سوپرایز سوم کریسمس!! ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • سوپرایز سوم کریسمس!! ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک
 •  

  سوپرایز سوم کریسمس!! ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!!Reviewed by امیر نیلچی on Dec 30Rating: 5.0

  خب بالاخره انتظارها به پایان رسید و بعد از این همه صبر ، هدیه آخر کریسمس نیز لحظاتی قبل با نام ویزارد یخی یا همان ایس ویزارد معرفی شد!! ویزارد یخی که یکی از نیروهای افسانه ای در کلش رویال است ، اینبار به مدت محدودی مهمان کلش اف کلنز خواهد بود!!

  سوپرایز سوم کریسمس!! ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!!

  سوپرسل اینبار از ویزارد یخی به عنوان نیروی افسانه ای کلش اف کلنز یاد کرده و با معرفی آن هیجان خاصی به بازی بخشیده است!! این نیرو که تا 16 دی یعنی تنها پنج روز دیگر در دسترس خواهد بود ، دارای 5 لول است که بصورت خودکار بر اساس سطح تان هال شما تعیین خواهد شد ؛ بنابراین ، لول مکس این نیرو در تان هال 11 در دسترس میباشد!!

  سوپرایز سوم کریسمس!! ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیکویزارد یخی از نیروهایی که قابلیت آسیب دسته جمعی داشته و همزمان به چندین هدف آسیب وارد کند؛ این نیرو که هم اهداف زمینی و هم اهداف هوایی را پوشش میدهد ، هدف مورد علاقه اش ، ساختمان های دفاعی است و آنها را در اولویت حمله قرار میدهد!!

  همچنین لازم به ذکر است که ویزارد یخی در حمله به دفاعی ها علاوه بر صدمه زدن ، آنها را منجمد نیز میسازد بطوری که دیگر قادر به شلیک نخواهند بود!!

  سوپرایز سوم کریسمس!! ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیکاما نکته مهم دیگر درباره این نیرو ، عدم توانایی در دونیت آن است! بطوری که اگر کمپ شما پر از ویزارد یخی باشد ، شما به هیچ وجه قادر به دونیت آن نخواهید بود؛ بنابراین از ویزارد یخی نمیتوان در نیروهای کلن کستل استففاده نمود!!

  ویدیو رسمی معرفی ویزارد یخی!!

  رویداد چالش جدید ویزارد یخی!!

  سوپرسل امروز علاوه بر معرفی ویزارد یخی ، چالش جدیدی نیز با همین نام در قسمت رویدادها برای کاربران قرار داد که میتوان گفت نوعی تشویق بازیکنان برای استفاده از این نیرو باشد!!

  سوپرایز سوم کریسمس!! ویزارد یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیکبر این اساس شما میتوانید تنها با پیروزی در سه اتک بوسیله ویزارد یخی ، 300 ایکس پی و 30 جم به عنوان جایزه دریافت نمایید. همچنین لازم به ذکر است که این چالش تا 7 روز دیگر در دسترس خواهد بود!!

  تنها یک هفته تا پایان کریسمس کلشی!!

  با معرفی ویزارد یخی ، از آخرین هدیه و سوپرایز سوپرسل برای کریسمس امسال نیز رونمایی شد!! حال تنها یک هفته تا پایان این کریسمس باقی است و همچنان فرصت استفاده از بوست تک جمی نیروها (باراکس ها + اپسل فکتوری + هیروها) و همچنین دو سه سوپرایز کریسمس (ویزارد یخی + تله یخی + اسپل کریسمس) باقی مانده است!!

  بنابراین سعی کنید از این هدایا به بهترین شکل استفاده کرده و از آن لذت ببرید؛ همچنین فراموش نکنید ، شما میتوانید پس از اتمام هدایا ، اسپل کریسمس را به عنوان یادگاری در اسپل فکتوری خود نگهداری کنید!!

  http://iranclash.com/christmas-update-ice-wizard-released/

  کلمات کلیدی : (باراکس (ویزارد + ? ، ؛ آخر آخرین آسیب آمد آمد سوپرسل آن آنها اتمام اتک از اساس است است بنابراین استفاده استففاده اسپل اش اف افسانه اما امروز امسال امیر انتظارها اهداف اولویت اپسل اگر ای ایس این اینبار ایکس با بازی بازیکنان باشد باشد باقی بالاخره ببرید؛ بخشیده بر برای بصورت بطوری بعد بنابراین به بهترین بود بود بود؛ بوست بوسیله تا تان تشویق تعیین تله تنها توانایی تک جایزه جدید جدیدی جم جمعی جمی حال حمله خاصی خب خواهد خود خودکار داد دارای داشته در درباره دریافت دسترس دسته دفاعی دو دونیت دی دیگر ذکر را رسمی رسید روز رونمایی رویال رویداد رویدادها زدن زمینی ساختمان سطح سعی سه سوم سوپرایز سوپرسل شد شلیک شما شکل صبر صدمه عدم علاقه علاوه عنوان فراموش فرصت فکتوری قابلیت قادر قبل قرار قسمت لازم لحظاتی لذت لول مانده محدودی مدت معرفی منجمد مهم مهمان مورد مکس میباشد میتوان میتوانید میدهد میدهد همچنین میسازد نام نخواهند نخواهید نمایید نمود نمیتوان نوعی نکته نکنید نگهداری نیرو نیروها نیروهای نیروهایی نیروی نیز نیلچی ها هال های هدایا هدف هدیه هفته هم همان همزمان همه همچنان همچنین همین هوایی هیجان هیروها) هیچ و وارد وجه ویدیو ویزارد پایان پر پس پنج پوشش پی پیروزی چالش چندین کاربران کرده کریسمس کریسمس) کستل کلش کلشی با کلن کلنز کمپ کند؛ کنید کنید که گفت یا یاد یادگاری یخی یخی یخی سوپرسل یعنی یک یکی

   

  

  آشنایی با عروس هلندی

  بهنوش طباطبایی بعد از طلاق

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

  زیرنویس فارسی

  دانلود فیلم Trolls 2016

  

  فال انبیای الهی

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :