خرید شیلد و گارد برای دهکده در کلش اف کلنز – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • خرید شیلد و گارد برای دهکده در کلش اف کلنز – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  خرید شیلد و گارد برای دهکده در بازی کلش اف کلنز

  باسلام خدمت همه ایران کلشی های عزیز ، شاید شما عزیزان به فکر دریافت یا خرید شیلد یا گارد با استفاده از جم ها برای دهکده خود افتاده باشید. اما بدون شک در خرید خود تردید داشته اید و همچنین تعداد بسیار زیادی از بازیکنان نیز منصرف میشوند.

  خب ما امروز این پست را برای پاسخ دادن به این سوال ” آیا خرید شیلد و گارد برای دهکده صرفا هدر دادن جم هست؟؟؟ ” آماده کرده ایم.

   

  توضیحاتی درباره شیلد و گارد

  شیلدها به عنوان یک سپر از دهکده شما برای مدت زمانی محافظت میکند و به طور کلی از حملات سایر بازیکنان به اکانت شما جلوگیری میکند. همچنین شما با هر حمله ای که در زمان جریان شیلد به افراد دیگر داشته باشید مدت زمان معینی از شیلد شما کاهش می یابد.

  خرید شیلد و گارد برای دهکده در کلش اف کلنز - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  گاردها نیز یک سپر برای دهکده شما هستند اما با شیلد تفاوتی دارند ؛ اولین تفاوت گارد با شیلد مدت زمان کمتری است که به شیلد دارد و دومین تفاوت این است گاردها دست شما رو برای حمله باز گذاشته اند و شما با حمله به بازیکن دیگری گارد خود را تا مدت زمان پایانی از دست نخواهید داد.

  خرید شیلد و گارد برای دهکده در کلش اف کلنز - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  در هر دفعه که با شیلد به اتک بروید به این شکل از مدت زمان شیلد دهکده شما کاسته میشود :

  • * اتک اول : 3 ساعت
  • * اتک دوم : 4 ساعت
  • * اتک سوم : 5 ساعت
  • * اتک چهارم : 6 ساعت
  • * اتک پنجم : 10 ساعت
  • * اتک هفتم : 16 ساعت
  • * اتک هشتم : 20 ساعت
  • * اتک نهم : یک روز
  • * اتک دهم : دو روز
  • * و….

  شما زمان محدودی برای حمله کردن دارید تا اینکه شیلد شما به اتمام برسد و بیس شما دوباره به سیستم حریف یافتن برگردد.

  قبل از اینکه این ماجرا اتفاق بیافتد, شما گارد خواهید گرفت که از شما محافظت میتوانید بدون از دست دادن وقت آن اتک بزنید. (مدت زمان گارد بستگی به لیگ شما دارد)

  حتماً بخوانید  بهترین استراتژی های غارت برای همه تاون هال ها

   

  چگونه شیلد خریداری کنیم؟؟؟

  خب احتمالا همه شما چگونگی خرید شیلد را میدانید خب بازهم ما اشاره خواهیم کرد.

  برای خرید شیلد به بخش شاپ شیلد ؛ سپر با مدت زمان های مختلف و بیشتر نسبت به شیلد عادی خریداری کنیم.

  آیتم های خرید شیلد به صورت زیر می باشد :

  شیلد 1 روزه (100 جم و 5 روز از دسترس و خرید دوباره خارج میشود)

  شیلد 2 روزه (150 جم و 10 روز از دسترس و خرید دوباره خارج میشود)

  شیلد 1 هفته (250 جم و 35 روز از دسترس و خرید دوباره خارج میشود)

  گارد 2 ساعت (10 جم و  23 ساعت از دسترس و خرید دوباره خارج میشود)

  خرید شیلد و گارد برای دهکده در کلش اف کلنز - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  کدام بسته شیلد برای خرید مرغوب به صرفه تر است؟؟؟

  خب اول از هر چیزی من هزینه هر ساعت داشتن شیلد را مورد بحث قرار دادم ، میزان جم هایی که برای هر ساعت حمله نکرده به من صرف میشود به صورت زیر است :

  یک روز شیلد : 4.2 جم بر ساعت

  یک روز شیلد : 3.1 جم بر ساعت

  یک هفته شیلد : 1.49 جم بر ساعت

  دو ساعت گارد : 5 جم بر ساعت

  هرچند, در این شرایط دیگر خبری از اداد غول پیکر نیست. این طور که معلوم است گارد از به صورت نسبتی یعنی جم بر ساعت از همه گران تر است اما با آن میتوان بدون محدودیت زمانی اتک زد.

  همچنین از شیلد میتوان در موارد زیادی به خوبی استفاده کرد.

   

  بررسی شیلد یک روزه

  شیلد یک روزه زمانی خوب است اما برای وقتی که شما میخواهید برای یک روز افلاین شوید و تمام منابع شما فول هستند. در خرید شیلد شما قرار نیست اتک بزنید و نمیتوانید چیز دیگری جمع کنید! با این حال باز هم 100 جم مقدار خیلی زیادی است.

  حتماً بخوانید  حرفه ای شدن در مپ های آنتی سه استار و پوش کاپ + ویدئو

   

  از طرفی اگر شما با دهکده فول و لول بالا در 24 ساعت دو اتک خواهید بخورید به احتمال چیزی در حدود 1 میلیون منابع از هر مخزن گولد و اکسیر از دست خواهید داد.

   

  حتی با خرج 30 جم شما میتوانید باراکس های خودتان را بوست کنید و منابع از دست رفته خودتان را در 2-3 اتک جبران کنید و حدود 15 دقیقه زمان صبر کنید.

   

  بررسی شیلد دو روزه

  به نظر من شیلد دو روزه به اندازه شیلد یک روزه میتواند گران باشد و خیلی فرق چندانی نخواهد داشت که با خواندن نکات بالا منظور بنده را خواهید فهمید.

  به طور کلی این شیلد برای کسانی که کاپ بالای 5000 دارند میتواند مناسب واقع شود.

  توصیه ما به شما : تا حد امکان از شیلد یک روزه و دو روز دوری کنید.

   خرید شیلد و گارد برای دهکده در کلش اف کلنز - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  بررسی شیلد یک هفته ای

  این سپر کاملا برای دهکده ها متناسب می باشد. 1 هفته یعنی 168 ساعت – حالا یه نکته جالب این است که شما بعد از 57 ساعت افلاین بودن از سیستم سرچ خارج خواهید شد(

  پس اگر نمیتوانید بازی کنید پیشنهاد میکنیم تا انلاین نشوید و بعد از 57 ساعت از دور خارج شوید.

  اگر شما در حین شیلد 10 اتک بزنید و باز هم 4.5 روز شیلد برای حفاظت از دهکده خود داشته باشید. که این مورد بیشتر برای کسایی که هرچند وقت یک بار به بازی سر میزنند و حمله میکنند مناسب است.

  سیستم شیلد در حال حاظر, ما را مجبور به اتک های پشت سر هم میکند تا بتوانیم منابع از دست داده را جبران کنیم.

   

  اگر میدانید که در چند روز اینده وقت کافی برای اتک زدن ندارید و با این حال باز هم تمایل به حمله کردن دارید یک هفته شیلد میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

  حتماً بخوانید  اشتباهات رایج کلشر های تازه وارد

   

  ما به دوستانی که وقت کافی برای صرف بازی کردن ندارند پیشنهاد نمیکنیم چرا که با 250 جم شما میتوانید باراکس های خود را چندین بار بوست کنید و اینگونه منابع بیشتری نسبت به 250 جم یک هفته شیلد بدست میاورید.

  توصیه ما: اگر شما هم از بازیکنانی هستید که زمان زیادی را صرف بازی نمیکنند این گزینه میتواند برای شما مناسب باشد در غیر صورت بهتره این مقدار جم را برای بوست باراکس های خود مصرف کنید.

   

  بررسی گارد دو ساعته

  این آیتم ما تقریبا ارزان می باشد و فقط 10 جم و بعضی وقت ها واقعا ارزش خرید دارد.

  از نظر ما در مواقع زیر میتواند یک انتخاب به صرفه و درست باشد:

  میتوانید اتک های زیادی به صورت پشت سرهم بزنید.

  وقتی که دهکده شما در حال اماده شدن است نیازی نیست تا انلاین باشید و پس از دریافت نوتفیکیشن از آماده شدن نیروها وارد بازی شوید.

  نکته مهم برای اتکرهای حرفه ای این است البته که میتوانید با بوست کردن نتیجه بهتری بگیرید ، اما گارد برای حالتی که تمایلی به آنلاین بودن ندارید مناسب تر است.

   

  نتیجه گیری کلی

  به طور کلی خرید شیلد هدردادن جم هست زیرا با صرف همان مقدار برای بوست کردن باراکس ها میتوانید نتیجه بهتری بگیرید. اما اگر منابع فول دارید یا زمان انلاین بودن را ندارید و میخواهید از منابع خود محافظت کنید من در مرحله اول شیلد یک هفته و بیشتر و اگر امکان خرید همچین بسته ای ندارید خرید شیلد یک الی دو روزه را به شما توصیه میکنیم.

  http://iranclash.com/buying-shields-a-waste-of-gems/

  کلمات کلیدی : در شیلد گاردها یک ( (, (مدت ) + , { }   ، ؛ آماده آن آنتی آنلاین آیا آیتم اتفاق اتمام اتک اتکرهای احتمال احتمالا اداد ارزان ارزش از است است است است سیستم است؟؟؟ خب استار استراتژی استفاده اشاره اشتباهات اف افتاده افراد افلاین البته الی اما اماده امروز امکان انتخاب اند اندازه انلاین اول اولین اکانت اکسیر اگر ای ای این اید ایران ایم این اینده اینکه اینگونه با بار باراکس باز بازهم بازی بازیکن بازیکنان بازیکنانی باشد باشد باشد میتوانید باشید بالا بالای بتوانیم بحث بخش بخوانید بخورید بدست بدون بر برای بررسی بررسی شیلد برسد بروید برگردد قبل بزنید بزنید وقتی بسته بستگی بسیار بعد بعضی بنده به بهتره بهتری بهترین بودن بوست بگیرید بیافتد, بیس بیشتر بیشتری تا تازه تاون تر تردید تعداد تفاوت تفاوتی تقریبا تمام تمایل تمایلی توصیه توضیحاتی جالب جبران جریان جلوگیری جم جمع حاظر, حال حالا حالتی حتماً حد حدود حرفه حریف حفاظت حملات حمله حین خارج خب خبری خدمت خرج خرید خریداری خواندن خواهید خواهیم خوب خوبی خود خودتان خیلی داد داد حتی دادم دادن داده دارد دارد از دارد) دارند دارید داشت داشتن داشته در درباره درست دریافت دست دسترس دفعه دقیقه دهم دهکده دو دوباره دور دوری دوستانی دوم دومین دیگر دیگری را رایج رفته رو روز روز روزه روزه به روزه شیلد زد همچنین زدن زمان زمانی زیادی زیر زیرا ساعت ساعت ساعت دو ساعت هرچند, ساعت یک ساعته این سایر سر سرهم سرچ سه سوال سوم سپر سیستم شاپ شاید شد( پس شدن شرایط شما شود توصیه شوید شوید اگر شوید نکته شک شکل شیلد صبر صرف صرفا صرفه صورت طرفی طور عادی عزیز عزیزان عنوان غارت غول غیر فرق فقط فهمید به فول فکر قرار لول لیگ ما ماجرا متناسب مجبور محافظت محدودی محدودیت مختلف مخزن مدت مرحله مرغوب مصرف معلوم معینی مقدار من منابع مناسب منصرف منظور مهم موارد مواقع مورد مپ می میاورید توصیه میتوان میتواند میتوانید میخواهید میدانید میزان میزنند میشود میشود) میشود) شیلد میشود) گارد میشوند خب میلیون میکند میکنند میکنیم میکنیم نتیجه نخواهد نخواهید ندارند ندارید نسبت نسبتی نشوید نظر نمیتوانید نمیکنند نمیکنیم نهم نوتفیکیشن نکات نکته نکرده نیازی نیروها نیز نیست ها ها هال های هایی هدر هدردادن هر هرچند هزینه هست هست؟؟؟ هستند هستید هشتم هفتم هفته هم همان همه همچنین همچین و و شما و  وارد وارد ما واقع واقعا وقت وقتی ویدئو از پاسخ پایانی پس پست پشت پنجم پوش پیشنهاد پیکر چرا چند چندانی چندین چهارم چگونه چگونگی چیز چیزی کاسته کافی کاملا کاهش کاپ کدام کرد کرد برای کردن کرده کسانی کسایی کلش کلشر کلشی کلنز باسلام کلی کلی به کمتری کنید کنید کنید کنید   کنیم اگر کنیم آیتم کنیم؟؟؟ خب که گارد گارد شیلدها گاردها گذاشته گران گرفت گزینه گولد گیری یا یابد یافتن یعنی یه یک –

   

  

  سنگ بینی

  طرز تهیه چیپس خانگی

  دکوراسیون اتاق خواب

  عکس جدید نازنین بیاتی

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  

  فال تاروت اصلی

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :