خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و … – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و … – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و …Reviewed by Sina on Jun 22Rating:

  خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و ... - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  دوستان زمانی که شما بازی کلش اف کلنز را شروع میکنید هیچگاه ممکن است فکر این را نکرده باشید روزی ممکن است مشکلاتی عجیب و غریب گریبانگیر شما شود!

  خدمات ایران کلش

  شاید به قسمت تماس با ما ایران کلش روزانه 20 تا 30 ایمیل مختلف جهت راهنمایی و یا درخواست برای بازگرداندن اکانت هک شده و یا تغییر جیمیل سینک شده به آیدی ،انتقال بازی،سیو و … دریافت میکنیم.با توجه به حجم سنگین کار در سایت و محدودیت هایی که داریم نمیتوانیم به همه این دوستان جواب دهیم و از طرفی برخی مشکلات قانونی و .. هم سر راه بود.(نظیر اطمینان از صاحب اصلی اکانت بودن و …)

  اما بعد از ماه ها تحقیق و آماده نمودن بستر فنی و قانونی لازم تصمیم گرفتیم بصورت تخصصی این خدمات را برای کاربران عزیز ایران کلش راه اندازی نماییم.

  اما خدمات ما چیست؟

  خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و ... - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  1- بازیابی اکانت هک شده
  همان طور که میدانید، برای ذخیره بازی کلش اف کلنز، به یک جیمیل نیاز دارید تا آن جیمیل را به بازی کلش آف کلنز متصل کنید تا زحماتی که برای دهکده خود کشیده اید از بین نرود و بتوانید در هر زمان به دهکده خود دسترسی داشته باشید. حال اگر کسی خواسته یا نا خواسته، جیمیل و رمز جیمیلی که به دهکده شما متصل شده باشد را داشته باشد یا بدست بیاورد، می تواند با وارد کردن آدرس جیمیل و رمز آن در یک گوشی، وارد دهکده شما شود و باعث مزاحمت برای شما و محیط بازی شما بشود. برای قطع کردن کامل دسترسی این افراد سودجو، کافیست که این کار را به دست خدمات ایران کلش بسپارید.

  2- تغییر جیمیل سینک شده به بازی
  گاهی وقت ها ممکن است اکانتی خریده باشید و بخواهید جیمیل آن را به جیمیل خودتان منتقل کنید و نمی دانید که باید چه کاری انجام دهید. خدمات ایران کلش می تواند در کمترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام دهد.

  3- انتقال بازی از یک دستگاه به دستگاهی دیگر

  برای خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز، نیاز به انتقال آن از یک دستگاه، به دستگاه دیگر است؛ یا به عبارتی از یک گوشی به گوشی دیگر.

   4- ذخیره بازی بر روی دستگاه های اندرویدی و IOS

  گاهی وقت ها نیز ممکن است افراد قادر به ذخیره بازی به دلایل مختلف نباشند یا اطلاعات کافی درباره آن ندارند. خدمات ایران کلش در این مورد نیز می تواند آن ها را راهنمایی کند.

  حتماً بخوانید  جناب خان کلش باز می شود!!!

   

  چگونه اعتماد کنیم؟

  1 – سایت ایران کلش با سابقه ی طولانی در زمینه ی بازی کلش اف کلنز فعالیت داشته! شاید نام ایران کلش برای اعتماد شما کافی باشد

  2 – در تمامی مراحل به هیچ وجه ما از شما ایمیل و پسورد را نخواهیم گرفت

  چگونه ما به شما اعتماد کنیم؟

  خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و ... - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید به این صورت ممکن است هر شخصی ادعا کنید فلان اکانت مربوط به ایشان میباشد و به این صورت ممکن است اکانت شخصی دیگر را از طریق ما هک کنید! خب برای این مسئله هم راه حلی داریم :

  + دریافت یک تعهدنامه و اقرارنامه که اکانت متعلق به شما بوده است و هرگونه مسئولیت قانونی این عملیات بازگردانی اکانت کاملاً بر عهده ی شما میباشد.

  + بررسی مسئول فنی ایران کلش از صحت ادعای شما :نظیر بررسی آیپی شما که به بازی متصل بود و یا ایمیل و …

  شرایط و ملزومات :

  1. داشتن شماره تماسی که به تلگرام متصل باشد،جهت ارتباط با پشتیبانی

  2. داشتن رسید اولین خرید جم خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و ... - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران (در صورتی که جم خریداری کرده باشید) (خیلی مهم!)

  =============

  توجه!
  اگر قبلا جم خریداری کرده اید، باید حتما رسید آن را داشته باشید. در صورت نداشتن رسید خرید جم، پروسه بازیابی به اکانت به اتمام نمیرسد

  =========================

  سوالات متداول

   

  اکانت کلشم هک شده و کسی وارد بازی می شود و باعث ایجاد مزاحمت برای من و دهکده ام می شود. آیا خدمات ایران کلش می تواند مشکلم را حل کند؟
  بله! خدمات ایران کلش می تواند این مشکل شما را به طور کامل برطرف کند. به شرط آنکه تمامی مدارک خواسته شده از سوی شرکت سوپرسل را دارا باشید. این مدارک شامل: تاریخ دقیق ساخت اکانت کلش(خدمات ایران کلش می تواند تاریخ دقیق ساخت آن را به شما نشان دهد)، مکان ساخت اکانت کلش، اولین رسید خرید جم (در صورت خرید جم)، نام دستکاه هایی که در آن کلش بازی کرده اید.

  میخواهم جیمیلی که به اکانت کلشم متصل شده است را تغییر بدهم و بر روی جیمیل دیگری سیو کنم. آیا خدمات ایران کلش می تواند مشکلم را حل کند؟
  بله! خدمات ایران کلش می تواند این خواسته شما را برآورده کند و در کمترین زمان، جیمیل سینک شده به اکانت کلش آف کلنز شما را تغییر دهد.به شرط آنکه تمامی مدارک خواسته شده از سوی شرکت سوپرسل را دارا باشید. این مدارک شامل: تاریخ دقیق ساخت اکانت کلش(خدمات ایران کلش می تواند تاریخ دقیق ساخت آن را به شما نشان دهد)، مکان ساخت اکانت کلش، اولین رسید خرید جم (در صورت خرید جم)، نام دستکاه هایی که در آن کلش بازی کرده اید.
  میخواهم دسترسی هکر یا شخصی به اکانت کلشم را به طور کامل قطع شود. آیا خدمات ایران کلش می تواند مشکلم را حل کند؟
  بله! خدمات ایران کلش می تواند دسترسی هکر یا هر فرد دیگری را که بخواهید به طور کامل قطع کند.به شرط آنکه تمامی مدارک خواسته شده از سوی شرکت سوپرسل را دارا باشید. این مدارک شامل: تاریخ دقیق ساخت اکانت کلش(خدمات ایران کلش می تواند تاریخ دقیق ساخت آن را به شما نشان دهد)، مکان ساخت اکانت کلش، اولین رسید خرید جم (در صورت خرید جم)، نام دستکاه هایی که در آن کلش بازی کرده اید.

  اکانت کلشم از دست رفته است و هیچ دسترسی به آن ندارم. آیا خدمات ایران کلش می تواند اکانت کلش آف کلنز من را برگرداند؟
  بله! خدمات ایران کلش می تواند اکانت از دست رفته شما را در طرف 2 تا 3 روز به شما برگرداند. به شرط آنکه تمامی مدارک خواسته شده از سوی شرکت سوپرسل را دارا باشید. این مدارک شامل: تاریخ دقیق ساخت اکانت کلش(در این مورد به دلیل نداشتن هیچ گونه دسترسی به اکانت کلش یا جیمیل شما، ایران کلش قادر به پیدا کردن آن نیست)، مکان ساخت اکانت کلش، اولین رسید خرید جم (در صورت خرید جم)، نام دستکاه هایی که در آن کلش بازی کرده اید.

  قبلا یک بار از قابلیت Link a device استفاده کرده ام و دهکده ام را به دستکاه دیگری منتقل کرده ام. آیا می توانم باز هم از این قابلیت استفاده کنم؟
  خیر به هیچ وجه نمی توان مجدد از این قابلیت استفاده کرد. به گفته سوپرسل، هر اکانت، فقط یک بار اجازه استفاده از این قابلیت را دارد.

  قبلا یک بار نام دهکده ام را تغییر داده ام. آیا می توانم یک بار دیگر نام دهکده ام را تغییر دهم؟
  خیر به هیچ وجه نمی توان مجدد از این قابلیت استفاده کرد. به گفته سوپرسل، هر اکانت، فقط یک بار اجازه استفاده از این قابلیت را دارد

  حتماً بخوانید  مقایسه هوگ رایدر با بالون

  بازی ام بر روی سیستم عامل اندروید سیو شده است و می خواهم آن را بر روی سیستم عامل IOS منتقل کنم. آیا خدمات ایران کلش می تواند این کار را برای من انجام دهد؟
  بله! خدمات ایران کلش می تواند اکانت شما را از سیستم عامل اندروید، به سیستم عامل IOS منتقل کند.

  بازی ام بر روی سیستم عامل IOS سیو شده است و می خواهم آن را بر روی سیستم عامل اندروید منتقل کنم. آیا خدمات ایران کلش می تواند این کار را برای من انجام دهد؟
  بله! خدمات ایران کلش می تواند اکانت شما را از سیستم عامل IOS، به سیستم عامل اندروید منتقل کند.

  تاریخ ساخت اکانت کلشم را فراموش کرده و به یاد نمی آورم. آیا خدمات ایران کلش می تواند تاریخ دقیق ساخت اکانت کلشم را پیدا کند؟
  اگر به اکانت کلش یا جیمیلی که به اکانت کلشتون سینک شده باشد داشته باشید، خدمات ایران کلش می تواند تاریخ ساخت دقیق آن را پیدا کند ولی در غیر این صورت، نمی توان تاریخ را به طور دقیق پیدا کرد و بایستی که تاریخ ساخت اکانت کلش را به طور حدس به شرکت سوپرسل بدهید

  قبلا برای دهکده ام جم خریداری کرده ام. آیا برای انجام هر گونه پروسه ای در خدمات ایران کلش، نیاز به اولین رسید خرید جم دارم؟
  صددرصد! اگر قبلا برای دهکده خود جم خریداری کرده اید، برای انجام هر گونه پروسه ای در خدمات ایران کلش، لازم است تا اولین رسید خرید جم دهکده خود را داشته باشید. البته به تازکی روشی جدید توسط تیم خدمات ایران کلش کشف شده است که می توان بدون داشتن رسید خرید جم، پروسه را انجام داد ولی نمی توان به طور قطعی بگوییم که می توان بدون داشتن اولین رسید خرید جم، مشکلاتان را حل کنیم.

  =============

  حتماً بخوانید  تاخیر شرکت سوپرسل در انتشار آپدیت جدید

  شرایط بازگشت وجه

  درصورتی که به هر دلیلی اعم از فنی و یا کامل نبودن اطلاعات و مدارک شما قادر به بازگردانی اکانت شما و یا سایر خدمات نشدیم، مبلغ پرداختی شما با کسر 2500 تومان که شامل کارمزد انتقال اولیه مبلغ به ما + کارمزد انتقال ثانویه مبلغ به شما + هزینه چک کردن اکانت شما میباشد کسر میشود.در نتیجه قبل از سفارش خدمات ایران کلش از موارد مورد نیاز جهت بازگردانی اکانت و .. اطمینان حاصل فرمایید.
  بازگشت وجه بین 1 تا 4 روز طول می کشد.

  =====================
  اگر سوالی در رابطه با خدمات ایران کلش یا اکانت های کلش آف کلنز خود دارید، می توانید در قسمت نظرات بیان کنید تا در اسرع وقت به آن ها پاسخ داده شود
  =====================

  پر کردن فرم درخواست خدمات ایران کلش

  ورود به صفحه ی پر کردن فرم خدمات

  ======

  خدمات ایران کلش : بازگردانی اکانت هک شده،تغییر اکانت سینک شده و ... - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   

  http://iranclash.com/services-iranclash/

  کلمات کلیدی : +  داشتن بازگشت دوستان ممکن همان گاهی (, (خیلی (در ) ) اما + , { }    (در ، ،انتقال آدرس آف آماده آن آنکه آورم آپدیت آیا آیدی آیپی اتمام اجازه ادعا ادعای ارتباط از است است؛ استفاده اسرع اصلی اطلاعات اطمینان اعتماد اعم اف افراد اقرارنامه البته ام اما انتشار انتقال انجام اندازی اندروید اندروید، اندرویدی اولین اولیه اکانت اکانت، اکانتی اگر ای ایجاد اید اید اید میخواهم اید، ایران ایشان ایمیل این با بار باز بازگرداندن بازگردانی بازگشت بازی بازی،سیو بازیابی باشد باشد باشد،جهت باشید باشید) باشید، باعث بالون باید بایستی بتوانید بخوانید بخواهید بدست بدهم بدهید بدون بر برآورده برای برخی بررسی برطرف برگرداند برگرداند؟ بستر بسپارید بشود بصورت بعد بله به بود بود(نظیر بودن بوده بگوییم بیان بیاورد، بیاید بین تا تاخیر تاریخ تازکی تحقیق تخصصی تصمیم تعهدنامه تغییر تلگرام تماس تماسی تمامی توان تواند توانم توانید توجه توسط تومان تیم ثانویه جدید جم جم)، جم خریداری جم، جناب جهت جواب جیمیل جیمیلی حاصل حال حتما حتماً حجم حدس حل حلی خان خب خدمات خدمات خرید خریداری خریده خواسته خواسته، خواهم خود خودتان خیر داد داده دارا دارد دارد قبلا دارم؟ دارید دارید، داریم داشتن داشته دانید در درباره درخواست دریافت دست دسترسی دستکاه دستگاه دستگاه، دستگاهی دقیق دلایل دلیل دلیلی دهد دهد)، دهد؟ دهدبه دهم؟ دهکده دهید دهیم دوستان دیگر دیگر دیگر برای دیگری ذخیره را رابطه راه راهنمایی رایدر رسید رفته رمز روز روزانه روزی روشی روی زحماتی زمان زمان، زمانی زمینه سابقه ساخت سایت سایر سر سفارش سنگین سوال برای سوالات سوالی سودجو، سوپرسل سوپرسل، سوی سیستم سینک سیو شامل شاید شخصی شده شده،تغییر شرایط شرط شروع شرکت شما شما، شماره شود شود صاحب صحت صددرصد صفحه صورت صورت، صورتی طرف طرفی طریق طور طول طولانی عامل عبارتی عجیب عزیز عملیات عهده غریب غیر فراموش فرد فرم فرمایید فروش فعالیت فقط فلان فنی فکر قابلیت قادر قانونی قبل قبلا قسمت قطع قطعی لازم ما ماه مبلغ متداول متصل متعلق مجدد محدودیت محیط مختلف مدارک مراحل مربوط مزاحمت مسئله مسئول مسئولیت مشکل مشکلات مشکلاتان مشکلاتی مشکلم مقایسه ملزومات ممکن من منتقل مهم) موارد مورد مکان می میباشد میباشد + میدانید، میشوددر میکنید میکنیمبا نا نام نباشند نبودن نتیجه نخواهیم ندارم ندارند نداشتن نرود نشان نشدیم، نظرات نظیر نماییم نمودن نمی نمیتوانیم نمیرسد نکرده نیاز نیز نیست)، ها های هایی هر هرگونه هزینه هم همه هوگ هک هکر هیچ هیچگاه و و  گاهی وارد وجه وجه درصورتی ورود وقت ولی پاسخ پر پرداختی پروسه پسورد پشتیبانی پیدا پیش چه چک چگونه چیست؟ کار کاربران کارمزد کاری کافی کافیست کامل کاملاً کرد کردن کرده کسر کسی کشد کشف کشیده کلش کلش کلش شاید کلش(خدمات کلش(در کلش، کلشتون کلشم کلنز کلنز، کمترین کند کند کند؟ کندبه کنم کنم؟ کنید کنیم کنیم؟ که گرفت گرفتیم گریبانگیر گفته گوشی گوشی، گونه ی یا یاد یک

   

  

  کانال تلگرام

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

  جدیدترین آگهی های استخدام

  روش تهیه استانبولی

  خشکی واژن

  

  فال تاروت

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :