سوپرایز دوم کریسمس معرفی شد!! تله یخی به کلش اف کلنز آمد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • سوپرایز دوم کریسمس معرفی شد!! تله یخی به کلش اف کلنز آمد!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک
 •  

  خب پس از چند روز انتظار و سکوت ، سوپرایز دوم کریسمس امسال نیز لحظاتی قبل توسط سوپرسل معرفی شد که همانطور که قبلا نیز ذکر کرده بودیم ، تله یخی نام دارد!! این تله که بعد از اسپل کریسمس محبوب ترین ویژگی کریسمس است تنها برای مدت محدودی مهمان بازی خواهد بود!!

  سوپرایز دوم کریسمس معرفی شد!! تله یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  هدیه دوم کریسمس کلشی : تله یخی!!

  هدیه دوم کریسمس امسال که تله یخی نام دارد ، از تان هال 5 به بالا قابل دسترس بازیکنان است و هزینه ساخت آن 12 هزار گلد میباشد که البته لازم به ذکر است که از این تله تنها 1 عدد در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت!!

  سوپرایز دوم کریسمس معرفی شد!! تله یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  این تله که عملکردی شبیه به اسپل فریز دارد ، به مدت 5 ثانیه ، قربانیانش را منجمد میسازد تا دیگر دفاعی ها فرصتی برای نابودی آنها پیدا کنند!! البته لازم به ذکر است که مشخصات این تله در تمامی سطوح تان هال یکسان است و تغییری نخواهد داشت!!

  سوپرایز دوم کریسمس معرفی شد!! تله یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیکهمچنین نکته بسیار مهم درباره این تله ، مدت زمان استفاده آن است!! تله یخی تنها به مدت 10 روز در دسترس خواهد بود و پس از آن از کلش اف کلنز حذف خواهد شد!!

  ویدیو معرفی عملکرد تله یخی!!

   

  هدیه سوم کریسمس در راه کلش اف کلنز!!

  تنها دقایقی قبل از معرفی تله یخی ، سوپرسل شمارش معکوس خود را برای معرفی آخرین و سومین هدیه خویش برای کریسمس آغاز نمود که بر اساس آن تنها 3 روز دیگر تا رونمایی از آن باقی است!!

  سوپرایز دوم کریسمس معرفی شد!! تله یخی به کلش اف کلنز آمد!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  براساس آنچه تاکنون رخ داده ، پیش بینی میشود سومین هدیه کریسمس ، ویزارد یخی باشد که با آمدنش ، هیجان خاصی به بازی خواهد بخشید!! البته این هدیه نیز همیشگی نخواهد بود و تنها برای مدت محدودی در بازی مهمان میباشد!!

   

  برای اطلاع از جزییات سوپرایزهای کریسمس ، اینجا کلیک نمایید!!

  http://iranclash.com/clash-of-clans-freez-trap/

  کلمات کلیدی : خب این براساس ? ، آخرین آغاز آمدنش آن آنها آنچه از اساس است است استفاده اسپل اطلاع اف البته امسال انتظار این اینجا با بازی بازیکنان باشد باقی بالا بخشید بر برای بسیار بعد به بود بود بودیم بینی تا تان تاکنون ترین تغییری تله تمامی تنها توسط ثانیه جزییات حذف خاصی خواهد خود خویش داده دارد داشت در درباره دسترس دفاعی دقایقی دوم دیگر ذکر را راه رخ روز رونمایی زمان ساخت سطوح سوم سومین سوپرایز سوپرایزهای سوپرسل سکوت شبیه شد شد شمارش عدد عملکرد عملکردی فرصتی فریز قابل قبل قبلا قرار قربانیانش لازم لحظاتی محبوب محدودی مدت مشخصات معرفی معکوس منجمد مهم مهمان میباشد میباشد میسازد میشود نابودی نام نخواهد نمایید نمود نکته نیز ها هال هدیه هزار هزینه همانطور همچنین همیشگی هیجان و ویدیو ویزارد ویژگی پس پیدا پیش چند کرده کریسمس کلش کلشی کلنز کلنز تنها کلیک کنند که گرفت گلد یخی یخی هدیه یکسان

   

  

  مدیریت ایمیل ها در اندروید

  کنترل دیابت

  شکستن قولنج

  عکس جدید ترانه علیدوستی

  دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی

  

  فال انبیا

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :