دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی – سبک استراتژیک آنلاین !!! – ایران کلش مرجع کلش اف کلنز

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی – سبک استراتژیک آنلاین !!! – ایران کلش مرجع کلش اف کلنز
 •  

  دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی – سبک استراتژیک آنلاین !!!

  باسلام خدمت همه کاربران محترم ایران کلش ، در این پست قصد معرفی بازی ایرانی به سبک استراتژیک آنلاین کلش اف زامبی را داریم. با ما همراه باشید…
  Clash of zombie (کلش اف زامبی) یک بازی شبیه به کلش اف کلنز از شرکت ایرانی نارین گیم که در اپ استور بازار بیش از 100 هزار نصب فعال داشته است. تا به امروز این بازی تا نسخه 2.4 و حجم مناسب 47 مگابایت قابل دریافت می باشد.

  دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز

  در این بازی شما قرمانان ویژه و زامبی مانند را به عنوان شاهزاده و فرمانده در اختیار دارید و میتوانید به سایر شهرها حمله کنید و به آنجارا به آشوب بکشید. همچنین در توضیحات بازی به نجات فردی به نام دکتر X اشاره شده است. حتی در این بازی بانوان قهرمانی به سبک مد ایرانی در حال ایفای نقش هستند.

  در این بازی شما باید قوای دفاعی خود را بهبود ببخشید تا مقر شما به راحتی قابل شکست در مقابل حمله دشمنان شما نباشد همچنین با ارتقای سطح نیروهای حمله کننده میتوانید مقر و شهر دشمنانتان را نابود سازید.

  ویژگی های منحصر به فرد این بازی به اینصورت می باشد :

  • – یکی از مهیجترین بازی های منتشر شده در اپ استورهای ایرانی
  • – امکان ساخت و ارتقای قهرمان ها ، سلاح ها و سایر آیتم ها
  • – دارای زبان فارسی به همراه پرچم کشور ایران
  • – محیطی شبیه به بازی کلش اف کلنز اما با ظاهر مدرن و امروزی
  • – وجود قهرمانان و شخصیت های ایرانی و خارجی (سوپرمن، مرد آهنی، شاهزاده ایرانی، کاپیتان جک، گوکو، ایچیگو، ربات جنگجو، اژدها، هالک و…)
  • – عرضه بازی به صورت رایگان – با پرداخت درون برنامه ای برای خرید بعضی آیتم ها مانند الماس
  • – وجود چالش های قهرمانانه و تراشه های ویژه در بازی
  • – وجود چرخ شانس برای دریافت روزانه قهرمان و تندیس
  • – امکان ساخت اتحاد (کلن) و جنگ با سایر اتحادها

  حتماً بخوانید  اطلاعاتی در مورد نسخه ی قرمز بازی COC

  دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز

  در این بازی هرچه پیشروی کنید ، بازی برای شما مهیج تر می شود و قابلیت های جدیدی از جمله ارتقای لول بالاتر ساختمان ها و سلاح ها امکان پذیر می شود.

  همچنین در این بازی استراتژی انلاین مانند خیلی از بازی های مشابه باید شما به شهر و مقر سایر بازیکنان حمله کنید و با تصرف منابع آنها راه پیشرفت را برای خودتان هموار کنید.

  دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز

  یک تفاوت ویژه این بازی نسبت به بازی های رقیب از جمله کلش اف کلنز ، کینگ امپایر و… دارد و آن این است که در کلش اف زامبی ، زامبی های هیرو مانندی وجود دارد که می توانید به آنان حمله کرده و به اختیار خود در آورید. غول درون تصویر یکی از همین ها بوده و بسیار هم سخت است! صحبت از زامبی ها شد بد نیست بگوییم که در لول های بالاتر قابلیت ساخت سربازان زامبی را نیز دارید.

  در آخر باید به شما عزیزان بگوییم که اگر خواهان انجام یک بازی به سبک Clash of clans هستید اما با ظاهری متفاوت ، ایرانی و مدرن این بازی بهترین گزینه برای شماست.

  دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز

   

  *** بخش دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی ***

  دانلود کلش اف زامبی اندروید با لینک مستقیم

  نسخه : 2.4 / پسوند : APK / حجم : 43.7 مگابایت

  • دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز
  • دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز
  • دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز
  • دانلود بازی ایرانی کلش اف زامبی - سبک استراتژیک آنلاین !!! - ایران کلش مرجع کلش اف کلنز

  لطفا نظرات و تجربیات استفاده از این بازی را با ما در میان بگذارید.

  حتماً بخوانید  اطلاعیه بسیار مهم جهت خرید و فروش اکانت در ایران کلش

  باتشکر

  http://iranclash.com/clash-of-zombie/

  کلمات کلیدی : لطفا باسلام در یک (, (سوپرمن، (کلش (کلن) ) , { } ، آخر آشوب آن آنان آنجارا آنلاین آنها آهنی، آورید آیتم اتحاد اتحادها اختیار ارتقای از است استراتژی استراتژیک استفاده استور استورهای اشاره اطلاعاتی اطلاعیه اف الماس اما امروز امروزی امپایر امکان انجام اندروید انلاین اپ اژدها، اکانت اگر ای ایران ایران ایرانی ایرانی ایرانی، ایفای این اینصورت ایچیگو، با بازار بازی بازی بازیکنان باشد باشد باشید بالاتر بانوان باید ببخشید بخش بخوانید بد برای برنامه بسیار بعضی به بهبود بهترین بوده بکشید بگذارید بگوییم بیش تا تجربیات تر تراشه تصرف تصویر تفاوت تندیس توانید توضیحات جدیدی جمله جنگ جنگجو، جهت جک، حال حتماً حتی حجم حمله خارجی خدمت خرید خواهان خود خودتان خیلی دارای دارد دارید دارید در داریم داشته دانلود در درون دریافت دشمنان دشمنانتان دفاعی دکتر را راحتی راه رایگان ربات رقیب روزانه زامبی زامبی) زبان ساخت ساختمان سازید ویژگی سایر سبک سخت سربازان سطح سلاح شانس شاهزاده شبیه شخصیت شد شده شرکت شما شماست شهر شهرها شود شود همچنین شکست صحبت صورت ظاهر ظاهری عرضه عزیزان عنوان غول فارسی فرد فردی فرمانده فروش فعال قابل قابلیت قرمانان قرمز قصد قهرمان قهرمانان قهرمانانه قهرمانی قوای لول لینک ما مانند مانندی متفاوت محترم محیطی مد مدرن مرد مستقیم نسخه مشابه معرفی مقابل مقر منابع مناسب منتشر منحصر مهم مهیج مهیجترین مورد مگابایت مگابایت می میان میتوانید نابود نارین نام نباشد نجات نسبت نسخه نصب نظرات نقش نیروهای نیز نیست ها ها هالک های هرچه هزار هستند در هستید هم همراه همه هموار همچنین همین هیرو و و) وجود ویژه پذیر پرداخت پرچم پست پسوند پیشرفت پیشروی چالش چرخ کاربران کاپیتان کرده کشور کلش کلشباتشکر کلنز کننده کنید کنید که کینگ گزینه گوکو، گیم ی یک یکی

   

  

  طالع بینی سال 2017

  دانلود سریال The Walking Dead دوبله فارسی

  قرص های ضد بارداری

  دانلود فیلم Tower 2016

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  

  فال انبیا اصلی

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :