چگونگی حمله کردن در لیگ تایتان – How to farm in Titan League –

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چگونگی حمله کردن در لیگ تایتان – How to farm in Titan League –
 •  

  سلام خدمت کاربران عزیز ایران کلش امروز میخواهیم برای شما چگونگی حمله کردن در لیگ تایتان را توضیح بدهیم تا بتوانید در لیگ تایتان به خوبی حمله کنید و به لیگ بالاتر صعود کنید و این آموزشی کلی از اتک زدن در لیگ تایتان میباشد . پس با ما همراه باشید…

  چگونگی حمله کردن در لیگ تایتان

  دوستان عزیز این مورد را بدانید که اگر شما تصمیم گرفته اید به لیگ تایتان بروید و یا بالاتر از ان باید صبر و پشتکار قوی داشته باشید تا بتوانید بهترین مپ هارا به بهترین روش بزنید و پیروز شوید و اولین گام برای صعود به تایتان همین مورد میباشد. دومین گام هم نیز انتخاب درست ترین ترکیب نیروها برای حمله و همچنین چیدمان مپ شما میباشد.

  مطمئن باشید پاداشی که در لیگ تایتان پس از پیروزی هر دوره به شما میدهد شمارا انرژی میدهد زیرا بسیار بالا است و برای ما با صرفه میباشد لذا اگر اتکی را مقدار کمی کاپ گرفتید اصلا ناراحت نباشید و بدانید که لیگ بالا سختی بیشتری هم دارد و اصلا سعی نکنید خسته شوید و از روی بی حوصلگی حمله کنید.

  حتماً بخوانید  پاکسازی سریع مپ

  چگونگی حمله کردن در لیگ تایتان - How to farm in Titan League -

  راهنما و ترکیب نیروها:

  + اولین نکته این است که شما باید متناسب با مپ هایی که میزنید نیرو بسازید که حداقل از لحاظ منابع ضرر نکنید و برای شما صرف کند که حمله میکنید ولی شاید با خود بگویید در لیگ تایتان بیشتر کاپ مهم است نه اینکه منابع . در جواب این حرف باید بگویم که بله درست میگویید اما باید کمی به فکر منابع هم باشیم مانند این میماند که ما این موضوع را به دو هدف طبقه بندی کنیم یکی هدف فرعی و دیگری هدف اصلی که هدف اصلی ما افزایش کاپ و هدف فرعی جمع کردن منابع است و این ها در کنارهم بهترین نتیجه را خواهند داد.

  + دومین نکته که باید به آن اشاره کرد انتخاب صحیح مپ ها برای حمله است . شما باید مپ هایی را برای حمله انتخاب کنید که مثلا حداقل 2 هزار دارک اکسیر داشه باشد و با پاداش ان حمله بشود 4000 دارک تا وقتی که شما 3600 دارک مصرف کرده اید حداقل کمی در حمله سود هم داشته باشید . دومین نکته برای انتخاب مپ این است که باید مپ هایی را مورد انتخاب قرار دهید که بشود ان هارا زد و با نیروهایی که دارید و میزان لول نیروهای خود با خود در زمان اول بازی بسنجید که آیا میشود حداقل یک ستاه از این مپ کسب کرد یا خیر؟زیرا اگر بزنید و نتوانید حداقل یک ستاره کسب کنید بین 15 الی 25 کاپ حدودا از شما کسر خواهد شد و این علاوه بر ضرر منابع ضرری بزرگ خواهد بود.

  حتماً بخوانید  استاد اسکلتون اسپل شوید!!

  به طور کلی رفتن به لیگ تایتان چه سودهایی برای ما خواهد داشت؟

  خب دوستان ضررهای رفتن به لیگ تایتان را میدانید که یکی از ان ها اتلاف وقت است و اما سودهای آن که بسیار سودهای خوبی هم میباشد :

  1- کسب بهترین منابع و لوت ها در لیگ تایتان.

  2- کسب شهرت و برتری نسب به باقی دهکده ها و نزدیک شدن  به تاپ پلیر شدن.

  3- اشباع شدن از منابع یعنی مخازن شما همیشه پر است و این برای شما بسیار عالی است.

  4-  کسب تجربه زیاد حمله کردن و آشنایی با انواع استراتژی ها و دهکده های سخت.

  دوستان عزیز این آموزش را سعی کردیم به طور خلاصه برای شما اماده کنیم تا بتوانید نکته های مهم را دریافت کنید و بهتر در لیگ تایتان حمله کنید و برای شما ترکیب نیرو مشخصی تعیین نکرده ایم زیرا همانطور که گفتیم باید بنا به توانایی های خود و مپ هایی که میزنید نیرو را انتخاب نمایید.

  موفق و سربلند باشید…

  http://iranclash.com/how-to-farm-in-titan-league/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :