راهنمای استفاده از بربرکینگ – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • راهنمای استفاده از بربرکینگ – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  راهنمای استفاده از بربرکینگ

  باسلام خدمت همه ایرانکلشی های محترم ، امروز با راهنمای جامع استفاده از بربرکینگ (شاه بربرها) همراه شما عزیزان هستیم.

  بربرکینگ ؛ اولین هیرویی که شما در دهکده خود انرا آنلاک میکنید و با استفاده از آن در کلن وارها و جنگ های چندنفره نقش ایفا میکنید.

  در این پست من میخواهم به شما چگونگی استفاده از بربرکینگ را نشان بدهم. که مهمترین راهنمایی ما آموزش استفاده از مشت آهنین در زمان مناسب است.

   

  ادغام بربرکینگ در جنگ های شما

  شما از بربرکینگ در موقعیت های مختلف میتوانید استفاده کنید؛ یعنی قبل از شروع حمله اصلی خود معمولا جهت پاکسازی یا کشتن هیروهای حریف می باشد. ویا استفاده از آن به عنوان حامل یک نقش در استراتژی در موقعیت و زمان مناسب.

  راهنمای استفاده از بربرکینگ - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  از بین بردن هیروی حریف

  برخلاف آرچرکویین ، بربرکینگ یک نیروی کلیدی در استراتژی های نیست به خاطر همین معمولا برای پاکسازی اطراف مپ و بازکردن راهی جهت نفوذ ویا از بین بردن حداقل یکی از هیروهای حریف به کار می رود.

  دلیل آشکار و ساده آن هم قطعا کندی بربرکینگ می باشد چون در اغلب استراتژی ها سرعت حرف اول را می زند.

  پس بهترین گزینه برای استفاده از بربرکینگ مبارزه با هیروهای حریف می باشد در صورتی که این هیروها در بین دیوارهای خارجی بیس حریف جایگذاری شده باشند.

  حتماً بخوانید  همه چیز در مورد خزانه داری کلش اف کلنز

  راهنمای استفاده از بربرکینگ - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  نکته مهم … استفاده از بربرکینگ برای از بین بردن (یا سلب هیت پویینت) از آرچرکویین زمانی صحیح می باشد که آرچرکویین حریف در دیوارهای خارجی جای گذاری شده باشد و در نزدیکی آن ساختمان خاصی وجود نداشته باشد زیرا با مشغول شدن بربرکینگ به از بین بردن ساختمان ها آرچرکویین خیلی سریع بربرکینگ شما را از بین می برد.

  اگر شما صحیح اقدام کنید به راحتی قادر به گرفتن جان آرچرکویین حریف + نابودی تعدادی از ساختمان های ضعیف حریف خواهید بود ؛ البته این روش به خودکشی بربرکینگ معروف می باشد.

   

  استفاده های دیگر از بربرکینگ

  راهنمای استفاده از بربرکینگ - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  *** استفاده در عمق استراتژی ***

  روش نامبرده شده در بالا بهترین گزینه است اما همیشه صحیح نیست زیرا بعضی از استراتژی ها به وجود بربرکینگ در عمق حمله نیاز دارد.

  مثلا در بعضی حملات نیروهای قوی آسیب ساختمان های دفاعی را به خود جذب میکنند و در این زمان بربرکینگ با قدرت تخریب افکنی فراوان + هیت پویینت (جان) عالی میتواند خیلی از ساختمان های حریف را به راحتی تار و مار کند.

  *** استفاده در فارمینگ ***

  معروف ترین استراتژی ها برای کسب لوت مناسب فول گوبلین ، بارچ (بربر + آرچر) ، جیبارچ (جاینت + بربر + آرچر) می باشد که شما در این استراتژی ها میتوانید از بربرکینگ به عنوان یک سپر از سربازان خود محافظت کنید تا آنها لوت بهتری برای شما کسب کنند.

  حتماً بخوانید  استراتژی حمله ی GoVaLo

  نکته … بربرکینگ به راحتی تمام آسیب ساختمان های دفاعی را به خود جلب میکند که در این زمان سربازان شما به کسب لوت می پردازند.

  نکته … همچنین بهتر است تعدادی دیوارشکن به همراه داشته باشید تا بربرکینگ نفوذ بهترین داشته باشد.

   

  پاکسازی با استفاده از بربرکینگ

  من به شما توصیه نمیکنم که از بربرکینگ تا پایان حمله استفاده کنید. زیرا بربرکینگ ها برای سرانجام رسان ماموریت های کوچک برنامه ریزی شده اند و دیوارها بزرگترین مشکل سر راه بربرکینگ هستند.

  شما میتوانید از بربرکینگ جهت پاکسازی ساختمان های اطراف مپ استفاده کنید که کار سایر نیروهای شما آسان تر می شود. در این حالت نیروهای شما نیاز به برگشت جهت از بین بدن ساختمان های اجنبی ندارند.

   

  استفاده از مشت آهنین در چه زمانی؟؟؟

  در زمان استفاده از قابلیت مشت آهنین پنج ویژگی به بربرکینگ شما اضافه میشود :

  1. افزایش آسیب رسانی (400 در مکس لول)
  2. بازیابی سلامت
  3. سرعت بیشتر
  4. احضار تعدادی بربرین

  استفاده از این قابلیت در زمانی مناسب است شما میخواهید سریع یک دیوار را از سر راه بردارید و یا زمانی که در قلب بیس حریف قرار دارید و یا برای کشتن یک هیرو یا دفاع در برابر نیروهای کلن کستل میتوانید از این قابلیت نهایت استفاده را ببرید.

  حتماً بخوانید  بهترین استفاده از کارت ارواح اتشین(کلش رویال)

  اگر بربرکینگ در حال مرگ بود بدون شک باید از آن استفاده کنید تا کمی جان بگیرد و مدتی بیشتر زنده بماند. همچنین زمانی که شما در بین چندین ساختمان جهت پاکسازی قرار دارید با استفاده از این قابلیت میتوانید سریع تر آنهارا از بین ببرید.

  نمودار زیر ، جزئیات آسیب رسانی بربرکینگ در حالت عادی و حالتی عالی + قابلیت مشت آهنین را ساده برای شما بیان کرده است :

  راهنمای استفاده از بربرکینگ - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  اگر شما میخواهید این فرایند و این قابلیت را بهتر بشناسید و بهتر از آن استفاده کنید روی عنوان زیر کلیک کنید.

  جهت دریافت مطلب اختصاصی استفاده از مشت آهنی در زمان بهتر اینجا کلیک کنید.

   

  لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

  کانال تلگرامی ایران کلش

  http://iranclash.com/barbarian-king-guide/

  کلمات کلیدی : افزایش اگر روش معروف ( (, (بربر (جان) (جاینت (شاه (یا ) + , { } ، ؛ آرچر) آرچرکویین آسان آسیب آشکار آموزش آن آنلاک آنها آنهارا آهنی آهنین اتشین(کلش اجنبی اختصاصی ادغام ارواح از از  است است استراتژی استفاده اصلی اضافه اطراف اغلب اف افکنی اقدام البته اما امروز اند انرا اول اولین ایده ایران ایرانکلشی ایفا این اینجا با بارچ بازکردن باشد باشد باشند باشید بالا باید ببرید ببرید نمودار بخوانید بدن بدهم بدون برابر برای بربر بربرها) بربرکینگ بربرکینگ بربرکینگ باسلام بربرکینگ من بربرین استفاده برد اگر بردارید بردن برنامه برگشت بزرگترین بشناسید بعضی بماند به بهتر بهتری بهترین بود بگذارید بگیرد بیان بیس بیشتر بیشتر احضار بین تا تار تخریب تر ترین تعدادی تلگرامی تمام توصیه جامع جان جای جایگذاری جذب جزئیات جلب جنگ جهت جیبارچ حال حالت حالتی حامل حتماً حداقل حرف حریف حریف برخلاف حملات حمله خارجی خاصی خاطر خدمت خزانه خواهید خود خودکشی خیلی دارد مثلا داری دارید داشته در دریافت دفاع دفاعی دهکده دیوار دیوارشکن دیوارها دیوارهای دیگر را راحتی راه راهنمای راهنمایی راهی رسان رسانی رود دلیل روش روی رویال)اگر ریزی زمان زمانی زمانی؟؟؟ در زند پس زنده زیر زیرا ساختمان ساده سایر سر سرانجام سربازان سرعت سریع سلامت سرعت سلب سپر شدن شده شروع شما شما شما شود شک صحیح صورتی ضعیف عادی عالی عزیزان عمق عنوان فارمینگ فراوان فرایند فول قابلیت قادر قبل قدرت قرار قطعا قلب قوی لوت لول) بازیابی ما مار ماموریت مبارزه محافظت محترم مختلف مدتی مرگ مشت مشغول مشکل مطلب معروف معمولا من مناسب مناسب مهم مهمترین مورد موقعیت مپ مکس می میان میتواند میتوانید میخواهم میخواهید میشود میکند میکنند میکنید میکنید در نابودی نامبرده ندارند نداشته نزدیکی نشان نظرات نفوذ نقش نمیکنم نهایت نکته نیاز نیروهای نیروی نیست ها های هستند شما هستیم بربرکینگ هم همراه همه همچنین همیشه همین هیت هیرو هیروها هیروهای هیروی هیرویی و وارها وجود ویا ویژگی پاکسازی پایان پردازند نکته پست پنج پویینت پویینت) پیشنهادات چندنفره چندین چه چون چگونگی چیز کار کارت کانال کرده کسب کستل کشتن کلش کلش کلن کلنز نکته کلیدی کلیک کمی کند کندی کنند کنید کنید کنید لطفا کنید؛ که کوچک گذاری گرفتن گزینه گوبلین ی یا یعنی یک یکی

   

  

  رضا قوچان نژاد و همسرش

  دانلود نسخه نهایی درایور کارت گرافیک AMD

  تبیان

  بازار خودرو

  دانلود بازی Dead Age

  

  فال تاروت اصلی

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :