نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک
 •  

  همانطور که میدانید حال تنها چند روز تا عید سال نو میلادی و کریسمس باقی مانده و کلش اف کلنز که چند روزی است برفی شده ، خود را برای هدیه های کریسمس آماده میکند!! رویدادهای ویژه کریسمس که سوپرایز سوپرسل به کاربرانش بود در چند هفته آینده نیز هیجان خاصی به بازی خواهد بخشید!!

  نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  بدقولی های سوپرسل!! آپدیت بزرگ کریسمس چه شد؟!

  اما شاید این رویدادها چندان هم برای همگان هیجان آور نباشد و به عقیده بعضی ، تنها راهی است برای پر کردن جیب مدیران شرکت سوپرسل!!

  از ماه ها قبل ، بسیاری از تسترها ومدیران فورم سوپرسل از انتشار این آپدیت ابراز خوشحالی و هیجان نمودند و اذعان داشتند که آپدیتی بزرگ و همه جانبه برای تغییر در گیم پلی و محتوای بازی در راه است ؛ از طرفی ، چند تن از تسترها و برنامه نویسان بازی ، با انتشار تصاویر و اطلاعاتی که هم اکنون در سورس بازی (فایل های سیستمی) قرار دارد و از چشم همه مخفی است ، اقدام به لو دادن برخی جزییات آپدیت های آینده سوپرسل نمودند و خبر از آمدن ویژگی های جدید همچون قایق چوبی دادند!! (لازم به ذکر است که این افراد هیچ زمان اقدام به انتشار تاریخ قطعی معرفی این تغییرات نکردند و تنها تاریخ تقریبی آن را بیان مینمودند ؛ اما آن چیز که واضح است ، واقعی بودن و صحت داشتن این تغییرات در آینده کلش است)

  نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  نارضایتی بازیکنان کلش اف کلنز!! سوپرسل باید پاسخگو باشد!!

  اما بعد از انتشار آپدیت کریسمس با آن همه تبلیغات و سرو وصدا و تحقق نیافتن هیچ یک از وعده های سوپرسل و مدیرانش ، اینبار موجی از نارضایتی در میان کابران ایجاد شد که ناشی از بدقولی های سوپرسل درباره جزییات آپدیت هایش بود که البته شاید بازخورد آن را در سایت های فارسی زبان کلشی ازجمله ایرانکلش نیز مشاهده نموده باشید!!

  حال با شدت گرفتن این اعتراضات و نارضایتی ها ، یکی از مدیران فروم سوپرسل که در گذشته تعریف های بسیاری از آپدیت کریسمس مینمود ، مجبور به توضیح درباره آنچه در اصلاح آپدیتی بزرگ و عمده(major) میخواند ، شده است و بنظر میرسد قصد نوعی توجیح درباره گفته هایش داشته باشد!!

  نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  ترجمه توضیحات مدیر فروم کلش درباره آپدیت کریسمس
  سلام به همه و کریسمس مبارک!! از همه ی شما ممنونم که این تاپیک را بوجود آوردید چراکه قصد ارائه توضیحاتی درباره کامنت های قبلی را داشتم – برخلاف سعی من که روشن تر نمودن موضوع بوده است ، متاسفانه بنظر میرسد که از برخی کامنت های من برداشت غلط شده و تا جایی که میدونم ، این کامنت ها بیشتر از 700 هزار بازدید داشته است!!

  نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیکحرف های کامنت بالا در واقع تلاشی است برای نشان دادن اهمیت و بزرگی آپدیت و همچنین حجم زیاد آپدیت برای تان هال های 10 و 11 و نه اهمیت محتوای جدید برای بازی!! ولی وقتی حرف از آپدیت زده میشود باید بگویم بنظر شخص من،  کابر علاقه ای به آپدیت های قدیمی ندارد و به چیزی جدید و تازه نیاز دارد و این تنها دلیلی است که من ، آپدیت کریسمس را بزرگ و عمده خواندم ؛ چراکه شوق ادامه بازی را به بسیاری از بازیکنان برگرداند!!

  نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیکاین کامنت که البته تاپیک بسیار داغی نیز در فروم ایجاد نمود ، بهترین توضیح و بیانیه من درباره آپدیت بود و نه چیزی بیشتر!! این کامنت قولی برای محتوا و گیم پلی جدید بازی نبود!! این کامنت اشاره ای به آپدیت کریسمس نبود!! هدف این کامنت ، مژده انقلاب در روند بازی نبود!! و تنها بیانیه ای از ایده ها و خواسته های بازیکنان بود!! بله ، من قلبا اعتقاد دارم که تغییر چندانی در بازی روی نداده است بطوری که بازیکن را جذب خود کند ولی اشتباه نکنید! من همچنان عاشق بازی هستم ولی پس از مدت چهار سال و نیم بازی میتونم بگم کمی برایم عادی شده است؛ بنابراین تیم ما به مدتی وقت نیاز دارد تا بتواند این یکنواختی را از بین ببرد!!

  نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیککامنت بالا در واقع اعتراف اشتباهات من درباره آپدیت بوده است!!(چراکه من انتظار آپدیتی بزرگ و افسانه ای داشتم) و همواره آپدیت ها را با دو اکانت خود دنبال می نمودم ولی متاسفانه نمیتوانم مسعولیتی در قبال اتفاقات رخ داده بپذیرم چراکه همه ی توانم را در برآورده نمودن انتظارات کاربران به کار گرفتم!!

  سوالات پرسیده شده از مدیر فروم سوپرسل درباره ارزیابی آپدیت :

  * آیا فکر میکنید حرکت تیم سوپرسل اشتباه بوده است؟

  خیر ، بلکه فکر میکنم این قدمی درست در مسیری درست بوده است ولی شاید این قدم آنقدر بزرگ نبود تا دوباره مرا برای ساعت ها در بازی مشغول کند و درحال حاضر شاید تنها روزی 30 دقیقه وقتم را در بازی بگذرانم!! در حقیقت زمانی که شما به حدی از مکس بودن میرسید ، دیگر هدفی به جز وار و پوش در بازی نخواهید داشت!!

  * آیا فکر میکنید رویدادها چیزی بود که بازی به آن نیاز داشت؟

  هم بله و هم خیر. من واقعا امیدوارم در آینده چیزهای بیشتری در قسمت رویدادها مشاهده کنم(رویدادهای روزانه ، هفتگی و ماهانه) اما متاسفانه رویدادهایی را دیدم که از قبل برنامه ریزی شده و سرد هستند و میتوان گفت هیجانی برای بازیکنان ندارد!! بنابراین میتوان گفت که سوپرسل در مسیر درستی قدم برداشته و تنها به کمی هیجان بیشتر نیاز دارد!!

  * آیا همچنان معتقدید که آپدیت کریسمس ، یک آپدیت عمده بود؟

  البته که بله ، این آپدیت و مخصوصا رویدادها توانست نظر بسیاری از کاربران رو جلب کند( البته برای تعدای به هیچ وجه جذابیت نداشت) ولی همین که مردم به سمت آن میروند کافی است و به معنای رضایت آنان است!! همچنین ، سه هدیه کریسمس نیز در نظر من بسیار موفق عمل نمود و درواقع شوق و انتظاری که ماه ها کابران را در آپدیت ها عذاب میدهد ، اینک میتوانند به فاصله تنها چند روز آن را تجربه و از ویژگی های جدید بهره مند شوند!!

  در پایان از همه ی شما بابت برداشت غلط از کامنت هایم عذرخواهی میکنم و سعی میکنم دقت بیشتری درپاسخ به سوالات داشته باشم!!

  جمع بندی پایانی ، آیا کلش اف کلنز درحال نابودی است؟!

  با توجه به گفته های بالا ، بنظر میرسد حتی مدیران فروم نیز از این حرکت سوپرسل غافلگیر شده و انتظار چیزی بیشتر در آپدیت کریسمس داشته اند!!

  اما با همه ی این تفاسیر و بر اساس گفته های مدیران و اعضای ارشد این شرکت ، سوپرسل برنامه ای بلند مدت برای بازی های خود ، به خصوص کلش اف کلنز دارد و تا مدت بسیاری بر روی درآمد حاصله از آن حساب باز نموده است بنابراین میتوان گفت شرکت سوپرسل فعلا با کاربرانش کار دارد و نمیتواند بازی خود را نابود سازد!!

  نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیکبا وجود گفته های اعضا این شرکت عظیم بازی سازی و همچنین تحلیل کارشناسان بزرگ بازی ، پیش بینی میشود این شرکت با وجود در آمد های میلیاردی خود هر روز بزرگ و بزرگ تر شود و از آنجایی که فعلا قصد سیر شدن ندارد پس قاعدتا نمیتواند تمامی برنامه ها و ویژگی های جذاب خود را به یکباره در بازی اجرا کند چراکه کاربر پس از مدتی از آن خسته شده و به تدریج بازی را رها میکند!!

  اینجاست که سیاست زیرکانه سوپرسل وارد عمل شده و با افزودن اندک اندک ویژگی های جالب ، کاربر را جذب خویش کرده تا برای سالها و ماه ها به بازی ادامه دهد!! از این رو در پایان میتوان گفت :

  خیر ، کلش اف کلنز نه تنها به سمت نابودی نمیرود ، بلکه هر لحظه به تعداد بازیکنان آن نیز افزوده میشود و خواهد شد!!

   

   نظر شما در اینباره چیست؟! آیا کلش اف کلنز همچنان محبوب است؟!

  http://iranclash.com/protests-against-clash-of-clans-xmas-2017/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :