بررسی مپ فارمینگ و وار تان هال 8 – ایران کلش بروز ترین مرجع بازی کلش اف کلنز

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • بررسی مپ فارمینگ و وار تان هال 8 – ایران کلش بروز ترین مرجع بازی کلش اف کلنز
 •  

  بررسی مپ قدرتمند فارمینگ و وار تان هال 8

  باسلام خدمت همه کلشرهای محترم وبسایت ایران کلش ؛ امروز با بررسی یک مپ قدرتمند مخصوص تان هال هشت در خدمت شما هستم.

  به درخواست شما کاربران گرامی از گذاشتن مپ های انحصاری تان هال 9 به بالا دست برداشته و این مپ تان هال 8 رو براتون آماده کردم.

  پ.ن : این مپ توسط بنده طراحی شده و به نظرم برای افرادی که تان هال دهکده شان هشت می باشد میتواند مفید واقع بشود.

   

  *** نگاهی مختصر به مپ ***

  این مپ همانجور که از ظاهرش پیداست یک مپ صد درصد فارمینگ و کاملا ضد سه ستاره عالی برای وار (برای افراد هم سطح) می باشد.

  – کاملا مناسب برای وار و فارمینگ

  – عالی برای مقابله با اتکهای هوای از جمله فول دراگون

  – چیدمان با هدف و نهایت آسیب رسانی ساختمان های دفاعی

  – مقابله عالی با استراتژی های فول دراگون ، دراویز ، جاینت + آرچر ، بارچ ، گولم و…

  کارامدی این مپ به شدت بستگی به لول دفاعی های و دیوارهای شما دارد.

   

  *** بررسی مپ در فارمینگ ***

  بررسی مپ فارمینگ و وار تان هال 8 - ایران کلش بروز ترین مرجع بازی کلش اف کلنز

  همانطور که در تصویر بالا می بینید منابع و مخازن حیاتی مپ در مرکز مپ قرار گرفته است و این مپ علاوه بر نقش فارمینگ شما را در افزایش کاپ در دفاع نیز کمک میکند. همچنین کالکتورها نیز به صورت پرداکنده در بهترین مکان های مپ در دورتادور مپ قرار گرفته اند

  حتماً بخوانید  فروش اکانت کلش اف کلنز لول 134 (فروش ویژه)

  این مپ برای مقابله با حملات دراگون کاملا مناسب زیرا همانطور که مشخص است ایردیفینس ها به صورت پرداکنده با نفوذ نسبتا خوب نسبت به مرکز قرار گرفته اند و از بین بردن آنها کار آسانی نیست.

  چیدمان این مپ منحصر به فرد طوری می باشد که حمله با جاینت که اکثر تان هال هشتی ها از آن استفاده می کنند به ضرر فرد تمام شود زیرا این مپ خیلی راحت جاینت ها را به سمت تله ها هدایت می کند و ساختمان های اسیب جمعی در زاویه مرکزی کارآنها را یکسره می کنند.

  حمله از شمال مپ نیروهایی مانند گولم ، جاینت و… به سمت ایرسوییپر سوق می دهد و از آنجا به بعد به سمت ایردیفینس و غافلگیر و مواجه شدن نیروها با دو بمب غول آسا که به شدت نیروهای حریف را با آسیب عالی روبرو می کند.

  همچنین تله های فنری مقداری از نیروهای حریف را از صحفه اتک محو می کند. حمله جنوب تا جنوب شرق مپ و جنوب شرق مپ کمی برای حریف آسان تر است اما نوع چیدمان مپ از سرعت نیروها می کاهد و این ساختمان های دفاعی در این زمان آسیب جدی به نیروها وارد می کنند.

  حتماً بخوانید  فروش اکانت کلش اف کلنز لول 106

   

  *** بررسی مپ در وار ***

  بررسی مپ فارمینگ و وار تان هال 8 - ایران کلش بروز ترین مرجع بازی کلش اف کلنز

  همانطور که در قبل اشاره کردیم این مپ نقش ضد سه ستاره بودن نیز دارد و افراد همسطح و معمولا تا تا تان هال 9.5 نیز کار سختی برای سه ستاره کردن این اتک دارند.

  طبق عکس بالا با کمی تغییر در مکان ساختمان ها این مپ مسلح ، نقش به سزایی در کلن وار برای شما بازی میکند.

  نقاط قوت مپ در وار :

  • – ضد سه ستاره
  • – مقابله با استراتژی های فول دراگون ، دراگون و ویزارد ، استراتژی های عادی گولم ، استراتژی های والبریکر ، استراتژی های جاینت و…
  • – نهایت کاهش سرعت نیروها و در معرض قراردادن نیروها در مسیر تله ها

   

  اطلاعیه در مورد دارندگان مپ های اختصاصی

  بسیاری از شما عزیزان سازنده مپ های منحصر به فرد و حرفه ای هستید. اگر شما نیز مپ هایی را که خود شما سازنده آن هستید (اختصاصی) را برای ما ارسال کنید تا با نام خود شما به همراه سایر ارسال کنندگان در سایت در قالب یک مطلب کلی نمایش داده شوند.

  لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را با ایران کلش از طریق بخش دیدگاه ها در میان بگذارید.

  حتماً بخوانید  فروش اکانت کلش اف کلنز لول 60 (فروش ویژه)

   

  http://iranclash.com/check-map-war-th8/

  کلمات کلیدی : این باسلام لطفا همانطور (, (اختصاصی) (برای (فروش ) + , { } ، ؛ آرچر آسا آسان آسانی آسیب آماده آن آنجا آنها اتک اتکهای اختصاصی ارسال از است استراتژی استفاده اسیب اشاره اطلاعیه اف افراد افرادی افزایش اما امروز انحصاری اند اند اکانت اکثر اگر ای ایده ایران ایردیفینس ایرسوییپر این با بارچ بازی باشد باشد بالا بخش بخوانید بر براتون برای برداشته بردن بررسی بستگی بسیاری بشود بعد بمب بنده به بهترین بودن بگذارید بین بینید تا تان تان+هال+تان تر تصویر تغییر تله تمام توسط جاینت جدی جمعی جمله جنوب حتماً حرفه حریف حملات حمله حیاتی خدمت خوب خود خیلی داده دارد دارد دارند طبق دارندگان در در  دراویز دراگون دراگون درخواست درصد دست دفاع دفاعی دفاعی دهد دهکده دو دورتادور دیدگاه دیوارهای را راحت رسانی رو روبرو زاویه زمان زیرا ساختمان سازنده سایت سایر ستاره ستاره سختی سرعت سزایی سطح) سمت سه سوق شان شدت شدن شده شرق شما شمال شود شوند صحفه صد صورت ضد ضرر طراحی طریق طوری ظاهرش عادی عالی عزیزان علاوه عکس غافلگیر غول فارمینگ فارمینگ فرد فروش فنری فول قالب قبل قدرتمند قرار قراردادن قوت لول ما مانند محترم محو مخازن مختصر مخصوص مرکز مرکزی مسلح مسیر مشخص مطلب معرض معمولا مفید مقابله مقداری منابع مناسب منحصر مواجه مورد مپ مپ+فارمینگ مپ+واروار مکان می میان میتواند میکند میکند نقاط نام نسبت نسبتا نظرات نظرم نفوذ نقش نمایش نهایت نوع نگاهی نیروها نیروهای نیروهایی نیز نیست چیدمان ها ها هال های هایی هدایت هدف هستم به هستید هشت هشتی هم همانجور همانطور همراه همسطح همه همچنین هوای و و و کارامدی وار وارد واقع والبریکر وبسایت ویزارد ویژه) ویژه)این پرداکنده پیداست پیشنهادات چیدمان کار کارآنها کاربران کالکتورها کاملا کاهد کاهش کاپ کردم پن کردن کردیم کلش کلشرهای کلن کلنز کلی کمک کمی کند کند همچنین کنند کنند کنند حمله کنندگان کنید که گذاشتن گرامی گرفته گولم یک یکسره

   

  

  جدیدترین آگهی های استخدام

  صیغه موقت به همراه مکان

  سفت کردن باسن

  استخدام

  دانلود فیلم Trolls 2016

  

  فال روز

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :