نحوه حمله به مناطق مرده – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • نحوه حمله به مناطق مرده – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  نحوه حمله به مناطق مردهReviewed by امیر نیلچی on Aug 12Rating:

  منطقه مرده یکی از ویژگی های طراحی مپ میباشد که شاید اغلب موجب سردرگمی شما در اتک زدن شود. از این ویژگی ، اغلب به منظور دور نمودن و منحرف کردن نیروها از یک هدف خاص  مثل تان هال و یا مرکز بیس استفاده میشود و اتفاقا این نوع چینش خصوصا در تان هال 9 بسیار موثر است.

  در اغلب اوقات دیده میشود که اتکر ها در وار توجه بسیار زیادی به این موضوع دارند و بیشتر واقع از اتک به این نوع مپ ها امتناع میکنند که شاید بخاطر تجربه ناخوشایند آنان از اتک به این نوع مپ هاست. بهرحال شما باید بدانید که اگر از برخی قوانین بسیار ساده پیروی کنید ، نابود کردن این نوع چینش نیز بسیار آسان خواهد بود.

  *** درباره مناطق مرده ***

  مناطق مرده چیزی بیشتر از یک چینش بسیار حرفه ای برای منحرف کردن نیروهای شما از یک هدف خاص ، نیستند. در مناطق مرده ، از قراردادن فاصله بین یک نقطه و ساختمان بعدی ، به منظور ایجاد اهداف انحرافی برای نیروهای شما استفاده میشود.

  به عنوان مثال :

  نحوه حمله به مناطق مرده - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایراناگر در مپ بالا ، نیروهایتان را در قسمت پایین مپ رهاسازی کنید ، حتی اگر تمامی ساختمان های کناری را نیز نابود نمایید باز هم تمامی آنها از هدف اصلی ( مرکز بیس) منحرف شده و به کناره های مپ کشیده میشوند چراکه فاصله بین نقطه رهاسازی نیروها و مرکز بیس بسیار زیاد است و نحوه چینش دیوارها باعث میشود که نیروها به سمت داخل حرکت نکنند.

  *** انواع مختلف مناطق مرده در مپ ها ***

  زمانی که درمورد مناطق مرده صحبت میکنیم ، میتوانیم آنها را به طور کلی به 4 دسته مختلف تقسیم نماییم :

  1- دیوارهای اضافی

  2- منطقه مرده داخلی

  3- منطقه مرده خارجی

  4- منطقه مرده مرکزی

  حتماً بخوانید  آموزش استراتژی GoWiGi+ویدیو

  که از هریک از انواع چینش های بالا برای منحرف نمودن نوع خاصی از نیرو استفاده میشود که البته این شیوه از اتک برای کسانی گیج کننده هست که ندانند میخواهند با نیروهای خود چه کار کنند ولی در کل ، مناطق مرده چیزی بیشتر از ایجاد فاصله  بین ساختمانها به منظور انحراف شما ، نیستند.

  *** حمله به مناطق مرده ***

  اگر شما به یک منطقه مرده از نوع خارجی حمله نمایید ، ابتدا باید همانطور که قبلا نیز گفتیم ، از منحرف شدن نیروهایتان جلوگیری نمایید. البته دلیل اینکه شما دقیقا قصد حمله از آن طرف را دارید این است که در نگاه اول ، آن قسمت ار مپ محافظت نشده و راه آسانی برای رسیدن به تان هال  بنظر میرسد که این موضوع خود بسیار وسوسه انگیز است. به بیان ساده تر ، شما قصد اتک به آن قسمت از مپ را دارید ، چون طراح مپ اینگونه میخواهد!!

  نوع چینش دفاعی های دشمن ، به هیچ وجه اجازه پیروزی را به شما نخواهد داد. پس سعی کنید کاری که دشمن میخواهد را انجام ندهید و مپ را به گونه ای دیگر و از جهاتی دیگر برای حمله برسی کنید. پس حالا شما یک بیس رایگان برای درصد گیری در اختیار دارید که براحتی میتوانید با استفاده از ترکیب ویزارد و آرچر ، از مناطق مرده  آن درصد بیشتر برای پیروزی در وار کسب کنید و سپس از سمت مخالف حمله برق آسای خود را اغاز نمایید.

  هیچ وقت از تمامی نیروهای خود در مناطق مرده استفاده نکنید!!

  *** غلبه بر مناطق مرده داخلی ***

  در مناطق مرده داخلی موضوع کمی متفاوت تر است و کمی گمراه کننده تر بنظر میرسند :

  نحوه حمله به مناطق مرده - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایراناول از همه اینکه شما باید توانایی مواجه با هرچیزی رو داشته باشید چون ممکن است در فضای خالی مرکز بیس ، هیدن تسلا و یا چندین جاینت بمب قرار داشته باشد.حمله با تمامی نیروهایتان در همچین شرایطی بسیار دشوار است چرا که شما به هیچ وجه نمیدانید چه چیز در انتظازتان است!

  حتماً بخوانید  کلن وار دوستانه با جایزه ۲۵ هزار جم!! سورپرایز بزرگ سوپرسل برای هالووین!!

  معمولا در اینگونه حملات شکا تمامی مقداری از نیروهای خود را برای پشتیبانی و همچنین نابودی دیگر ساختمان ها ، نگه دارید. با این نوع چینش دفاعی شما با مشکل مواجه خواهید شد و نیروهای شما از رسیدن به مرکز بیس بازخواهند ماند و همچنین نیروهای شما به جهات راست و چپ برای نابودی ساختمان ها تقسیم شده و در نهایت از بین خواهند رفت. در این نوع حمله ، دفاعی های دشمن پیروز خواهند ماند ولی نه در روشی که ما میخواهیم.

  بهترین روش برای حمله با این نوع چینش بیس ، تقسیم بندی نیروهای خود به گروه های مختلف است؛ و در زمان اتک ، تنها بخشی از آنها را رها نمایید چون این نوغ مپ ها به تمامی نیروی شما به صورت همزمان نیاز نخواهد داشت. درواقع قسمت های مختلف یک بیس قدرت های دفاعی خاصی خواهند داشت که تمرکز شما باید روی آن قسمت ها باشد.

  در این مورد خاص ، تان هال در سمت چپ مپ قرار دارد پس ما باید حمله خود را از سمت راست آغاز نماییم و تا رسیدن به تان هال پیشروی کنیم.

  نحوه حمله به مناطق مرده - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایرانزمانی که بخشی از دفاعی های دشمن نابود شد و توانستید در آن ناحیه پیشروی نمایید ، بخشی دیگر از نیروهایتان را نیزدر آن ناحیه رها کنید و همچنان به پیشروی ادامه دهید :

  نحوه حمله به مناطق مرده - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایراناین روش اتک دو مزیت برای شما در برخواهد داشت :

  1- شما میتوانید میزان نیروهای مورد نیاز برای نابودی کل بیس را محاسبه کنید.

  2- نیروهای باقی مانده میتوانند در آخر به عنوان پشتیبان عمل کرده و نیروهای مهاجم را پشتیبانی نماییند.

  این روش حمله کاملا امکان پذیر است چراکه طراح بیس قصد داشته تا با ایجاد مناطق مرده برای نیروهای ما تله ایجاد کرده و نیروهای ما را منحرف و در نهایت در دام دفاعی های خود بیندازد ولی با این روش ، نیروهای ما براحتی به مرکز بیس حرکت میکنند و نقشه دشمن نقش بر آب میشود.

  حتماً بخوانید  مپ فارمینگ بسیار عالی برای محافظت از دارک الکسیر برای تاون هال 9

  *** مناطق مرده مرکزی ***

  در تعریف کلاسیک ، منطقه مرده مرکزی در حقیقت یک منطقه مرده نیست چراکه در اکثر مواقع تان هال و یا نوع خاصی از دفاعی در آن قرار داده شده است.بهرحال بسیاری از بازیکنان از این نوع چینش مپ برای محافظت از تان هال در برابر استراتژی بولر و والکری استفاده مینمایند.

  نحوه حمله به مناطق مرده - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایرانبهترین راه برای حمله به اینگونه مپ ها ، فرستاد نیروها از دو جناح در یک طرف از بیس است بگونه ای که بتوانید با تاخیر چند ثانیه ای ، هیروهای خود را رها کنید تا نیروهای شما را به سمت داخل بیس هدایت کنند.

  همیشه سعی کنید ناحیه ای از بیس را برای حمله انتخاب نمایید که کمترین فاصله را بین ساختمان ها و تا مرکز زمین داشته باشد.

  نحوه حمله به مناطق مرده - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران*** نتیجه گیری ***

  مناطق مرده به صورتی که بسیاری از بازیکنان فکر میکنند ، قدرتمند و نفوذ ناپذیر نیستند. و تنها دلیل شکست اکثر بازیکنان در حمله به اینگونه مپ ها این است که دقیقا به همان قسمتی حمله میکنند که طراح برای آن ها دام پهن کرده است ؛ در نتیجه براحتی شکست میخورند.ولی اگر تنها از نکات زیر پیروری کنید ، میتوانید به سادگی اینگونه مپ ها را نابود سازید. پس همیشه به یاد داشته باشیدکه :

  • به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی حمله خود را از سمت منطقه مرده آغاز نکنید.
  • هیچ وقت تمامی نیروهای خود را از یک جهت و در یک زمان رها نکنید و سعی کنید نیروهای خود را به دسته های مختلف تقسیم بندی و در فواصل زمانی مختلف از آنان استفاده نمایید.

   

  http://iranclash.com/dealing-with-dead-zone-bases/

  کلمات کلیدی : به زمانی مناطق اگر در مناطق ( (, ) +ویدیوکه , { } ، ؛ آب آخر آرچر آسان آسانی آسای آغاز آموزش آن آنان آنها ابتدا اتفاقا اتک اتکر اجازه اختیار ادامه ار از است است است در است؛ استبهرحال استراتژی استفاده اصلی اضافی اغاز اغلب البته الکسیر امتناع امکان امیر انتخاب انتظازتان انجام انحراف انحرافی انواع انگیز اهداف اوقات اول اکثر اگر ای ایجاد این اینکه اینگونه با باز بازخواهند بازیکنان باشد باشد در باشدحمله باشید باشیدکه باعث باقی بالا باید بتوانید بخاطر بخشی بخوانید بدانید بر برابر براحتی برای برخواهد برخی برسی برق بزرگ بسیار بسیاری بعدی بمب بندی بنظر به بهترین بهرحال بود بولر بگونه بیان بیس بیس) بیشتر بین بیندازد تا تاخیر تان تاون تجربه تحت تر ترکیب تسلا تعریف تقسیم تله تمامی تمرکز تنها توانایی توانستید توجه ثانیه جایزه جاینت جلوگیری جم جناح جهات جهاتی جهت حالا حتماً حتی حرفه حرکت حقیقت حملات حمله خارجی خارجی خاص خاص  خاصی خالی خصوصا خواهد خواهند خواهید خود داخل داخلی داخلی داد داده دارد دارند دارک دارید داشت داشته دام در درباره درصد درمورد درواقع دسته دشمن دشوار دفاعی دقیقا دلیل دهید دو دور دوستانه دیده دیوارها دیوارهای دیگر را راست راه رایگان رسیدن رفت رها رهاسازی رو روش روشی روی زدن زمان زمانی زمین زیاد زیادی زیر ساختمان ساختمانها ساده سادگی سازید سردرگمی سعی سمت سورپرایز سوپرسل سپس شاید شد شدن شده شرایطی شما شود شکا شکست شیوه صحبت صورت صورتی طراح طراحی طرف طور عالی عمل عنوان غلبه فارمینگ فاصله فاصله  فرستاد فضای فواصل فکر قبلا قدرت قدرتمند قرار قراردادن قسمت قسمتی قصد قوانین ما ماند مانده متفاوت مثال مثل محاسبه محافظت مخالف مختلف مرده مرده  مرکز مرکزی مرکزی مزیت مشکل مقداری ممکن مناطق منحرف منطقه منظور مهاجم مواجه مواقع موثر موجب مورد موضوع مپ میباشد میتوانند میتوانید میتوانیم میخواهد میخواهد نوع میخواهند میخواهیم بهترین میخورندولی میرسد میرسند میزان میشود میشود میشود به میشوند مینمایند میکنند میکنیم نابود نابودی ناحیه ناخوشایند ناپذیر نتیجه نحوه نخواهد ندانند ندهید نشده نفوذ نقش نقشه نقطه نمایید نمایید نمایید هیچ نماییم نماییند این نمودن نمیدانید نه نهایت نوع نوغ نکات نکنند نکنید نکنید نکنید هیچ نگاه نگه نیاز نیرو نیروها نیروهای نیروهایتان نیروی نیز نیزدر نیست نیستند نیستند نیلچی ها هاست هال هال  هالووینمعمولا های هدایت هدف هرچیزی هریک هزار هست هم همان همانطور همزمان همه همچنان همچنین همچین همیشه هیدن هیروهای هیچ و وار واقع والکری وجه وسوسه وقت ولی ویزارد ویژگی پایین پذیر پس پشتیبان پشتیبانی پهن پیروری پیروز پیروزی پیروی پیشروی چرا چراکه چند چندین چه چون چپ چیز چیزی چینش کار کاری کاملا کردن کرده کسانی کسب کشیده کل کلاسیک کلن کلی کمترین کمی کناره کناری کنند کنند همیشه کننده کنید کنید کنیم که گروه گفتیم گمراه گونه گیج گیری یا یاد یک یکی

   

  

  رضا قوچان نژاد و همسرش

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  عکس جدید ترانه علیدوستی

  لطیفه

  ياس دانلود

  

  فال انبیا اصلی

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :