راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched)

  باسلام خدمت همه کلشرها و کاربران محترم وبسایت ایران کلش ؛ امروز با آموزش اختصاصی پیاده سازی استراتژی بولر و ساحره (ویچ) در خدمت شما عزیزان هستیم.

  همانطور که بهتر از بنده می دانید پس از آپدیت جدید تغییرات مخفی در ماینر قدرتمند برکس ها شکل گرفت که سه ستاره گرفتن با این نیرو بسیار سخت شده است.

  خب تیم ایران کلش هم با توجه به این که دیگه استراتژی ماینر مورد توجه دوستان نیست تصمیم گرفت تا استراتژی جدیدی را برای شما معرفی کند. با ما همراه باشید…

  با توجه به قدرتمندتر شدن ویچ (ساحره) پس از چند آپدیت جدید من شخصا این قول را به شما می دهم که اگر با نیروی قدرتمند و تخریب گر بولر ترکیب شود میتواند (و درست پیاده سازی شود) به راحتی تاون هال های 10 و 11 را سه ستاره کند.

  راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  استراتژی بولر و ساحره (ویچ) چگونه کارساز است؟

  این استراتژی با توجه به سرعت و قدرت تخریبگری بولر به همراه ساحره (ویچ) یک استراتژی نفوذی است که نیروهای شما باید به شکل قیف مانند پیاده سازی شوند. مراحل این استراتژی به این صورت است که نیروها با تخریب عالی در شروع 50 درصد دهکده را تخریب کنند و یک ستاره کسب کنند و با نفوذ به مرکز و نابودی تاون هال ستاره دوم را کسب کنند. (آن هم با سرعت عالی و کمترین زمان) اگر شما یک اتکر حرفه ای باشید و استراتژی را صحیح سوق دهید حتی میتوانید دهکده تاون هال 11 مکس را صاف کنید.

  استراتژی بولر – ساحره (ویچ) در کدام تاون هال ها مورد استفاده است؟

  تاون هال 10 و تاون هال 11

  حتماً بخوانید  ترفند مشاهده تله ها (بمب های زمینی و هوایی -تله فنری – هیدن تسلا و …) با بلواستک در کامپیوتر (آپدیت دهم)

  هدف اصلی در استفاده از این استراتژی چیست؟

  کلن وارها – افزایش کاپ – کسب منابع

  فواید این استراتژی چیست؟

  • – آسان بودن استراتژی با توجه به نیروی تخریبگری بولر و ویچ
  • – کسب حداقل دو ستاره از اتک (به سرعت) و در بعضی از مواقع امکان کسب سه ستاره وجود دارد.
  • – صرفه جویی تا حد قابل توجهی در استفاده از اکسیر

  مضرات این استراتژی چیست؟

  • – احتیاج به نیروها و اسپل های مکس تاون هال به همراه هیروهای لول بالا (مخصوصا آرچر کویین)
  • – هزینه زیاد ساخت نیروهای استراتژی که هردو نیرو (بولر و ویچ) نیازمند مقدار قابل توجهی دارک اکسیر هستند

   

  نیروهای مورد نیاز برای پیاده سازی استراتژی بولر – ساحره (ویچ)

  در این استراتژی خلاف تصور همه نباید فقط از بولر و ساحره استفاده شود بلکه فقط این نیروها نقش اصلی استراتژی را دارند.

  نیروهای بولر در این استراتژی باید بیشتر از همه نیروها و تا حدی زیاد باشد و همچنین تعدادی هیلر برای اجرا استراتژی کویین واک (آرچر کویین + هیلر) لازم است.

  به طور کلی بولرها باید در حملات به صورت توده ای رهاشود تا کارساز باشد (مخصوصا در زمان استفاده از بولر در کلن وارها). اگر این استراتژی در کلن وار مورد استفاده شما می باشد در صورتی که حریف مپ فشرده دارد هیلرها باید برای شفابخشی بولرها به روی دهکده حریف رها شوند. همچنین اگر مپ پراکنده است فرقی ندارد که از کویین واک استفاده شود و یا از بولر + هیلر.

  نیروهای لازم برای اجرا استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) :

  + 8 ساحره (ویچ)

  + 20 بولر یا هشت بولر به همراه 4 هیلر

  حتماً بخوانید  معرفی سرباز ها (barracks)

  + تعدادی دیوارشکن (والبریکر)

  + فول جاینت در کلن کستل

  + 3 اسپل خشم

  + 2 اسپل پرش

  + اسپل سم

   

  آموزش کامل استراتژی بولر – ویچ (B*Witched) :

  در این استراتژی بدون شک زمان اتک مهم نیست زیرا این استراتژی وقت زیادی لازم ندارد بلکه مهم تر از همه چیز در این استراتژی مکان استارت حمله و طرح پیاده سازی نیروهای می باشد.

  راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  1. 1. مرحله اول استراتژی – پاکسازی اطراف نقشه :

  توجه داشته باشید که نیروهای شما نباید زیاد به اطراف مپ پراکنده شوند در غیر اینصورت شاید شما فقط یک ستاره کسب کنید. به همین جهت ما دو نوع مپ متفاوت را برای شما نشان می دهیم:

  راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  ——————-

  راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  اگر به دنبال حمله به نقشه ای مانند مپ شماره یک (در همین بخش) هستید شما نیازی به ساخت هیلر ندارید چون اگه یادتان باشد گفتیم هیلر در این استراتژی برای مپ ها شلوغ و متمرکز قابل استفاده است.

  اما در مپ شماره دو (در همین بخش) در نقشه باید ساختمان های اطراف پاکسازی شود و ما باید با استفاده از کویین واک (آرچر کویین و هیلر) اطراف نقشه را پاک سازی کنیم. و پس از آن ویچ ها را در قسمت پاکسازی شده پیاده سازی کنیم.

  راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  1. 2. مرحله دوم استراتژی – پیاده سازی نیروها :

  اگر در مپ حریف ساختمانی در اطراف وجود ندارد که چه بهتر ولی اگر ساختمانی وجود داشت با کویین واک یک طرف را پاک سازی میکنیم و بولرها و ویچ ها را رها میکنیم و با استفاده از 2 اسپل پرش و نیروی والبریکر در همان اول نیروهای را به سمت مرکز مپ راهنمایی میکنیم و با استفاده از اسپل خشم در مرکز مپ نیروها را خشمگین میکنیم و مرکز مپ را نیز به سرعت پاکسازی می کنیم.

  حتماً بخوانید  بهترین لول تاون هال برای غارت دارک اکسیر

  پشت پرده این استراتژی به این صورت است که ساحره (ویچ) با تولید اسکلت ساختمان های دفاعی را مشغول به خود میکنند و در این میان بولرها خیلی راحت با نیروی آسیب رسانی فوق العاده کار آنهارا یک سره میکنند. شاید برگ برنده شما پرتاب گوی های بولرها حتی از پشت دیوارها و سرگرم شدن ساختمان های دفاعی به اسکلت ها باشد.

  در این استراتژی از نیروی گرندواردن باید برای محافظت از بولر ها و ساحره ها استفاده شود و این استراتژی به قدری قدرتمند و پرسرعت است که اگر صحیح پیاده سازی شود در کمتر از 30 ثانیه مرکز مپ حریف به کلی نابود میشود. و کسب دو ستاره قطعی است و حتی امکان کسب سه ستاره نیز وجود دارد.

   

  برای فهمیدن بهتر هدف و چگونگی استراتژی ویدیوی اتک با استراتژی بولر – ویچ را تماشا کنید

  *** نتیجه گیری ***

  همانطور که در اول مطلب اشاره کردم هزینه ساخت نیروهای این استراتژی بالا می باشد و نیازمند مقدار قابل توجهی دارک اکسیر است اما اگر هدف شما کسب کاپ است بدون شک این استراتژی کارساز است زیرا با قدرت بالا و سرعت عالی یکی از بهترین گزینه ها برای کسب ستاره می باشد.

  اگر به دارک اکسیرهای خود نیازمند هستید و توانایی استفاده از این استراتژی را ندارید پیشنهاد ما به شما استراتژی LavaLoon (لاواهاند + بالون) می باشد.

   

  لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را از طریق بخش دیدگاه ها و نظرات با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.

  نویسنده : علیرضا اسماعیلی

  http://iranclash.com/3-star-attacking-guide-for-bwitched/

  کلمات کلیدی : اگر توجه + اگر در همانطور () () باسلام ()+ (, (آرچر (آن (آپدیت (بمب (به (بولر (در (ساحره) (لاواهاند (مخصوصا (و (والبریکر) + (ویچ) (ویچ) + (ویچ) در ) + , ? { }   ، ؛ آرچر آسان آسیب آموزش آن آنهارا آپدیت اتک اتکر اجرا احتیاج اختصاصی از است است اما است به است خب است؟ این است؟ تاون استارت استراتژی استفاده اسماعیلی اسپل اسکلت اشاره اشتراک اصلی اطراف افزایش العاده اما امروز امکان اول اکسیر اکسیر مضرات اکسیرهای اکسیرپشت اگر اگه ای ایده ایران این اینصورت با باشد باشد باشد لطفا باشد اگر باشد در باشید باشید با بالا بالون) باید بخش بخش) بخوانید بدون برای برنده برکس برگ بسیار بعضی بلواستک بلکه بنده به بهتر بهترین بودن بولر بولرها بگذارید نویسنده بیشتر تا تاون تخریب تخریبگری تر ترفند ترکیب تسلا تصمیم تصور تعدادی تغییرات تله تماشا توانایی توجه توجهی توده تولید تیم ثانیه جاینت جدید جدیدی جهت جویی حتماً حتی حد حداقل حدی حرفه حریف حملات حمله خدمت خشم خشم + خشمگین خلاف خود خیلی دارد دارد دارند نیروهای دارک داشت داشته دانید در درست درصد دفاعی دنبال دهم دهم)هدف دهکده دهید دهیم دو دوستان دوم دیدگاه دیوارشکن دیوارها دیگه را راحت راحتی راهنمای راهنمایی رسانی رها رهاشود روی زمان زمان) زمینی زیاد زیادی زیرا ساحره ساخت ساختمان ساختمانی سازی ستاره سخت سرباز سرعت سرعت) سره سرگرم سم سمت سه سوق شاید شخصا شدن شده شروع شفابخشی شلوغ شما شماره شود شود) شوند شک شکل صاف صحیح صرفه صورت صورتی طرح طرف طریق طور عالی عزیزان علیرضا غارت غیر فرقی فشرده فقط فنری فهمیدن فوق فول قابل قدرت قدرتمند قدرتمندتر قدری قسمت قطعی قول قیف لازم لول ما مانند ماینر متفاوت متمرکز محافظت محترم مخفی مراحل مرحله مرکز مشاهده مشغول مطلب معرفی مقدار من منابع فواید مهم مواقع مورد مپ مکان مکس می میان میتواند میتوانید میشود میکنند میکنیم نابود نابودی نباید نتیجه ندارد ندارید نشان نظرات نفوذ نفوذی نقش نقشه نوع نیاز نیازمند نیازی نیرو نیروها نیروهای نیروی نیز نیست ها هال های هدف هردو هزینه هستند   هستید هستیم همانطور هشت هم همان همراه همه همچنین همین هوایی هیدن هیروهای هیلر هیلر هیلر نیروهای هیلر) هیلرها و وار وارها وارها) والبریکر واک وبسایت وجود وقت ولی ویدیوی ویچ ویچ ویچ) پاک پاکسازی پراکنده پرتاب پرده پرسرعت پرش پرش + پس پشت پیاده پیشنهاد پیشنهادات چند چه چون چگونه چگونگی چیز چیست؟ چیست؟ کلن کار کاربران کارساز کامل کامپیوتر کاپ کدام کردم کسب کستل + کلش کلشرها کلن کلی کمتر کمترین کند کند کنند کنید کنید کنید استراتژی کنیم کنیم که کویین کویین) گر گرفت گرفتن گرندواردن گزینه گفتیم گوی گیری یا یادتان یک یکی –

   

  

  دانلود فیلم Ted 2012

  فال عطسه

  آموزس سس سالسا

  سلفی بازیگران

  پورتال خبری

  

  فال تاروت کبیر

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :