نیرو طراحی کنید ، 3000 جم برنده شوید!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • نیرو طراحی کنید ، 3000 جم برنده شوید!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  پس از آخرین مسابقه سوپرسل درمورد کلن وارهای دوستانه که جایزه نسبتا بزرگی نیز به همراه داشت ، ساعاتی قبل مسابقه دیگری در فروم سوپرسل معرفی شد که بر مبنای آن شما میتوانید با طراحی یک نیرو برای کلش ، برنده 3000 جم شوید که بسیار عالی است!!

  مسابقه طراحی نیرو سوپرسل

  باتوجه به نزدیک بودن آپدیت کریسمس کلش اف کلنز ، بنظر میرسد اینبار سوپرسل قصد دارد تا نیروی جدید بازی خود را از میان طرح های بازیکنانش انتخاب نماید!! بر این اساس کابران میتوانند با طراحی نیروی ذهنی خود برای کلش اف کلنز و ارسال آن به سوپرسل شانس خود را برای بدست آوردن 3000 جم این مسابقه امتحان نمایند!!

  قوانین مسابقه طراحی نیرو

  * طراحی شما باید یک اثر هنری محسوب شود!!

  * طرح شما باید اورجینال بوده و کپی از شخص و جایی نباشد!!

  * تمامی طرح ها باید در این مکان(کلیک کنید) بصورت یک پست قرار داده شوند!!

  * شرکت کنندگان میتوانند از تصویر زیر به عنوان یک راهنمایی استفاده نمایند:

  نیرو طراحی کنید ، 3000 جم برنده شوید!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایرانمهلت و زمان ارسال آثار

  به گفته سوپرسل شما تنها تا پایان روز دوشنبه 21 نوامبر ( 1 آذر) فرصت دارید تا طرح های خود را به صورت پست در فروم سوپرسل قرار دهید. در پایان این روز تمامی طرح ها جمع آوری شده و در صفحه فیسبوک کلش به رای گذاشته خواهد شد!!

  حتماً بخوانید  ویدیو جدید منتشر شده توسط سوپرسل

  جایزه این مسابقه ، 3000 جم

  همانطور که گفتیم ، جایزه این مسابقه نیز نسبتا بزرگ و عالی است به طوری که سوپرسل برای نفر اول این مسابقه 3000 جم در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که این مسابقه سه برنده خواهد داشت که در زیر جوایز آنها را به ترتیب مشاهده مینمایید :

  * نفر اول : 3000 جم

  * نفر دوم : 2000 جم

  * نفر سوم : 1000 جم

  چگونگی انتخاب برندگان؟!

  طبق شیوه قبل سوپرسل برای انتخاب برندگان ، اینبار نیز پس از پایان مهلت ارسال آثال ، تمامی طرح ها توسط مدیران فروم جمع آوری شده و در صفحه فیسبوک کلش به نمایش عمومی در خواهند آمد!! سه طرح برتر که بتواند بیشترین رای(لایک) را از آن خود کنند ، برنده این مسابقه خواهند بود!!

  به روزرسانی :

  نیرو طراحی کنید ، 3000 جم برنده شوید!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  ابزار جدیدی برای طراحی نیروها معرفی شده است که فقط با چند کلیک ساده میتوانید نیروی مورد نظر خود را بسازید

  برای مشاهده این ابزاز کلیک کنید

   

  کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از برندگان این مسابقه :

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/supercell-troops-creation-contest/

  کلمات کلیدی : پس ابزار ( (, ) , ?در { } ، آثار به آثال آخرین آذر) آمد آن آنها آوردن آوری آپدیت ابزاز اثر ارسال از اساس است است استفاده اطلاع اف امتحان انتخاب اورجینال اول این اینبار با بازی بازیکنانش باید بتواند بخوانید بدست بر برای برتر برنده برندگان برندگان؟ طبق بزرگ بزرگی بسازید بسیار بصورت بنظر به بود بودن بوده بیشترین تا ترتیب تصویر تلگرامی تمامی تنها توسط جایزه جایی جدید جدیدی جم جم جم همانطور جمع جهت جوایز حتماً خواهد خواهند خود داده دارد دارید داشت در درمورد دهید دوستانه دوشنبه دوم دیگری ذهنی ذکر را راهنمایی رای رای(لایک) روز روزرسانی زمان زیر ساده ساعاتی سه سوم سوپرسل سوپرسل باتوجه شانس شخص شد شد شده شرکت شما شود شوند شوید شیوه صفحه صورت طراحی طرح طوری عالی عمومی عنوان فرصت فروم فقط فیسبوک قبل قرار قصد قوانین لازم ما مبنای محسوب مدیران مسابقه مشاهده معرفی منتشر مهلت مورد مکان(کلیک میان میتوانند میتوانید میرسد مینمایید نباشد نزدیک نسبتا نظر نفر نماید نمایش نمایند نوامبر نیرو نیرو نیروها نیروی نیز ها های همراه هنری و وارهای ویدیو پایان پس پست چند چگونگی کابران کانال کریسمس کلش کلن کلنز کلیک کنند کنندگان کنید کنید) که کپی گذاشته گرفته گفته گفتیم یک

   

  

  سفت کردن باسن

  فال عطسه

  مرورگر گوگل کروم

  مرسدس بنز

  ژورنال لباس مجلسی

  

  فال تاروت

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :