بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک
 •  

  با شروع سال میلادی جدید ، وقت اون رسیده تا یکبار دیگه مپ های این ماه رو که از نظر کاربران بهترین بودند رو برای شما کاربران همیشگی ایرانکلش جمع آوری نماییم . لازم به ذکر است که این مپ ها ، بهترین های فارمینگ و وار بوده اند و بیشترین سرچ را از سوی کاربران داشته اند!!

   

  *** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 ***

  ** مپ فارمینگ تان هال 8 (تروفی) **

  این مپ یکی از بهترین مپ های تان هال 8 در زمینه محافظت از منابع و همچنین جمع آوری کاپ میباشد چراکه با وجود فاصله کم دفاعی ها از یکدیگر ، حریف به سختی میتواند آنها را درهم بشکند و تمامی بیس را نابود سازد!

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک** مپ وار تان هال 8 **

  در بیشتر اوقات مپ های به هم ریخته و نامرتب بهترین نتیجه را در وار میدهند و ایبنار نیز قصد معرفی یکی از بهترین مپ های نامنظم رو داریم که دفاع بسیار عالی در مقابل استراتژی های هوگ ، گولم هوگ و همچنین گولم والکری هوگ از خود نشان داده است و در حقیقت رمز موفقیت این مپ ، عدم توانایی حریف در کنترل حرکت نیروهایش میباشد!!

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  *** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 9 ***

  ** مپ فارمینگ تان هال 9 (تروفی) **

  تمرکز این مپ فارمینگ بر روی حفاظت از دارک اکسیر شماست و همین موضوع ، رسیدن دشمن را به مرکز بسیار دشوار میسازد؛ بنابریاین میتوان از این مپ به عنوان یکی از بهترین مپ های تروفی نیز یاد کرد. اما علاوه بر آن ، این مپ با وجود چینش بسیار عالی دفاعی ها میتواند بیس بسیار خوبی برای حفاظت از دیگر منابع نیز باشد!!

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک** مپ وار تان هال 9 **

  این مپ از بهترین های آنتی سه استار میباشد که با چینش بسیار عالی تسلاها و تله ها در مرکز بیس همراه است که درواقع دسترسی به مرکز بیس و عبور از آن را بسیار دشوار و تقریبا ناممکن میسازد. البته لازم به ذکر است که برای کسب بهترین نتیجه ، لول بالای تسلاهای شما بسیار مهم است!!

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  *** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 10 ***

  ** مپ فارمینگ تان هال 10 (تروفی) **

  همانطور که از ظاهر این مپ نیز میتوان فهمید ، دستیابی به منابع دارک اکسیر در این مپ بسیار کار دشوار و ناممکنی است. علاوه بر آن ، به لطف چینش بسیار هوشمندانه دفاعی ها ، این مپ یکی از بهترین مپ های آنتی سه استار میباشد!!

  توجه : ممکن است ظاهر سازه های این مپ مطعلق به تان هال 11 باشد اما در حقیقت این مپ مطعلق به تان هال 10 بوده و از نظر تعداد ساختمان ها و طراحی کاملا با آن هماهنگ است!!

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک** مپ وار تان هال 10 **

  این مپ یکی از بهترین های وار برای تان هال 10 از نظر ایرانکلش میباشد! طراحی هوشمندانه تله ها و همچنین جایگذاری مناطق مرده در بیس ، این مپ را به یکی از مرگبار ترین مپ های وار تان هال 10 تبدیل کرده است.

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  *** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 11 ***

  ** مپ فارمینگ تان هال 11 (تروفی) **

  باتوجه به معرفی هیروهای لول 45 در تان هال 11 ، این مپ میتواند یکی از بهترین ها برای جمع آوری کاپ و همچنین محافظت از دارک اکسیر باشد. اگر شما هم به دنبال جمع آوری دارک برای ارتقای هیروهایتان هستید ، این مپ را به شما پیشنهاد میکنیم!!

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک** مپ وار تان هال 11 **

  تقریبا میتوان گفت که این مپ بصورت اختصاصی برای مقابله با استراتژی لاوا و بالون ساخته و طراحی شده است. از طرفی ، طراحی باز و پراکنده این مپ ، کار را برای دشمن بمنظور نابودی کل بیس بسیار سخت و دشوار میسازد!!

  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017 - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

   

  برای مشاهده جدیدترین مپ های فارمینگ و وار ، اینجا کلیک نمایید!!

  http://iranclash.com/th8-to-th11-best-layouts-for-january-2017/

  کلمات کلیدی : با این باتوجه تقریبا تمرکز در همانطور (تروفی) ، آن آنتی آنها آوری اختصاصی ارتقای از است است استار استراتژی البته اما اند اند اوقات اون اکسیر اگر ایبنار ایرانکلش این اینجا با باز باشد باشد بالای بالون بر برای بسیار بشکند بصورت بمنظور بنابریاین به بهترین بودند بوده بیس بیشتر بیشترین تا تان تبدیل تروفی ترین تسلاها تسلاهای تعداد تقریبا تله تمامی توانایی جایگذاری جدید جدیدترین جمع حرکت حریف حفاظت حقیقت خوبی خود داده دارک داریم داشته در درهم درواقع دسترسی دستیابی دشمن دشوار دفاع دفاعی دنبال دیگر دیگه ذکر را رسیدن رسیده رمز رو روی ریخته زمینه ساختمان ساخته سازد سازه سال سخت سختی سرچ سه سوی شده شروع شما شماست طراحی طرفی ظاهر عالی عبور عدم علاوه عنوان فارمینگ فاصله فهمید قصد لازم لاوا لطف لول ماه محافظت مرده مرکز مرگبار مشاهده مطعلق معرفی مقابل مقابله ممکن منابع مناطق مهم موضوع موفقیت مپ میباشد میباشد میباشد توجه میتوان میتواند میدهند میسازد میسازد میسازد؛ میلادی میکنیم نابود نابودی نامرتب ناممکن ناممکنی نامنظم نتیجه نشان نظر نمایید نماییم نیروهایش نیز ها هال های هستید هم هماهنگ همراه همچنین همیشگی همین هوشمندانه هوگ هیروهای هیروهایتان و وار والکری وجود وقت پراکنده پیشنهاد چراکه چینش کار کاربران کاملا کاپ کرد کرده کسب کل کلیک کم کنترل که گفت گولم یاد یکبار یکدیگر یکی

   

  

  ژورنال لباس مجلسی

  آموزش آشپزی

  مرسدس بنز

  شکر پنیر

  ته چین ماکارونی

  

  فال روزانه

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :