مشکل در ورود به بازی های سوپرسل!! آیا کلش اف کلنز فیلتر شده است؟! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • مشکل در ورود به بازی های سوپرسل!! آیا کلش اف کلنز فیلتر شده است؟! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  مشکل در ورود به بازی های سوپرسل!! آیا کلش اف کلنز فیلتر شده است؟!Reviewed by داود احمدزاده on Nov 27Rating: 4.0آیا کلش اف کلنز فیلتر شده است؟!در حقیقت تاکنون و تا به این لحظه هیچ یک از نهادهای رسمی کشور خبر رسمی در اینباره اعلام نکرده اند و این ماجرا هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد!! اما موضوع بسیار قابل توجه این است که طبق تحقیقات تیم ایرانکلش ، مشکل از سوی سرورهای سوپرسل و بازی نیز نمیباشد ، چراکه در اینصورت با واکنش سریع سوپرسل در جهت رفع آن مواجه میشدیم!!

  ساعاتی قبل بود که به ناگاه تمامی بازیکنان کلش و کلش رویال در سراسر ایران با مشکل ورود به این دو بازی مواجه شدند!! این مشکل همگانی بوده و از سوی تمامی سرویس های ارائه دهنده اینترنت بوده است اما این موضوع بار دیگر این سوال را بوجود میآورد که آیا براستی کلش اف کلنز فیلتر شده است؟!

  فیلترینگ کلش اف کلنز ، از شایعه تا واقعیت!!

  خب همانطور که میدانید ساعاتی است که دسترسی به دو بازی محبوب سوپرسل یعنی کلش اف کلنز و کلش رویال محدود شده و کاربران هیچ یک از سروس های اینترنتی قادر به ورود به بازی نیستند!!یعنی مدت زمان زیادی بازی در لودینگ (بارگذاری) و همچنین Download content باقی میماند ولی خبری از باز شدن نیست و خطای ورود می دهد.

  اما این موضوع باعث شده تا برخی گمانه زنی ها درباره فیلترینگ این دو بازی محبوب قوت گرفته و دست به دست شود!!

  حتماً بخوانید  پیش نمایش پنجم : بی بی دراگون

  در حقیقت تاکنون و تا به این لحظه هیچ یک از نهادهای رسمی کشور خبر رسمی در اینباره اعلام نکرده اند و این ماجرا هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد!! اما موضوع بسیار قابل توجه این است که طبق تحقیقات تیم ایرانکلش ، مشکل از سوی سرورهای سوپرسل و بازی نیز نمیباشد ، چراکه در اینصورت با واکنش سریع سوپرسل در جهت رفع آن مواجه میشدیم!!

  مشکل در ورود به بازی های سوپرسل!! آیا کلش اف کلنز فیلتر شده است؟! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  در این میان با دو نظریه مواجه هستیم که در ادامه به توضیح آن میپردازیم :

  1 – فیلترینگ کلش و کلش رویال به جهت جلوگیری از خروج ارز خارجی از کشور

  2 – اختلال موقتی در سرورهای سوپرسل برای آیپی های ایران

  فیلترینگ کلش اف کلنز؟!

  آنچه که درحال حاضر مشخص است عدم دسترسی تعداد زیادی از کابران به دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال است!! گرچه هنوز خبر رسمی و موثقی بدست ما نرسیده اما برخی اخبار حاکی از فیلترینگ این دو بازی است که شاید دلیل آن خرج بیش از اندازه ارز خارجی از کشور و به خطر افتادن منافع ملی کشورمان باشد!! اما این اولین باری نیست که نهاد های مربوطه در این باره هشدار میدهند!!

  قانون شکنی کافه بازار در فروش ریالی جم کلش و کلش رویال

  همانطور که میدانید ، مدتی قبل کلش اف کلنز به طور کلی از کافه بازار حذف شد که علت آن هم قرار کافه بازار با سوپرسل و پرداخت ریالی در بازی بود که با مخالفت شدید نهادهای دولتی مواجه شد و مجبور به حذف آن از مارکت بازار شد!!

  حتماً بخوانید  جدیدترین وضعیت بازی کلش اف کلنز + نظرسنجی

  اما این حذف طولی نکشید و در اقدامی غیر قانونی ، بازار سعی در ادامه کار خود بصورت پنهانی نمود و نه تنها اقدام به حذف همیشگی آن از بازار نکرد ، بلکه در اقدامی غیر منتظره ، فروش رویال در کلش رویال را نیز آغاز نمود!!

  اما این اقدام کافه بازار نیز بطور کامل قانون شکنی بوده و در صورت شکایت هریک از اورنگان های دولتی ، با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد!! خبر قانون شکنی کافه بزرگ تا حدی بزرگ و شایع بود که حتی رسانه های رسمی و معتبر کشور نیز این خبر را پوشش داده اند که لینک آن در زیر نیز قابل مشاهده میباشد!!

  تنها قرارداد ایرانی با شرکت خارجی بازی کلش فسخ شد!!

  راه حل موقتی برای ورود به کلش و کلش رویال

  این مشکل هرچه که هست ، چه فیلترینگ باشد و چه اختلال در سرورهای بازی ، درحال حاضر به راه حلی نیاز داریم تا بتوان بوسیله آن وارد بازی شد!! به همین جهت و برای رفع این مشکل ، ابتدا بر روی این لینک کلیک کرده و پس از هدایت به کانال رسمی ایرانکلش ، از راه حل های تست شده و 100 درصد عملی برای ورود به بازی خود استفاده نمایید!!

  حتماً بخوانید  نیرو جدید در اپدیت بعدی توسط سوپرسل تایید شد!

  نتیجه گیری و جمع بندی پایانی

  تا به این لحظه هیچ یک از نهادها و منابع رسمی کشور خبر فیلترینگ را نه تایید و نه رد نموده اند!! از طرف دیگر بسیاری از وبسایت ها و کانال های خبری نیز خبر فیلترینگ این دو بازی محبوب میدهند. این درحالی است که حتی با مطرح شدن این موضوع در فروم سروپرسل نیز ، واکنشی نسبت به اختلال در سرورها نشان داده نشد و این حاکی از عدم وجود مشکل در سرورهای بازی است!!

  علت این محدودیت در دسترسی هرچه که هست تا به این لحظه برای همگان مبهم است و باید به ناچار از راه حل های موقتی برای ورود به بازی استفاده نمود. تیم ایرانکلش همچنان به پیگیری های خود ادامه داده و در صورت دستیابی به خبرهای رسمی و موثق ، در کمترین زمان آن را در اختیار شما قرار خواهد داد!!

  با کدامیک از سرویس دهنده های اینترنت کلش اف کلنز و کلش رویال برای شما باز میشود؟

  • سایر سرویس ها (31%, 4 رای)
  • مخابرات (31%, 4 رای)
  • شاتل (15%, 2 رای)
  • همراه اول (8%, 1 رای)
  • ایرانسل (8%, 1 رای)
  • هیچکدام (دچار مشکل نشده است) (8%, 1 رای)
  • پارس آنلاین (0%, 0 رای)
  • های وب HIWEB (0%, 0 رای)
  • رایتل (0%, 0 رای)
  • صبانت (0%, 0 رای)

  مجموع رای دهندگان 13

  Vote

   Loading …

  کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیترین اخبار فیلترینگ کلش :

  https://telegram.me/iranclashcom