سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران
 •  

  خب بالاخره انتظارها به پایان رسید و لحظاتی قبل ، کلش اف کلنز برفی شد!! با این حال تا به این لحظه تغییرات بسیاری ناگفته مانده است که با انتشار رسمی آپدیت ، پرده از آنها برداشته شد!! تغییراتی که سوپرسل از آنها به عنوان سوپرایز بزرگ یاد مینمود!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  رویدادهای ویژه کریسمس!!

  یکی از ناگفته های بسیار هیجان انگیز آپدیت کریسمس ، افزوده شدن بخش جدید به نام رویدادها به بازی میباشد که مشابه آن نیز در کلش رویال وجود دارد!!

  اما تفاوت مهم آن با کلش رویال ، کریسمسی بودن آن است!! این رویدادها که در حقیقت سوپرایز های سوپرسل برای این آپدیت در نظر گرفته شده اند ، از هم اکنون تا دو روز آینده بطور کامل معرفی خواهند شد!!

  سه رویداد با عنوان های :

  * رویداد هوگ رایدر

  * رویداد بوست با یک جم کالکتور ها

  * رویداد ویژه روز اول کریسمس

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  رویداد ویژه هوگ رایدر (اولین رویداد)

  این رویداد که از ساعاتی پیش آغاز شده و هم اکنون در جریان است ، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با هزینه بسیار کمتری هوگ رایدر بسازید!! همچنین علاوه بر کاهش هزینه ساخت ، در پایان سه اتک موفقیت آمیز با هوگ ، به شما میزان 300 ایکس پی و همچنین 30 عدد جم تعلق خواهد گرفت!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران لازم به ذکر است که در هر اتک تنها اجازه حمل حداکثر 10 هوگ را با خود دارید و برای مابقی میتوانید از دیگر نیروها استفاده نمایید!! همچنین ، این رویداد فقط یکبار قابل استفاده است و پس از دریافت جایزه دیگر حق استفاده از آن را نخواهید داشت!!

  بوست تک جمی منابع ( رویداد ویژه دوم)

  این رویداد که تنها 1 روز تا شروع آن باقی مانده است ، به شما این امکان را میدهد که به مدت محدود بتوانید تمامی کالکتورهای خود را با 1 جم بوست نمایید!! البته به نظر میرسد اینبار به جز بوست کالکتورها ، دیگر ساختمان ها از جمله هیروها و باراکس ها نیز بتوان بوست نمود اما فعلا باید منتظر بود و دید که سوپرسل چه خوابی برای این رویداد دیده است!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  روز کریسمس ، سه هدیه ویژه (رویداد سوم)

  مهمترین رویداد کریسمس که سوپرسل حساب بسیاری روی آن باز نموده است ، رویداد روز کریسمس یا همان سه هدیه ویژه است که قرا است حدودا 1 روز دیگر از آن رونمایی شود!!

  اما تنها یک روز مانده به این رویداد ، اطلاعاتی ویژه توسط یکی از تسترهای روسی بازی لو رفته است که در چند روز گذشته ، هیجان بسیاری در بازیکنان ایجاد نموده است!!

  هدیه اول کریسمس : ویزارد یخی ( Ice Wizard)

  ویزارد یخی یا همان آیس ویزارد یکی از نیروها یا بهتره بگیم هدایایی است که توسط یکی از تسترها از درون سورس بازی استخراج شده و قرار است تا به مدت 1 ماه مهمان اکانت های بازیکنان باشد!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایراناین نیرو عملکردی مشابه به آیس ویزارد درون کلش رویال داشته و درست همانند آن ، در حمله به دشمنان از سرعت آنان میکاهد و نوعی انجماد ایجاد میکند!! همچنین لازم به ذکر است که اطلاعات موثقی درباره این نیرو هنوز در دسترس نیست اما طبق اطلاعات منتشر شده از تستر روسی ، جزییات این نیرو بصورت بالاست!!

  هدیه دوم کریسمس : تله یخی

  یکی دیگر از هدایای کریسمس امسال کلش که حسابی هم برفی است ، تله جدید یخی است که هنوز مشخص نیست چه مدت مهمان کلش اف کلنز باشد!! این تله که در تان هال 4 بازخواهد شد ، عملکردی مشابه اسپل فریز داشته و قربانی های خود را برای لحظاتی منجمد میسازد!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایرانلازم به ذکر است ، اطلاعات دقیق این سوپرایز نیز هنوز بصورت موثق در دسترس نیست اما طبق آنچه تستر روسی منتشر نموده ، اطلاعات ساخت تله یخی از قبیل قیمت و تعداد آن به شرح زیر است!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایران

  هدیه سوم : اسپل کریسمس ( اسپل بابانوئل)

  این اسپل که در گذشته نیز در بازی وجود داشت ، به ناگاه حذف شد که البته این موضوع باعث ناراحتی بسیاری از کاربران شد!! اسپل بابانوئل در واقع نوعی اسپل حمله است که با استفاده از آن ، نوعی بمباران بر وری محدوده مورد نظر انجام خواهد گرفت!!

  سوپرایزهای آپدیت کریسمس 2017 منتشر شد | ایران کلش بروز ترین مرجع کلش در ایراناما این همه ی ماجرا نیست و به گفته تستر روسی ، اسپل کریسمس بار دیگر به کلش اف کلنز خواهد آمد ولی اینبار با تغییراتی ویژه!! گرچه هنوز جزییات این تغییرات منتشر نشده اما مطمعنا ویژگی بسیار هیجان انگیزی خواهد بود!!

  مشاهده ویدئو اختصاصی ایران کلش از موارد بالا

  در این ویدئو میتوانید نحوه ی اتک توسط ice wizard و اسپل کریسمس را مشاهده نمایید.این ویدیو توسط ایران کلش فیلمبرداری شده و در صورت استفاده در کانال و یا سایت خود حتماً منبع را ذکر نمایید.ما برای مشاهده ی بهتر کاربران از قرار دادن لوگوهایی که کل تصویر را دربربگیرد ،خودداری کردیم.(لازم به ذکر است این نسخه ی بینهایت جم بزودی برای کاربران کلش جادوئی منتشر میشود)

  دانلود ویدئو با کیفیت خوب

  حجم : 59 مگابایت /م پسوند : MP4 / کیفیت : 480p

  مشاهده ویدئو در آپارات

  حجم : 40 مگابایت / پسوند : mp4 / کیفیت : مختلف

   

  اطلاعات کامل سه هدیه ویژه بزودی توسط ایرانکلش…

  برای اطلاع از جزییات آپدیت کریسمس ، به کانال تلگرامی ما مراجعه نمایید!!

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/christmas-2017-update-released/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :