استراتژی دفاعی در مقابل بولر – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • استراتژی دفاعی در مقابل بولر – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز
 •  

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر

  باسلام خدمت همه ایرانکلشی های عزیز ؛ در این مطلب با آموزش استراتژی دفاع در مقابل بولر در با شما هستیم.

  بولر یک نیروی آشنا و موثر در استراتژی های مهم و کارامد برای اتک به تان هال 10 و 11 که خیلی ها از نداشتن توان مقابله با این نیرو ناراحت هستند. با ما همراه باشید…

  کارامدی بولر تا جایی پیش آمده است که خیلی از بازیکنان حتی از بولر به عنوان یک نیروی تهاجمی در وارها استفاده می کنند.

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

  چگونه در مقابل بولر دفاع کنیم؟

  بولرها از جان (هیت پوینت) نسبتا خوبی + نیروی تخریب عالی برخوردار هستند و میتوانند با پرتاب گوی های آسیب رسان خود در کمتر از چند ثانیه هدف خود را به طور کامل نابود کنند.

  بهترین اسپل برای طلسم کردن بولرها قطعا اسپل ریج (Rage) هست. برای حملات با بولر یک استراتژی از قبل تعیین شده باید در ذهن شما شکل بگیرد. ویژگی های یک اتک خوب توسط حمله کننده با بولر :

  – حمله به صورت فانل – حملات قیفی شکل معروف – پاکسازی اطراف مپ (اغلب موارد با استراتژی کویین واک یا تعدادی بولر در یک طرف بیس)

  – ارسال تعدادی جاینت با هیلر (بستگی به نوع استراتژی) با اشغال شدن ساختمان های دفاعی به آنها و آسیب رسانی عالی هیروها به همراه بولرها

  – رهاسازی اسپل خشم در ابتدا و در مراحل بعدی استفاده از اسپل فریز و پرش

  – اگر همه چیز عالی پیش رود شما حداقل دو ستاره و نهایتا سه ستاره از اتک خود به دست می آورید.

  معمولا بولرها همیشه خودشان به عالی نشان میدهند بنابرین تنها راه در شکست دادن آنها در یک اتک متوقف کردن و کاهیدن از سرعت آنهاست. شما باید به فکر از بین بردن توده ای آنها باشید. شما باید همه آنهارا در سریع ترین زمان از بین ببرید و یا آنها را دست به سر کنید. در ادامه منظور من را خواهید گرفت.

  حتماً بخوانید  اتحاد کلن ها

  اگر در ویدیوهای دفاع های خود را ریپلای کنید میتوانید در مپ خود راحت بولرها را آنالیز کنید و با یک ترفند آنها را فریب دهید و به نقطه مرگ برسانید. در این آنالیز شما قطعا متوجه عملکرد عالی بمب تاور در آسیب رسانی به بولرها هستید.

   

  بمب تاور در مقابل بولر

  زمانی که از بمب تاور رونمایی شد همه در مورد این ساختمان بر این باور بودند که برای کم کردن سرعت بولرها ساخته میشود اما در حقیقت بمب تاور ساختمان خیلی قوی نیست و قدرت اصلی آن زمانی است که از بین می رود. (با انفجار بمب بزرگ)

  در واقع مشکل این است که بولر یک نیروی نظامی سریع است و بمب تاورها نیز در هیت پوینت (جان) بالایی برخوردار نیستند و معمولا در پرتاب گوی دوم توسط چند بولر از بین می روند.

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

  پس از آپدیت هیجان در واقع نظر من درباره بمب تاور و آنچه درباره آن در مقابل بولر میگفتند عوض شد چون انصافا بازیکنان اثر جدی بر روی بولرها توسط بمب تاور ندیده اند.

  همچنین 90 درصد اتک های بالای 4000 کاپ + تان هال 11 استراتژی هایی که بولر در آنها نقش داشته است به صورت توده ای بوده است.

   

  قراردادن تله در مقابل بولرها

  تله ها اگر با برنامه جای گذاری شوند در بسیار کارامد خواهند بود و به عنوان یک آیتم کلیدی در از بین بردن بولرها موفق واقع میشوند.

  یک بولر بین 300 تا 370 هیت پوینت جان دارد ولی در این مطلب ما به صورت استاندارد روی بولر لول 3 تمرکز میکنیم.

  حتماً بخوانید  بهترین مپ های وار مخصوص تاون هال 7 – ضد دراگون

  بهترین آیتم در از بین بردن بولرها دوعدد بمب غول آسا می باشد که با آسیب جدی (سلب حداقل 500 هیت پوینت جمعی) که وارد میکند میتواند در از بین بردن بخشی از بولرها به شما کمک شایانی کند.

  حتی اگر فقط یکی از بمب های غول آسا در مسیر بولرها قرار گیرند میتوانند دو سوم سلامت بولرهارا سلب کنند. یکی دیگر از چیزهایی که باید مورد توجه شما باشد جای گذاری نزدیک به هم تله های پرش در یک منتطقه خاص می باشد.

  نکته … که این منطقه باید توسط شما طی ریپلای جنگ های دفاعی توسط شما در دهکده تان کشف گردد ، یعنی مکانی که بولرها معمولا از آنجا عبور میکنند.

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

  نکته … معمولا در مپ های دایره ای (باتوجه به جایگری آیتم ها) اکثر بازیکنان از جنوب مپ حمله میکنند.

  اگر شما به درستی تله ها را در مسیر عبور بولرها (مسیری که با توجه به تجربه در دفاع ها مشخص میشود) جای گذاری کنید ، بولرها حتی اگر با تعدادی هیلر هم مطابق شکل زیر پشتیبانی شده باشند نیز از بین میروند و یا حداقل بخشی قابل توجهی از هیت پوینت آنها سلب میشود.

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

   

  خب اگر همه عوامل و نکات را با اصولشان رعایت کنید نتیجه عالی مانند دهکده زیر میگیرید :

  خب در تصویر زیر من فقط حملات توده ای بولر را برای شما نمایان گذاشته ام.

  در تصویر بالا ، دفاع دهکده من را در مقابل بولر مشاهده کنید که بیشتر بازیکنان حمله کننده به دهکده بالای 4000 کاپ داشته اند و اکثرا نهایت توانسته اند یک الی دو ستاره کسب کنند و حتی خیلی از آنها با 40 درصد تخریب شکست خورده اند.

  حتماً بخوانید  آموزش استراتژی HGHB + ویدئو

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

   

  نیروهای کلن کستل مناسب برای مقابله با بولرها در وار

  بدون شک بهترین گزینه برای مقابله با بولرها گولم است. زیرا گولم دارا دو ویژگی منحصر به فرد می باشد :

  • – نگه داشتن بولرها به دلیل هیت پوینت بالا برای مدت زمانی به علاوه فرصت آسیب رسانی عالی ساختمان های دفاعی به بولرها
  • – با توجه به هیت پوینت خوبیکه گولم دارد در طی این مدت زمان خودش نیز آسیب جدی به بولرها وارد میکند و همچنین پس از نابودی به چند گولم کوچکتر با جان مناسب تقسیم میشود

  گولم یک نیروی خارق العاده برای دفاع از دهکده شما می باشد زیرا همانطور که اشاره شد هیت پوینت عالی دارد و باعث میشود که فرد مدت زمان قابل توجهی برای از بین بردن آن صرف کند.

  مپ هایی که با هوش و ذکاوت و با استراتژی پنهان برنامه ریزی میشوند مطمئنا بولر را شکست میدهند.

  نکته مهم … در تان هال 11 طبق تجربه اکثر افراد (معمولا بالای 90 درصد) از جایی حمله خود را شروع میکنند که به توپخانه عقاب نزدیکتر است. پس در نتیجه بهتر است شما تله های خود را در مکان هایی که به توپخانه عقاب از راه نزدیک تر متنهی میشه جای گذاری کنید. (مانند تصویر مپ تان هال 11 زیر)

   

  دو مپ ضد بولر برای تان هال 10 و 11

  همانطور که اشاره شد شما مپ های اختصاصی خود را نیز میتوانید ضد بولر کنید با جای گذاری صحیح تله ها در اطراف مپ. اما ما در نهایت برای کاربران محترم دو مپ مناسب برای مقابله با حملات بولر آماده کردیم.

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

  ——————————

  استراتژی دفاعی در مقابل بولر - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز

   

  لطفا نظرات ، پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

  با تشکر

  http://iranclash.com/anti-bowler-tactics/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :