بنیاد بازی های رایانه ای : پیگیر رفع فیلترینگ کلش هستیم!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • بنیاد بازی های رایانه ای : پیگیر رفع فیلترینگ کلش هستیم!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک
 •  

  پس اعتراضات بسیار کاربران نسبت فیلترینگ کلش اف کلنز و وعده پیگیری این موضوع توسط وزیر ارتباطات ، لحظاتی قبل پای بنیاد بازی های رایانه ای نیز به این موضوع کشیده شد و رسما درباره آن ابراز بی اطلاعی نمود!!

   

  بنیاد بازی های رایانه ای : پیگیر رفع فیلترینگ کلش هستیم!!

  پس از وعده وزیر ارتباطات ، مبنی بر رسیدگی به اعتراضات فیلترینگ کلش و پیگیری آنها ، اینبار نوبت بنیاد ملی بازی های رایانه ای است تا پایش به این موضوع باز شود!!

  لحظاتی قبل ، حسن کریمی قدوسی ، رییس بنیاد بازی های رایانه ای ، علاوه بر ابراز بی اطلاعی از ماجرای فیلترینگ کلش اذعان داشت که درحال پیگیری این موضوع است!!

  بنیاد بازی های رایانه ای : پیگیر رفع فیلترینگ کلش هستیم!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی های آنلاین و استراتژیک

  اما ماجرا تنها به اینجا ختم نمیشود!! کریمی قدوسی علاوه بر واکنش به حذف کلش اف کلنز از مارکت کافه بازار که در چند روز گذشته رخ داده بود ، به دستور فیلترینگ این بازی  نیز انتقاد نمود و اذعان داشت :

  بر اساس مفاد مصادیق محتوای مجرمانه، مسئول محتوای بازی های رایانه ای بنیاد می باشد. در حال پیگیری جهت رفع مشکل به وجود آمده برای این بازی هستم

  رسمیت گرفتن بازی کلش اف کلنز در ایران!!

  اما نکته بسیار جالب توجه درباره واکنش امروز کریمی قدوسی ، گفته های وی مبنی بر اعطا رده بندی سنی به بازی کلش اف کلنز در ایران است :

  در ماه های گذشته بنیاد ملی بازی های رایانه ای به این بازی رده بندی سنی اعطا کرده است.

  همچنین ، این مقام بلند مرتبه ، از عدم هماهنگی کارگروه مصادیق مجرمانه با بنیاد بازی های رایانه ای خبر داد و اذعان نمود که طی ماه های گذشته تعاملات مثبتی در اینباره با کارگروه داشته است :

  تصمیم گرفته شده با وجود تعامل مثبتی که فیمابین بنیاد و کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه بوده، بدون اخذ نظر کارشناسی بنیاد صورت گرفته است.

  سرانجام فیلتر کلش اف کلنز در ایران : آری یا خیر؟!

  با وجود واکنش های ضدونقیض روزهای گذشته دستگاه های اجرایی مختلف نسبت به موضوع فیلترینگ کلش ، سرنوشت این بازی همچنان در هاله از ابهام قرار دارد و مشخص نیست که آیا این بازی سرانجام به کار خود بصورت قانونی در ایران ادامه میدهد یا خیر!؟

   

  این پست بصورت لحظه ای درحال بروزرسانی است…

  برای اطلاع از آخرین اخبار فیلتر کلش اف کلنز ، اینجا کلیک نمایید!!

  http://iranclash.com/clash-of-clans-filtering-confirmed/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :