پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  خب همانطور که انتظارش داشتیم ، لحظاتی قبل پیشنمایشی بسیار بزرگ و هیجان انگیز از آپدیت کریسمس پیش رو توسط سوپرسل معرفی شد که خبر از بالانسی بزرگ در این آپدیت میدهد!! اهمیت این خبر چنان زیاد بوده است که سوپرسل از آن به عنوان پیشنمایش ذکر نکرده و طبق گفته آن ، تمامی پیشنمایش ها و تغییرات صورت گرفته در آپدیت کریسمس بصورت یکجا و فردا معرفی خواهد شد!! منتظر آپدیتی متفاوت در کلش اف کلنز باشید!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  بالانسی هیجان انگیز در انتظار کلش اف کلنز!!

  برخلاف اکثر آپدیت های بالانس سوپرسل که عموما با تغییرات بسیار کوچک و جزیی همراه است ، اینبار تغییرات بسیار مهم و عمده ای در تمامی قسمت های بازی از جمله لول های جدید برای ساختمان ها و نیروها و همینطور لول جدید هیروها انجام گرفته است!! لازم به ذکر است که اکثریت این تغییرات برای تان هال 11 بوده و همانطور که قبلا نیز گفته شده بود ، کریسمس پیش رو ، آپدیتی به یاد ماندنی برای افراد حرفه ای کلش اف کلنز خواهد بود!!

  لول جدید هیروها : کینگ و کویین لول 45!!

  یکی از مهمترین تغییرات منتشر شده در آپدیت بالانس ، لول جدید هیروهای کینگ و کویین است که تا لول 45 تمدید شده است!! از این پس هیروهای شما از قدرت بیشتری برخوردار خواهند بود!! البته لازم به ذکر است که لول های جدید مخصوص تان هال 11 خواهند بود و تنها بازیکنان این سطح از آن بهره مند خواهند شد!!

  همچنین ، مدت زمان ارتقا لول 31 تا 40 کینگ بربرین و همچنین لول 26 تا 40 کویین آرچر نیز بصورت قابل توجهی کاهش داشته که میزان آن هنوز مشخص نیست و در روزهای آینده مشخص خواهد شد!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  اما خبرهای خوب تنها برای تان هال 11 نیست و دیگر تان هال ها مخصوصا تان هال 9 و 10 نیز باید منتظر خبرهای بسیار خوبی باشند که از جمله آن انتقال کینگ و کویین لول 40 به تان هال 9 میباشد!! بر این اساس از این پس شما میتوانید در تان هال 9 هیروهای خود را به لول 40 برسانید!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  سطح جدید ساختمان ها : کلن کستل لول 7 – ویزارد تاور لول 10

  به غیر از ارتقای سطح هیروها ، برخی ساختمان های دفاعی از جمله کلن کستل و ویزارد تاور نیز دست خوش تغییرات شده اند و سوپرسل برای آنها لول جدید در نظر گرفته است!! ویزارد تاور لول 10 و کلن کستل لول 7 که هردو در تان هال یازده در دسترس خواهند بود ، از موارد بسیار مهم معرفی شده در این پیشنمایش هستند!!

  حتماً بخوانید  پخش زنده مراسم معرفی آپدیت کریسمس : سوپرایزهای کریسمس در راه هستند!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایرانهمچنین لازم به ذکر ، تعداد ظرفیت کلن کستل لول 7 تغییری با لول قبل آن نداشته و ظرفیت آن همان 35 عدد خواهد بود اما با این تفاوت که شما این امکان را خواهید داشت تا در اتک هایتان یک اسپل اکسیری و یا دو اسپل دارک به همراه داشته باشید!!

  همچنین علاوه بر معرفی معرفی سطح جدید ، سطوح 5 و 6 کلن کستل و سطوح 3 تا 9 ویزارد تاور نیز با کاهش هزینه ارتقا همراه بوده که مقدار آن همچنان نامشخص است و در روزهای آینده مشخص خواهد شد!!

  سطح جدید نیروها : هوگ لول 7 – گولم لول 6 

  سطوح جیدد معرفی شده تنها محدود به ساختمان ها نیست و لول های جدید نیز برای برخی نیروها از جمله گولم ، هوگ نیز معرفی شده است!! لازم به ذکر است ، همچون دیگر سطوح جدید ، گولم لول 6 ، هوگ لول 7 نیز مخصوص تان هال یازده بوده و بازیکنان این سطح از آن برخوردار خواهند بود!! اما خبر خوشحال کننده برای تمامی بازیکنان ، کاهش زمان و هزینه ارتقای تمامی لول های این دو نیروی محبوب است که جزییات آن همچنان نامعلوم میباشد!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  سطح جدید اسپل : اسپل سم لول 5

  تقریبا میتوان گفت زمان زیادی بود که سوپرسل دارک اسپل های خویش را فراموش نموده بود اما ظاهرا بار دیگر شاهد تغییرات در آنها خواهیم بود و اسپل سم لو 5 در آپدیت پیش رو به بازی خواهد آمد و درست همانند دیگر ویژگی ها ، این سطح نیز مخصوص تان هال 11 خواهد بود و دیگر بازیکنان از آن محروم هستند!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  دیوار لول 12 بالاخره به کلش اف کلنز آمد!!

  در ماه های گذشته شایعات زیادی پیرامون معرفی دیوار لول 12 در بین کابران بوجود آمده بود که خوشبختانه لحظاتی قبل سوپرسل با معرفی رسمی آن به شایعات پایان داد!! دیوار لول 12 که در تنها 50 عدد از آن در تان هال یازده درسترس و قابل ارتقا میباشد ، قویترین دیوار معرفی شده تاکنون است!!

  همچنین لازم به ذکر است که هزینه ارتقای این دیوار ، 4 میلیون گلد است که نشان از کاهش میزان ارتقا در سطوح 10 و 11 دیوار میباشد!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   رویدادهای ویژه در راه کلش اف کلنز!!

  مهمترین قسمت خبر تغییرات بالانس ، سوپرایز ویژه و بزرگ سوپرسل برای بازیکنانش است که رویداد ویژه نام دارد!! این قسمت که چیزی شبیه به رویدادهای ویژه کلش رویال است هنوز به طور کامل معرفی نشده و همچنان در هاله از ابهام قرار دارد!! اما تمام هنوز تمام نشده است!! بخش دیگری از این سوپرایز مربوط به جوایز درختان کریسمس است که به صورت تصادفی و از هفته آینده به هر فرد تعلق خواهد گرفت!! به گفته سوپرسل ، امسال هریک از درختان کریسمس با جایزه ای ویژه برای شما همراه خواهد داشت که جزیات آن در روزهای آینده گفته خواهد شد!!

  حتماً بخوانید  بهترین مپ ها برای انواع تاون هال

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  پیشنهادات کارگران برای ارتقا ساختمان ها

  اما از دیگر تغییرات جالب این بالانس میتوان به پیشنهادات کارگران بمنظور اولویت های ارتقا ارشاره نمود!! هم اکنون بسیاری از بازیکنان برای اولویت در ارتقا ساختمان های خود دچار سردرگمی و مشکل هستند که با این قابلیت آنها این امکان را خواهند داشت تا به پیشنهاد بازی ، به ارتقا ساختمان بعدی خود بپردازند که معیارهای انتخاب آن بر اساس میزان منابع و سطح تان هال شما تعیین خواهد شد!!

  پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  دیگر تغییرات بالانس آپدیت کریسمس

  علاوه بر تغییرات ذکر شده بالا ، قسمت های دیگر بازی نیز دست خوش تغییرات جزیی دیگری نیز شده است تا آپدیت بالانس کاملی را با خود به ارمغان بیاورد :

  * شعاع پوشش اسپل سم با افزایش کمی همراه خواهد بود!!

  * میزان صدمه و سلامتی ویچ افزایش خواهد داشت!!

  * سرعت حمله بالون ها ، دراگون و پکا افزایش داشته است!!

  * ویزارد تاور لول 9 هم اکنون در تان هال 10 در دسترس خواهد بود!!

  * زمان ارسال ایمیل در کلن به 1 ساعت کاهش داشته است!!

   منتظر ادامه پیشنمایش ها باشید!!

  همانطور که گفته شد ، بر اسا گفته های سوپرسل ، اطلاعات منتشر شده امروز در حقیقت پیشنمایش محسوب نشده و پیشنمایش های اصلی ، فردا و بصورت یکجا معرفی خواهد شد!! جالب است بدانید ، اطلاعات ذکر شده حتی یک سوم از پیشنمایش های اصلی نبوده و تنها جنبه بالانس و متعادل سازی برای بازی داشته است!!

  بنابراین میتوان امیدوار بود ، هنوز تغییرات هیجان انگیز بسیاری برای گیم پلی در راه است که فردا از آن مطلع خواهیم شد!! همچین لازم به ذکر است ، بمنظور اطلاع از اخبار لحظه به لحظه آپدیت کریسمس میتوانید در کانال تلگرامی ایرانکلش عضو شده و اخبار را در لحظه و زودتر از تمامی منابع بخوانید!!


  مشاهده ی ویدئوی پیشنمایش آپدیت بالانس + دوبله فارسی

  در این ویدئو آپدیت متعادل سازی + تغییرات ظاهری و برخی نکات به صورت کامل بررسی شده است

  دانلود ویدئو با کیفیت خوب

  اگر دوست دارید قبل از همه آپدیت جدید کلش اف کلنز را دریافت کنید دانلود کلش اف کلنز مراجعه کرده و آدرس آن را در مرورگر خود BookMark نمایید.

  برای اطلاع از جزییات آپدیت کریسمس ، به کانال تلگرامی ما مراجعه نمایید!!

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/christmas-balance-update-info/

  کلمات کلیدی : خب اما به تقریبا یکی (, ) + , ? { }   سطوح  رویدادهای  منتظر ، آدرس آرچر آمد آمد در آمده آن آنها آپدیت آپدیتی آینده ابهام اتک اخبار ادامه ارتقا ارتقای ارسال ارشاره ارمغان از اسا اساس است است است بنابراین است همچنین اسپل اصلی اطلاع اطلاعات اف افراد افزایش البته اما امروز امسال امکان امیدوار انتخاب انتظار انتظارش انتقال انجام اند انواع انگیز اهمیت اولویت اکثر اکثریت اکسیری اکنون ای ایرانکلش ایمیل این اینبار با بار بازی بازیکنان بازیکنانش باشند باشید باشید همانطور باشید همچنین بالا بالاخره بالانس بالانسی بالون باید بخش بخوانید بخوانید بدانید بر برای بربرین برخوردار برخی بررسی برسانید بزرگ بسیار بسیاری بصورت بعدی بمنظور به بهترین بهره بوجود بود بود بوده بپردازند بیاورد بیشتری بین تا تان تاور تاون تاکنون تصادفی تعداد تعلق تعیین تغییرات تغییری تفاوت تلگرامی تمام تمامی تمدید تنها توجهی توسط جالب جایزه جدید جزیات جزیی جزییات جمله جنبه جوایز جیدد حتماً حتی حرفه حقیقت حمله خبر خبرهای خواهد خواهند خواهید خواهیم خوب خوب اگر خوبی خود خوش خوشبختانه خوشحال خویش داد دارد دارک دارید داشت داشت داشته داشتیم دانلود در دراگون درختان درست درسترس دریافت دست دسترس دفاعی دو دوبله دوست دچار دیوار دیگر دیگری ذکر را راه رسمی رو روزهای رویال رویداد رویدادهای زمان زنده زودتر زیاد زیادی ساختمان سازی ساعت سردرگمی سرعت سطح سطوح سلامتی سم سوم سوپرایز سوپرایزهای سوپرسل شاهد شایعات شبیه شد شد شد همچنین شده شعاع شما صدمه صورت طبق طور ظاهرا ظاهری ظرفیت عدد عضو علاوه عمده عموما عنوان غیر فارسی در فراموش فرد فردا قابل قابلیت قبل قبلا قدرت قرار قسمت قویترین لازم لحظاتی لحظه لو لول ما ماندنی ماه متعادل متفاوت محبوب محدود محروم محسوب مخصوص مخصوصا مدت مراجعه مراسم مربوط مرورگر مشاهده مشخص مشکل مطلع معرفی معیارهای مقدار منابع منتشر منتظر مند مهم مهمترین موارد مپ میباشد میباشد میتوان میتوانید میدهد میزان میلیون نام نامشخص نامعلوم نبوده نداشته نشان نشده نظر نمایید نمایید نمود نموده نکات نکرده نیروها نیروی نیز نیست ها ها اما هال هاله های هایتان هر هردو هریک هزینه هستند هستند هفته هم همان همانطور همانند همراه همه همچنان همچنین همچون همچین همینطور هنوز هوگ هیجان هیروها هیروهای و ویدئو ویدئوی ویزارد ویچ ویژه ویژگی پایان پخش پس پلی پوشش پکا پیرامون پیش پیشنمایش پیشنمایشی پیشنهاد پیشنهادات چنان چیزی کابران کارگران کامل کاملی کانال کاهش کرده کریسمس کریسمس علاوه کریسمس پیش کستل کلش کلن کلنز کلنز برخلاف کلنز مهمترین کمی کننده کنید که کوچک کویین کیفیت کینگ گذشته گرفت گرفته گفت گفته گلد گولم گیم ی یا یاد یازده یازده در یک یکجا

   

  

  ستاره های هالیوود

  دانلود سریال The Walking Dead دوبله فارسی

  سنگ بینی

  عکس جدید ترانه علیدوستی

  سفت کردن باسن

  

  فال روزانه

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :