خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک
 •  

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات )Reviewed by امیر نیلچی on Dec 28Rating: 5.0

  لحظاتی قبل خبری از سوی کارگروه مصادیق مجرمانه منتشر گرید که همگان را غافلگیر کرد!! به گفته این معاونت دادستانی در امور فضای مجازی ، اختلالات چند ماه گذشته کلش اف کلنز تنها اختلالی ساده نبوده و حقیقت ، اعمال همیشگی فیلترینگ کلش اف کلنز بوده است.

   

  *** بروزرسانی چهارم مطلب (9 دی ماه 95) ***

  پاسخ رسمی وزیر ارتباطات نسبت به فیلترینگ کلش

  بالاخره پس از اعتراضات بسیار کاربران و اعلام رسمی آن توسط خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ، پاسخ رسمی و امیدوار کننده ای از وزیر ارتباطات ، جناب آقای دکتر واعضی دریافت نمودیم :

   سلام به دوستان ، در چند پست اخیر ،اعتراضاتی به اختلال بازی کلش مطرح کرده اید ، این مطالب را به اطلاع کمیته تعیین مصادیق مجرمانه خواهم رساند و مطالب مطرح شده را پیگیری خواهم کرد ، گرچه در بعضی موارد به دلیل استفاده از ادبیات نامناسب مجبور به حذف آنها شدم.

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  ایشان علاوه بر اعلام خبر پیگیری فیلترینگ کلش از طریق کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در پیج رسمی اینستاگرام خود ، اذعان داشتتند که متاسفانه به دلیل استفاده برخی افراد از الفاظ نامناسب ، مجبور به حذف برخی نظرات از این صفحه شدند!!

  گذشته از این مشکل بوجود آمده واقعاً باید فرهنگ صحیح درخواست را از مسئولان فرابگیریم.امیدواریم این مطلب نقطه ی عطفی باشد که از الفاظ صحیح و بجایی استفاده کنیم.هیچ کجای دنیا با انجام اعمال ناصحیح و خلاف عرف ، حرفی شنیده نمیشود .در نتیجه زمانی که قصد داریم کامنتی در فضای مجازی ارسال کنیم قبل از آن به عواقبش فکر کنیم و سنجیده تر عمل نماییم.

  البته 90 درصد از کاربران واقعاً شان مسئولان را حفظ میکنند و روی سخن ما با آن 10 درصد است که باعث خراب شدن وجه ی سایر کاربران میشوند!


  *** بروزرسانی سوم مطلب (9 دی ماه 95) ***

  اعتراضات به محدودیت دسترسی کلش اف کلنز در باشگاه خبرنگاران جوان

  در روزهای گذشته و پس از اعتراضات کاربران و بازیکنان کلش اف کلنز نسبت به محدودیت در دسترسی این بازی ، سرانجام لحظاتی قبل این اعتراضات شکلی رسمی به خود گرفته و توسط خبرگزاری دولتی خبرنگاران جوان وابسته به صدا و سیما اعلام شد!!

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  این خبرگزاری رسمی دولتی ، علاوه بر انتشار تصاویر اعتراضات و کامنت های کاربران در پیج اینستاگرام وزیر اطلاعات ، اذعان داشت : “پس از انتشار خبر محدودیت در دسترسی به کلش اف کلنز ، کاربران علاقه‌مند به این بازی به صفحه اینستاگرام محمود واعظی، وزیر ارتباطات هجوم برده و به این تصمیم انتقاد کردند و خواستار رفع فیلتر آن شدند”

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  گرچه تا این لحظه هیچ واکنش رسمی از ایشان ویا هیچ یک از نهادهای دولتی درباره نتایج این اعتراضات نشان داده نشده است ، اما با رسمی شدن آن میتوان امیدوار بود که بزودی با واکنش مثبت و یا منفی مواجه خواهیم شد!!


  *** بروزرسانی دوم مطلب (8 دی ماه 95) ***

   

  محدودیت در دسترسی ، فاز اول فیلترینگ کلش اف کلنز

  در چند روز اخیر شاهد اخباری در رابطه با دستور رسمی کارگروه تعیین مصادق مجرمانه مبنی بر فیلترینگ بوده ایم که دلیل آن نیز ترویج خشونت رفتاری و آثار روحی و روانی آن بیان شد.

  اما موضوعی که به آن اشاره نشد ، چگونگی این فیلترینگ و زمان اجرایی شدن آن است. آیا کلش اف کلنز به کلی فیلتر خواهد شد؟! و یا با ایجاد برخی محدودیت ها در این بازی رو به رو خواهیم بود؟!

  لحظاتی قبل خبری از چندین منبع موثق منتشر شد که بر اساس آن ، دادستانی کل کشور ، طی مصاحبه ای خبری از فیلترینگ چند مرحله ای کلش اف کلنز خبر داده و محدودیت در دسترسی به بازی ، مرحله اول آن ذکر شده است :

  محدودیت در دسترسی بازیکنان، در واقع فاز اولیه‌ی طرح فیلتر شدن بازی کلش آف کلنز در ایران است که اکثریت اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه نیز آن را تایید کرده‌اند

  هنوز بطور دقیق مشخص نیست که منظور از فاز اول طرح فیلترینگ کلش چیست و چه سرنوشتی در انتظار بازی های سوپرسل است اما آنچه واضح است ، محدود شدن دسترسی به این بازی محبوب ، چه از طریق محدودیت سنی و چه از راه فیلترینگ کلی است.

  واکنش رسانه های خارجی به فیلترینگ کلش!!

  پس از اعلام رسمی خبر فیلترینگ کلش اف کلنز از سوی معاون قضایی دادستان کل کشور ، شاهد بازتاب گسترده این خبر در رسانه ملی ایران بودیم و بر اساس گفته های آنان ، مراجعه‌ی خانواده‌ها و سرپرستان این بازیکنان به کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بوده است که منجر به فیلترینگ آن شده است.

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  اما مطمئنا به غیر از واکنش‌های متناقضی که از سوی کاربران داخل کشور به این موضوع نشان داده شده، بازتاب هایی نیز از سوی رسانه های خارجی نیز به همراه داشته که بسیار تعجب آور و جالب است!!

  ساعاتی قبل چندی از سایت های اخبار تکنولوژی و فناوری خارجی، از جمله  engadget – nextpowerup – hofmag – ibtimes که خبر فیلترینگ کلش را در ایران پوشش دادند ، علاوه بر اعتیاد آور خواندن این بازی و مشکلات روحی و روانی اش ، از محدود سازی آن انتقاد کرده اند.


  *** بروزرسانی قدیمی مطلب ***

  فیلترینگ کلش ، از شایعه تا واقعیت!!

  پس از اختلالات چند روز  اخیر کلش اف کلنز و مشکل در دسترسی هزاران نفر در ورود به این بازی اینترنتی ، بنیاد بازیهای رایانه ای طبق انتشار بیانیه ای اعلام نمود که این مشکل تنها ناشی از اختلال در زیرساخت اینترنت کشور بوده است و دلیل دیگه ای ندارد!!

  اما حال پس از گذشت چند هفته از این ماجرا و رفع تدریجی این مشکل برای کاربران ، لحظاتی قبل ، عبدالصمد خرم آبادی ، معاون قضایی دادستان کل کشور این ماجرا را طور دیگری بیان نمود :

   اختلالات گذشته کلش اف کلنز تنها مشکلی ساده در زیرساخت اینترنتی نبوده و هدف از ایجاد اختلال ، اعمال محدودیت در دسترسی به بازی کلش اف کلنز بوده است.

  اما ماجرا تنها به این گفته ختم نمیشود و ظاهرا اینبار موضوع بسیار جدی تر از یک اختلال ساده باشد چراکه به گفته این مقام بلند مرتبه ، قراره نبوده اختلالات قبلی بازی مرتفع شود و همچنان در انتظار پاسخ  اقدام بازگشایی مجدد بازی از سوی وزیر ارتباطات هستند و دراینباره افزود :

  دادستانی کل در آخرین جلسه کارگروه که در یکم دی ماه سال جاری تشکیل شد موضوع اعمال محدودیت بازی کلش اف کلنز را در جلسه مطرح کرد و همه اعضای حاضر در جلسه مجددا بر اجرای دستور تاکید داشتند و چون برخی ازمسئولان ذیربط حضور نداشتند مقرر گردید وزارت ارتباطات ضمن اعمال محدودیت علت توقف در اجرای دستور را کتبا اعلام کند

  آنطور که بنظر میرسد ، برخلاف اقدام وزارت اطلاعات مبنی بر بازگشایی مجدد بازی کلش اف کلنز ، موضوع اعمال محدودیت این بازی بسیاری جدی بوده و به زودی اجرا گردد ؛ چرا که به گفته معاون قضایی دادستان کل کشور ، این دستور به تایید اکثریت اعضای کارگروه رسیده است :

  عبدالصمد خرم آبادی : اکثریت قریب به اتفاق اعضای دولتی و غیردولتی کارگروه با اعمال محدودیت در دسترسی به این بازی موافقت کردند و این دستور لازم الاجرا است.

  اما براستی دلیل این محدودیت چیست؟!

  پس از اختلالات گذشته کلش و مطرح شدن شایعاتی درباره مشکلات خروج ارز خارجی بواسطه خرید ریالی ، اینبار دلیل محکم دیگری توسط مقامات اعلام شده !!

  دبیرکارگروه تعیین مصادیق درادامه درباره اینکه چرا کارگروه دستور فیلتر این بازی را صادر کرده است و براساس چه ماده قانونی این اقدام انجام شده است، گفت :

  به موجب  ماده 15 قانون جرایم رایانه ای یا همان (ماده 743 قانون مجازات اسلامی) ترویج و آموزش اعمال خشونت آمیز از طریق سامانه ها و شبکه های رایانه ای جرم است و بر همین اساس بخش تعزیرات دستور اعمال محدودیت در دسترسی به بازی کلش آف کلنز را صادر نموده است.

  اما علاوه بر گفته های بالا و خشن شمردن بازی به عنوان دلیل فیلترینگ آن ، دلایل دیگری نیز برای اعمال محدودیت در این بازی محبوب ذکر شده که قسمتی از آن به اعتیاد آور بودن آن اشاره میکند :

  خرم آبادی اعلام کرد: خانواده هایی که نوجوانان و جوانانشان از این بازی آسیب دیده اند و توانایی مقابله با اعتیاد آنان را ندارند مصرانه از کارگروه تعیین مصادیق تقاضای فیلتر این بازی را کرده اند.

  آیا کلش اف کلنز فیلتر شد؟!

  کاربران بازی کلش اف کلنز و کلش رویال از ساعت های قبل با اختلال های عجیبی روبرو شده اند که خبر از اجرایی شدن هرچه سریع تر این دستور میدهد!!

  به گفته بسیاری ، در بازی با پیغام ضعف اتصال اینترنت مواجه میشوند درحالی که اتصال آنها بسیار قوی است یا در لودینگ ورود به بازی تا آخر پر شده ولی وارد بازی نمیشوند!!

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  این اشکالات هرچه که هست ، ظاهرا خبرهای بدی درباره شروع آهسته فیلترینگ میدهند که فعلا توسط ایرانکلش درحال برسی است ،

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک


  به روزرسانی دوم :

  دسترسی به بازی «کلش آف کلنز» بر اساس محدودیت سنی

  خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز تایید شد!! (پاسخ رسمی وزیر ارتباطات ) - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محدودیت سنی برای دسترسی به بازی اعمال میشود.

  نحوه ی عملیاتی شدن این کار هنوز مشخص نیست ولی احتمالاً بر اساس سیم کارت هایی که به نام اشخاص میباشد و یا فردی که اینترنت به نامش هست این کار انجام میشود!  یعنی بر اساس سن قید شده امکان دسترسی به این بازی فراهم و یا مسدود میشود! در حال حاضر این اختلال بصورت سراسری میباشد و گویا این تنظیمات انجام نشده است.


  مطلب درحال بروزرسانی…

  برای اطلاع از آخرین اخبار کلش اف کلنز ، اینجا کلیک نمایید!!

  http://iranclash.com/clash-of-clans-royale-suspended-new/

  کلمات کلیدی : کاربران  اختلالات  سلام اما ایشان این به خرم دادستانی دبیرکارگروه عبدالصمد محدودیت گرچه ( (ماده (پاسخ ) «کلش ، ، ،اعتراضاتی ؛ آبادی آثار آخر آخرین آسیب آف آقای آمده آموزش آمیز آن آنان آنها آنچه آهسته آور آیا اتصال اتفاق اجرا اجرای اجرایی احتمالاً اخبار اخباری اختلال اختلالات اختلالی اخیر ادبیات اذعان ارتباطات ارز ارسال از ازمسئولان اساس اساس بخش است است است است اما است ساعاتی است، استفاده اسلامی) اش اشاره اشخاص اشکالات اطلاع اطلاعات اعتراضات اعتیاد اعضای اعلام اعمال اف افراد افزود اقدام الاجرا الفاظ اما امور امکان امیدوار امیر انتشار انتظار انتقاد انجام اند اند اول اولیه‌ی اکثریت ای ایجاد اید ایران ایرانکلش ایشان ایم این اینبار اینترنت اینترنتی اینجا اینستاگرام اینکه با بازتاب بازگشایی بازی بازیهای بازیکنان بازیکنان، باشد باشگاه باعث بالا باید بجایی بدی بر براساس براستی برای برخلاف برخی برده برسی بروزرسانی بروزرسانی بزودی بسیار بسیاری بصورت بطور بعضی بلند بنظر بنیاد به بواسطه بوجود بود بود؟ لحظاتی بودن بوده بودیم بیان بیانیه تا تاکید تایید تدریجی تر ترویج تشکیل تصاویر تصمیم تعجب تعزیرات تعیین تقاضای تنظیمات تنها توانایی توسط توقف تکنولوژی جاری جالب جدی جرایم جرم جلسه جمله  جناب جوان جوان در جوان، جوانانشان حاضر حال حذف حرفی حضور حفظ حقیقت خارجی خارجی، خانواده خانواده‌ها خبر خبرنگاران خبرهای خبرگزاری خبری ختم خراب خرم خروج خرید خشن خشونت خلاف خواستار خواندن خواهد خواهم خواهیم خود داخل دادستان دادستانی دادند داده داریم داشت داشتتند داشتند داشته در درادامه دراینباره درباره درحال درحالی درخواست درصد دریافت دسترسی دستور دقیق دلایل دلیل دنیا دوستان دولتی دوم دکتر دی دیده دیگری دیگه ذکر ذیربط را رابطه راه رایانه رساند رسانه رسمی رسیده رفتاری رفع رو روانی روبرو روحی روز روز  روزرسانی روزهای روی رویال ریالی زمان زمانی زودی زیرساخت ساده سازی ساعت سال سامانه سایت سایر سخن سراسری سرانجام سرنوشتی سرپرستان سریع سن سنجیده سنی سوم سوپرسل سوی سیم سیما شان شاهد شایعاتی شایعه شبکه شد شد شد اما شد؟ شدم شدن شدند شدند گذشته شده شده، شروع شمردن شنیده شود شکلی صادر صحیح صدا صفحه ضعف ضمن طبق طرح طریق طور طی ظاهرا عبدالصمد عجیبی عرف عطفی علاقه‌مند علاوه علت عمل عملیاتی عنوان عواقبش غافلگیر غیر غیردولتی فاز فرابگیریمامیدواریم فراهم فردی فرهنگ فضای فعلا فناوری فوری فکر فیلتر فیلترینگ قانون قانونی قبل قبلی قدیمی قراره قریب قسمتی قصد قضایی قوی قید لازم لحظاتی لحظه لودینگ ما ماجرا ماده ماه مبنی متاسفانه متناقضی مثبت مجازات مجازی مجبور مجدد مجددا مجرمانه مجرمانه نیز محبوب محتوای محدود محدودیت محمود محکم مراجعه‌ی مرتبه مرتفع مرحله مسئولان مسدود مشخص مشکل مشکلات مشکلی مصاحبه مصادق مصادیق مصرانه مطالب مطرح مطلب مطمئنا معاون معاونت مقابله مقام مقامات مقرر ملی منبع منتشر منجر منظور منفی مواجه موارد موافقت موثق موجب  موضوع موضوعی میباشد میتوان میدهد به میدهند میرسد میشود میشود نحوه میشود  میشوند میشوند میکند میکنند ناشی ناصحیح نام نامش نامناسب نبوده نتایج نتیجه ندارد اما ندارند نداشتند نسبت نشان نشد نشده نظرات نفر نقطه نمایید نماییم البته نمود نموده نمودیم نمیشود نمیشوند نهادهای نوجوانان نیز نیست نیلچی ها های هایی هجوم هدف هرچه هزاران هست هستند هفته همان همراه همه همچنان همگان همیشگی همین هنوز هیچ و وابسته وارد واضح واعضی واعظی، واقع واقعاً واقعیت پس واکنش واکنش‌های وجه ورود وزارت وزیر ولی ویا پاسخ پاسخ  پر پس پست پوشش پیج پیغام پیگیری چرا چراکه چند چندی چندین چه چهارم چون چگونگی چیست چیست؟ پس کار کاربران کارت کارگروه کامنت کامنتی کتبا کجای کرد کردند کرده کرده‌اند هنوز کشور کل کلش کلش بالاخره کلش پس کلنز کلنز در کلنز» کلی کلیک کمیته کند آنطور کننده کنیم کنیمهیچ که گذشت گذشته گردد گردید گرفته گرچه گرید گزارش گسترده گفت گفته گویا ی یا یعنی یک یکم

   

  

  دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی

  پورتال تحليلی خبری

  آشنایی با عروس هلندی

  دانلود کتاب الکترونیکی

  زیرنویس فارسی

  

  فال انبیا

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :