نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص

  باسلام خدمت همه شما ایران کلشی های عزیز ؛ امروز میخواهیم به شما چند نکته برای زدن یک اتک بی نقض و تمیز به شما ارائه دهیم. همه افراد از این نکات میتوانند استفاده کنند اما معمولا این نکات برای افراد لول بالا برای افزایش کاپ مهم تر است.

  مطمئنا شما برای دیدن یک منطقه تاریخی یا عجیب قبل از آن سعی دارید شناختی از قبل را بر روی آنجا داشته باشید. خب در حملات بازی کلش اف کلنز هم همینطوری می باشد و شما باید شناختی درباره مراحل یک اتک بی نقص را داشته باشید.

  آن چه من خواهم دید در اتک ها شکست خورده معمولا شروع و استارت بد حمله می باشد خیلی از شما چگونگی اتک به مپ ها مختلف را نمیدانید.

  اگر شما در شروع اتک اشتباه کنید مطمئنا کار خود را برای گرفتن ستاره سخت کرده اید چون مطمئنا نیروهای شما آسیب جدید دیده اند و حتی راه طی شده اتک بر طبق مراد شما نخواهد شد.

  در این پست من به شما افکار و عقاید جدید برای شروع اتک خواهم داد. اگر دهکده شما مکس است و اتک های شما صرفا جهت افزایش کاپ هستند پس دهکده با مپ مناسب و میزان کاپ دهی اولین اولویت است.

  به دور از استراتژی های خاص حمله ، این پست روند اتک را پس از آماده سازی نیروها و انتخاب حریف مناسب را به شما نشان خواهد داد.

  در آپدیت اول این مطلب ما به شما مراحل شکست یک مپ متقارن را نشان خواهیم داد.

   

  چگونه یک حمله بدون نقص برای شکست مپ های متقارن داشته باشیم؟

  این راهنمای ها به صورت قاعده کلی نیستند بلکه به صورت مستقل شما را در مقابل ساختمان های دفاعی مهم راهنمایی میکنند.

  اولین چیزی که شما باید به دنبال مشخص کردن آن باشید یک بیس مناسب جهت حمله آسان تر با کاپ دهی مناسب باشید.

  بهترین انتخاب مپ ها متقارن هستند. زیرا معمولا این مپ ها شلوغ و دست و پاگیر نیستند و تجربه نشان داده است ذهن شما برای چگونگی در حمله به این مپ ها بهتر عمل میکنید زیرا مپ متقارن است و مکان ساختمان ها مرتب است.

  حتماً بخوانید  ارسال ایده های هنری Submit your fan art

  خب مپ زیر نمونه یک مپ متقارن می باشد که البته انتخاب حمله به این مپ ها بستگی به قدرت و ذکاوت شما در حمله نیز می باشد.

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   

  مپ های متقارن (بیشتر بدانید)

  هرچند که مپ های متقارن برای تصمیم گیری چگونگی اتک و انتخاب سمت مناسب شروع اتک آسان ترند اما به نکات زیر توجه کنید :

  • * مپ های متقارن معمولا به سمت شمال و جنوب کشیده شده اند و تان هال آنها در وسط قرار دارد که معمولا بهترین نقطه برای اتک سمت راست و چپ بیس می باشد.
  • * اولویت شما برای فلج کردن بیس حریف از بین بردن (هیروها ، دفاعی های خاص مانند توچخانه عقاب ، اینفرنو ، ایردیفینس ها (برای حملات هوایی) و نیروهای کلن کستل) می باشد.

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  مخصوصا دو نکته ای قابل توجه و مهم است اگر شما با یک یورش برنامه ریزی شده و مناسب به حریف بتازید و این آیتم های دفاعی حریف را از بین ببرید در صورت داراداشتن هیت پویینت خوب قسمتی از نیروها پیروز میدان خواهید بود.

  شما باید یک ضربه قوی به دفاع حریف در ابتدا وارد کنید تا مسیر ادامه اتک برایتان هموارتر شود و اراده و قاطعیت شما بازه زمانی پیروزی را سریع تر خواهد کرد.

  در مپ های متقارن اولویت نابودی به صورت زیر است :

  • * توپخانه عقاب
  • * ایردیفینس (برای حملات هوایی)
  • * هیروها (مخصوصا آرچر کویین)
  • * اینفرنو تاور

   

  به چه صورت حمله کنیم؟

  پس از انتخاب مپ مناسب چگونگی حمله به بیس حریف و پیش بینی آنچه اتفاق افتاد ذهن شما را درگیر خواهد کرد.

  خب شما برای نمونه فرض کنید مپ مورد نظر شما برای حمله به این شمایل می باشد.

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  اولین نکته ای که به ذهن شما خطور خواهد کرد اینگونه است :

  هنگامی که من از سمت پایین شروع به حمله کنم دسترسی من به توپخانه عقاب آسان تر است و اشاره کردیم که اولویت از بین بردن در اتک ها این ساختمان دفاعی می باشد.

  حتماً بخوانید  ده راه تسلط بر گرند واردن

  همچنین اگر اتک از سمت بالا شروع شود دسترسی من به کلن کستل و آرچرکویین آسان تر خواهد شد.

  خب به نظرم که منظور من را تا حدودی گرفتید که ذهن شما در اتک و نقطه شروع تاثیر دارد.

  خب با ما همراه باشید…

   

  نابودی توپخانه عقاب

  همیشه سعی کنید در مرحله اول توپخانه عقاب را از بین ببرید اما در بعضی از دهکده ها ساختمان خاص دفاعی که از آنها نام بردیم در یک جا متمرکز شده اند و یا توپخانه عقاب در مرکز قرار دارد قضیه متفاوت است و شما میتوانید اولویت نابودی خود را به آرچرکویین تغییر دهید.

   

  نابودی ایردیفینس ها

  اگر حمله شما با نیروهای هوایی است شما به اسپل رعد و برق برای از بین بردن ایردیفینس ها نیاز دارید همچنین با رهاسازی خطی دراگون یا سایر نیروها وابسته به استراتژی های خاص میتوانید ایردیفینس های دیگر را از بین ببرید. به تصویر زیر توجه کنید :

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  تصمیم گیری در چنین مپی معمولا برای شما سخت تر بوده اما پیشنهاد ما به شما از بین بردن حداقل یک یا بیشتر ایردیفینس با اسپل ها (ایردیفینس سمت راست یا چپ) و حمله از سمت راست یا چپ می باشد به دلیل خالی بودن فضای داخل مپ نسبت به دور دسترسی بهتر به ایردیفینس ها همچنین حمله از پایین شاید مناسب نباشید چون به اتلاف وقت زیادی از اتک اتمام می یابد.

   

  نابودی کلن کستل به همراه نیروها

  اولین نکته در وارکلن ها و اتک های چندنفره از بین بردن نیروهای دفاعی کلن کستل می باشد که اگر موفق به نابودی آنها نشوید پیروزی برای شما سخت خواهد بود.

  متمرکز کردن این نیروها در یک مکان خاص و دور از سایر ساختمان ها دفاعی (که روش آنرا می دانید) برای از بین بردن آنها مهم ترین عامل است. همچنین زمان اتک را در نظر داشته باشید زیرا نابودی آنها نباید طولانی شود.

  حتماً بخوانید  ویدئو بررسی اولیه ی آپدیت بزرگ در خرداد 95 – اختصاصی ایران کلش

   

  نابودی قهرمانان دفاعی حریف – هیروها

  اگر تو می بینی که آرچرکویین در حاشیه مپ قرار دارد بهتر است با استفاده از نیروی های کلن کستل مناسب به همراه هیروهای خود به آن یک یورش کوبنده ببرید و این سد مهم را در مقابل خود بردارید.

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   

  نابودی اینفرنو تاور

  اینفرنو تاور معمولا در بیس ها در مرکز وجود دارد و از بین بردن آن یکی از سخترین کارها در یک حمله استاندارد است. فرد حمله کننده باید از استراتژی و ترکیبی استفاده کند تا نیروهای آن بتوانند به مرکز نفوذ کرده و زمینه پیروزی را فراهم نماید. برای جلوگیری از آسیب اینفرنو تاور معمولا از اسپل فریز برای سلب آسیب رسانی و نفوذ به عمق بیس استفاده میکنند.

  برای نمونه به دو مپ زیر توجه کنید :

  1. اگر با چنین مپی روبرو شدید بهترین مکان برای شروع حمله قسمت جنوب غربی می باشد. برای نفوذ مطمئنا شما به نیروی کلن کستل مانند ویزارد با نیروی تهاجمی بالا و پاک سازی سریع به همراه اسپل فریز لازم دارید.

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  1. اگر برای اتک به چنین مپی روبرو شدید قطعا بهترین مکان برای شروع حمله جنوب (جنوبی ترین قسمت مپ) مپ می باشد. زیرا سریع ترین راه برای دستیابی به آرچرکویین و اینفرنو تاور است. بهترین نیروهای کلن کستل برای این مپ ویزارد یا یک نیروی با هیت پوینت بالا مانند گولم ، پکا و… به همراه اسپل فریز برای جلوگیری از اسیب اینفرنو برای چند ثانیه و نفوذ بیشتر نیروها.

  نکات آموزشی برای یک اتک بی نقص - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  این مطالب به طور کلی به صورت یک راهنما با ارائه مپ ها نمونه برای شما می باشند اما در هر زمینه ای استراتژی خاص قرار دارد.

   

  نتیجه گیری

  هدف من از ایجاد این پست نشان دادن یک قاعده کلی در اتک ها نبوده بلکه یک راهنما در مقابل ساختمان های دفاعی و چگونگی عمل در مقابل آنها بوده است. این نکات به شما اعتماد به نفس بیشتری جهت حمله میدهند.

  لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

   

  http://iranclash.com/choosing-to-attack-a-base/

  کلمات کلیدی : اگر اولین اگر این تصمیم مخصوصا هنگامی (, (ایردیفینس (برای (بیشتر (جنوبی (مخصوصا (هیروها (که ) , { } ، ؛ آرچر آرچرکویین آسان آسیب آماده آموزشی آن آنجا آنرا آنها آنچه آپدیت آیتم ابتدا اتفاق اتلاف اتمام اتک اختصاصی ادامه ارائه اراده ارسال از است است است به است مطمئنا استارت استاندارد استراتژی استفاده اسپل اسیب اشاره اشتباه اعتماد اف افتاد افراد افزایش افکار البته اما امروز انتخاب اند اول اولویت اولین اولیه اگر ای ایجاد اید ایده ایران ایردیفینس این اینفرنو اینگونه با بازه بازی باشد باشد باشد باشد باشند باشید باشید باشید آن باشید بهترین باشیم؟ این بالا باید ببرید بتازید بتوانند بخوانید بد بدانید) هرچند بدون بر برای برایتان بردارید بردن بردیم بررسی برق برنامه بزرگ بستگی بعضی بلکه به بهتر بهترین بود شما بود متمرکز بودن بوده بگذارید بی بیس بیشتر بیشتری بین بینی تا تاثیر تاریخی تان تاور تاور   تاور اینفرنو تجربه تر ترند ترکیبی ترین تسلط تصمیم تصویر تغییر تمیز تهاجمی تو توجه توپخانه توچخانه ثانیه جا جدید جلوگیری جنوب جهت حاشیه حتماً حتی حداقل حدودی حریف حملات حمله خاص خالی خب خدمت خرداد خطور خطی خواهد خواهم خواهید خواهیم خوب خود خورده خیلی داخل داد داد داد در دادن داده داراداشتن دارد دارد دارد خب دارید دارید داشته دانید) در دراگون درباره درگیر دست دسترسی دستیابی دفاع دفاعی دلیل دنبال ده دهکده دهی دهید دهیم دو دور دید دیدن دیده دیگر ذهن ذکاوت را راست راه راهنما راهنمای راهنمایی رسانی رعد رهاسازی روبرو روش روند روی ریزی زدن زمان زمانی زمینه زیادی زیر زیرا ساختمان سازی سایر ستاره سخت سخترین سد سریع سعی سلب سمت شاید شد خب شد در شده شدید شروع شلوغ شما شمال شمایل شناختی شود شود شکست صرفا صورت ضربه طبق طور طولانی طی عامل عجیب عزیز عقاب عقاب عقاب همیشه عقاید عمق عمل غربی فراهم فرد فرض فریز فضای فلج قابل قاطعیت قاعده قبل قدرت قرار قسمت قسمتی قضیه قطعا قهرمانان قوی لازم لول ما مانند متفاوت متقارن متمرکز مختلف مراحل مراد مرتب مرحله مرکز مستقل مسیر مشخص مطالب مطلب مطمئنا معمولا مقابل من مناسب منطقه منظور مهم مورد موفق مپ مپ) مپی مکان مکس می میان میتوانند میتوانید میخواهیم میدان میدهند لطفا میزان میکنند اولین میکنند برای میکنید نابودی نام نباشید نباید نبوده نتیجه نخواهد نسبت نشان نشوید نظر نظرات نظرم نفس نفوذ نقص نقص باسلام نقض نقطه نماید نمونه نمیدانید اگر نکات نکته نیاز نیروها نیروها نیروها اولین نیروهای نیروی نیز نیستند ها ها اگر هال های هر هستند هم همراه همه هموارتر همچنین همینطوری هنری هوایی هوایی) هوایی) هیت هیروها هیروها اگر هیروهای و وابسته وارد واردنهمچنین وارکلن وجود وسط وقت ویدئو ویزارد پاک پاگیر پایین پس پست پوینت پویینت پکا پیروز پیروزی پیش پیشنهاد پیشنهادات چند چندنفره چنین چه چون چپ چپ) چگونه چگونگی چیزی کار کارها کاپ کرد کرد خب کرد در کردن کرده کردیم کستل کستل) کشیده کلش کلش کلشی کلن کلنز کلی کند کنم کنند کننده کنید کنیم؟ پس که کوبنده کویین) گرفتن گرفتید گرند گولم گیری گیری هدف ی یا یابد یورش یک یکی –

   

  

  شکستن قولنج

  ته چین ماکارونی

  دانلود انیمیشن Trolls 2016

  فال عطسه

  فواید خوردن آبلیمو به همراه چای

  

  فال تاروت کبیر

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :