بخوانید  تغییرات کلی بروز رسانی جدید ! + ویدئو اختصاصی

  درخت کریسمس 2017 کلشی رونمایی شد!!

  همانطور که گفتیم ، امسال سوپرسل پیش از آغاز پیشنمایش هایش نیز خبرهای خوشی برای بازیکنانش داشته و ساعاتی قبل با انتشار تصاویری ( تصاویر ابتدای متن) از بخشی از جزییات تم زمستانی امسال پرده برداری نمود که درخت کریسمس نیز بخشی از آن بود!!

  کلش اف کلنز زمستانی خواهد شد!! درخت کریسمس 2017 رونمایی شد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایرانطبق اطلاعات لو رفته سوپرسل ،  این درخت درست همانند پامیکن (میوه هاووین امسال)  به مدت دوماه به رشد خود ادامه خواهد داد و عمر آن سرانجام در بهمن ماه پایان خواهد یافت!!

  اما علاوه بر رونمایی از درخت کریسمس ، بنظر میرسد تغییراتی در قسمت تم زمستانی بازی نیز داشته باشیم!! طبق تصاویر منتشر شده از سوپرسل کریسمس امسال شاهد رشد نوع جدید از درخت خواهیم بود که کاملا پوشیده از برف است و زیبایی خاصی به بازی خواهد بخشید!!  همیچنین بر اساس گفته های یکی از تسترهای بازی ، تم زمستانی امسال اکثرا برفی خواهد بود!!

  تغییرات گرافیکی بسیاری در راه است!!

  علاوه بر گیم پلی جدید بازی که در آپدیت پیش رو شاهد آن خواهیم بود ، تغییرات گرافیکی بسیاری نیز در راه خواهد بود!! از جمله تغییرات گرافیکی لو رفته ، تغییر جزیی شکل ظاهری لول های مختلف تان هال است که میتوانید نمونه ی آن را در تصویر زیر برای تان هال 8 مشاهده نمایید!! گرچه هنوز مشخص نیست که این تغییرات مخصوص آپدیت کریسمس است و یا ماندگار و همیشگی ، اما مطمعنا با تغییراتی در این مورد مواجه خواهیم بود!!

  حتماً بخوانید  Clash of Clans – کاملا فارسی + دانلود کلش اف کلنز فارسی 8.212.9

  کلش اف کلنز زمستانی خواهد شد!! درخت کریسمس 2017 رونمایی شد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  همیچنین از جمله تغییرات گرافیکی پیشرو میتوان به تغییر نقشه وار اشاره نمود که در روزهای گذشته از یکی از ویدیوهای سوپرسل لو رفته است!! همانوطر که میدانید هم اکنون نقشه وار شکلی بیابان مانند دارد که بنظر میرسد در آپدیت پیشرو به جنگل تبدیل خواهد شد!!

  کلش اف کلنز زمستانی خواهد شد!! درخت کریسمس 2017 رونمایی شد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   

  برای اطلاع از اخبار آپدیت کریسمس در کانال تلگرامی ما عضو شوید!!

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/clash-of-clans-winter-is-coming/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :