سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران
 •  

  خب بالاخره انتظارها به پایان رسید و لحظاتی قبل ، کلش اف کلنز برفی شد!! با این حال تا به این لحظه تغییرات بسیاری ناگفته مانده است که با انتشار رسمی آپدیت ، پرده از آنها برداشته شد!! تغییراتی که سوپرسل از آنها به عنوان سوپرایز بزرگ یاد مینمود!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  رویدادهای ویژه کریسمس!!

  یکی از ناگفته های بسیار هیجان انگیز آپدیت کریسمس ، افزوده شدن بخش جدید به نام رویدادها به بازی میباشد که مشابه آن نیز در کلش رویال وجود دارد!!

  اما تفاوت مهم آن با کلش رویال ، کریسمسی بودن آن است!! این رویدادها که در حقیقت سوپرایز های سوپرسل برای این آپدیت در نظر گرفته شده اند ، از هم اکنون تا دو روز آینده بطور کامل معرفی خواهند شد!!

  سه رویداد با عنوان های :

  * رویداد هوگ رایدر

  * رویداد بوست با یک جم کالکتور ها

  * رویداد ویژه روز اول کریسمس

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  رویداد ویژه هوگ رایدر (اولین رویداد)

  این رویداد که از ساعاتی پیش آغاز شده و هم اکنون در جریان است ، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با هزینه بسیار کمتری هوگ رایدر بسازید!! همچنین علاوه بر کاهش هزینه ساخت ، در پایان سه اتک موفقیت آمیز با هوگ ، به شما میزان 300 ایکس پی و همچنین 30 عدد جم تعلق خواهد گرفت!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران لازم به ذکر است که در هر اتک تنها اجازه حمل حداکثر 10 هوگ را با خود دارید و برای مابقی میتوانید از دیگر نیروها استفاده نمایید!! همچنین ، این رویداد فقط یکبار قابل استفاده است و پس از دریافت جایزه دیگر حق استفاده از آن را نخواهید داشت!!

  بوست تک جمی منابع ( رویداد ویژه دوم)

  این رویداد که تنها 1 روز تا شروع آن باقی مانده است ، به شما این امکان را میدهد که به مدت محدود بتوانید تمامی کالکتورهای خود را با 1 جم بوست نمایید!! البته به نظر میرسد اینبار به جز بوست کالکتورها ، دیگر ساختمان ها از جمله هیروها و باراکس ها نیز بتوان بوست نمود اما فعلا باید منتظر بود و دید که سوپرسل چه خوابی برای این رویداد دیده است!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  روز کریسمس ، سه هدیه ویژه (رویداد سوم)

  مهمترین رویداد کریسمس که سوپرسل حساب بسیاری روی آن باز نموده است ، رویداد روز کریسمس یا همان سه هدیه ویژه است که قرا است حدودا 1 روز دیگر از آن رونمایی شود!!

  اما تنها یک روز مانده به این رویداد ، اطلاعاتی ویژه توسط یکی از تسترهای روسی بازی لو رفته است که در چند روز گذشته ، هیجان بسیاری در بازیکنان ایجاد نموده است!!

  هدیه اول کریسمس : ویزارد یخی ( Ice Wizard)

  ویزارد یخی یا همان آیس ویزارد یکی از نیروها یا بهتره بگیم هدایایی است که توسط یکی از تسترها از درون سورس بازی استخراج شده و قرار است تا به مدت 1 ماه مهمان اکانت های بازیکنان باشد!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایراناین نیرو عملکردی مشابه به آیس ویزارد درون کلش رویال داشته و درست همانند آن ، در حمله به دشمنان از سرعت آنان میکاهد و نوعی انجماد ایجاد میکند!! همچنین لازم به ذکر است که اطلاعات موثقی درباره این نیرو هنوز در دسترس نیست اما طبق اطلاعات منتشر شده از تستر روسی ، جزییات این نیرو بصورت بالاست!!

  هدیه دوم کریسمس : تله یخی

  یکی دیگر از هدایای کریسمس امسال کلش که حسابی هم برفی است ، تله جدید یخی است که هنوز مشخص نیست چه مدت مهمان کلش اف کلنز باشد!! این تله که در تان هال 4 بازخواهد شد ، عملکردی مشابه اسپل فریز داشته و قربانی های خود را برای لحظاتی منجمد میسازد!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایرانلازم به ذکر است ، اطلاعات دقیق این سوپرایز نیز هنوز بصورت موثق در دسترس نیست اما طبق آنچه تستر روسی منتشر نموده ، اطلاعات ساخت تله یخی از قبیل قیمت و تعداد آن به شرح زیر است!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  هدیه سوم : اسپل کریسمس ( اسپل بابانوئل)

  این اسپل که در گذشته نیز در بازی وجود داشت ، به ناگاه حذف شد که البته این موضوع باعث ناراحتی بسیاری از کاربران شد!! اسپل بابانوئل در واقع نوعی اسپل حمله است که با استفاده از آن ، نوعی بمباران بر وری محدوده مورد نظر انجام خواهد گرفت!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایراناما این همه ی ماجرا نیست و به گفته تستر روسی ، اسپل کریسمس بار دیگر به کلش اف کلنز خواهد آمد ولی اینبار با تغییراتی ویژه!! گرچه هنوز جزییات این تغییرات منتشر نشده اما مطمعنا ویژگی بسیار هیجان انگیزی خواهد بود!!

  مشاهده ویدئو اختصاصی ایران کلش از موارد بالا

  در این ویدئو میتوانید نحوه ی اتک توسط ice wizard و اسپل کریسمس را مشاهده نمایید.این ویدیو توسط ایران کلش فیلمبرداری شده و در صورت استفاده در کانال و یا سایت خود حتماً منبع را ذکر نمایید.ما برای مشاهده ی بهتر کاربران از قرار دادن لوگوهایی که کل تصویر را دربربگیرد ،خودداری کردیم.(لازم به ذکر است این نسخه ی بینهایت جم بزودی برای کاربران کلش جادوئی منتشر میشود)

  دانلود ویدئو با کیفیت خوب

  حجم : 59 مگابایت /م پسوند : MP4 / کیفیت : 480p

  مشاهده ویدئو در آپارات

  حجم : 40 مگابایت / پسوند : mp4 / کیفیت : مختلف

   

  اطلاعات کامل سه هدیه ویژه بزودی توسط ایرانکلش…

  برای اطلاع از جزییات آپدیت کریسمس ، به کانال تلگرامی ما مراجعه نمایید!!

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/christmas-2017-update-released/

  کلمات کلیدی : اطلاعات این ( (اولین (رویداد ) ? ، ،خودداری آغاز آمد آمیز آن آنان آنها آنچه آپارات حجم آپدیت آیس آینده اتک اجازه اختصاصی از است است استخراج استفاده اسپل اطلاع اطلاعات اطلاعاتی اف افزوده البته اما امسال امکان انتشار انتظارها انجام انجماد اند انگیز انگیزی اول اکانت اکنون ایجاد ایران ایرانکلش این اینبار ایکس با بابانوئل بابانوئل) این بار باراکس باز بازخواهد بازی بازیکنان باشد باشد باعث باقی بالا بالاخره بالاست باید بتوان بتوانید بخش بر برای برداشته برفی بزرگ بزودی بسازید بسیار بسیاری بصورت بطور بمباران به بهتر بهتره بود بود بودن بوست بگیم بینهایت تا تان تستر تسترها تسترهای تصویر تعداد تعلق تغییرات تغییراتی تفاوت تله تلگرامی تمامی تنها توسط تک جادوئی جایزه جدید جریان جز جزییات جم جمله جمی حال حتماً حداکثر حدودا حذف حساب حسابی حق حقیقت حمل حمله خب خوابی خواهد خواهند خوب حجم خود دادن دارد اما دارید داشت داشته دانلود در درباره دربربگیرد درست درون دریافت دسترس دشمنان دقیق دو دوم دوم) این دید دیده دیگر ذکر را رایدر رایدر رسمی رسید رفته روز روسی رونمایی روی رویال رویداد رویداد) رویدادها رویدادهای زیر ساخت ساختمان ساعاتی سایت سرعت سه سورس سوم سوم) مهمترین سوپرایز سوپرسل شد شد شدن شده شرح شروع شما شود اما صورت طبق عدد علاوه عملکردی عنوان فریز فعلا فقط فیلمبرداری قابل قبل قبیل قرا قرار قربانی قیمت لازم لحظاتی لحظه لو لوگوهایی م ما مابقی ماجرا مانده ماه محدود محدوده مختلف مدت مراجعه مشابه مشاهده مشخص مطمعنا معرفی منابع منبع منتشر منتظر منجمد مهم مهمان موارد موثق موثقی مورد موضوع موفقیت مگابایت میباشد میتوانید میدهد میرسد میزان میسازد میشود) مینمود میکاهد میکند ناراحتی نام ناگاه ناگفته نحوه نخواهید نسخه نشده نظر نمایید نمایید نماییداین نماییدما نمود نموده نوعی نیرو نیروها نیز نیست ها ها هال های هدایای هدایایی هدیه هر هزینه هم همان همانند همه همچنین هنوز هوگ هیجان هیروها و واقع وجود وری ولی ویدئو ویدیو ویزارد ویژه ویژگی پایان پرده پس پسوند پی پیش چند چه کاربران کالکتور کالکتورها کالکتورهای کامل کانال کاهش کردیم(لازم کریسمس کریسمس کریسمس یکی کریسمسی کل کلش کلنز کمتری که کیفیت گذشته گرفت گرفته گرچه گفته ی یا یاد یخی یخی یکی یک یکبار یکی

   

  

  پوست پرتقال

  شعر نو

  مشکلات دوران عقد

  پورتال تحليلی خبری

  لازانیا بدون فر

  

  فال حافظ اصلی

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :