ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 – ایران کلش دات کام بروز ترین مرجع کلش آف کلنز

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 – ایران کلش دات کام بروز ترین مرجع کلش آف کلنز
 •  

  درود بر شما کاربران وب سایت ایران کلش دات کام ، همه شما می دانید که تغییراتی در آپدیت بالانس درخواستی از طرف کاربران در آگوست 2016 اعمال شده و بازی به صورت داخلی آپدیت شد.

  در ابتدا، شرکت فنلاندی سوپرسل از انتشار یک بروزرسانی جدید برای بازی Clash of Clans با هدف تغییر در قابلیت‌ نیروهای هیلر و ماینر و همچنین سازه‌های کانون و ایگل خبر داد.

  بعد از اعلام بروزرسانی متعادل‌سازی Clash Royale، سوپرسل اکنون تغییراتی را در برخی نیرو و سازه‌های بازی Clash of Clans به عنوان بخشی از بروزرسانی بزرگ بعدی این بازی استراتژیک اعمال کرد.

  تغییرات جدیدی که از قضا زیاد هم نیستند اما برای بالانس در بازی نقش موثری را دارند.

  پس از به بریک رفتن بازی کلش اف کلنز تغییرات بالانسی و جدیدی در کلش آف کلنز شکل گرفت که امروز در این پست آنها را بررسی خواهیم کرد.

  مطمئناً شما وارد بازی شده اید و این تغییرات را در قسمت اخبار کلش آف کلنز دیده اید و یا حتی تغییرات را امتحان کرده اید.

  به انگلیسی :

  ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 - ایران کلش دات کام بروز ترین مرجع کلش آف کلنز

  به فارسی :

  ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 - ایران کلش دات کام بروز ترین مرجع کلش آف کلنز
  ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 -August 2016 Balancing Update Exact Numbers – ایران کلش دات کام

  *** و اما تغییرات اعمال شده در آپدیت بالانس آگوست 2016 – 4 شهریور ماه 1395 ***

  افزایش میزان تخریب کانون ها در لول های 11 تا 14 :
  کانون لول 11
  DPS قدیم : 75
  DPS جدید : 80

  کانون لول 12
  DPS قدیم : 86
  DPS جدید : 95

  کانون لول 13
  DPS قدیم : 98
  DPS جدید : 110

  کانون لول 14
  DPS قدیم : 110
  DPS جدید : 120

  ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 - ایران کلش دات کام بروز ترین مرجع کلش آف کلنز
  ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 -August 2016 Balancing Update Exact Numbers – ایران کلش دات کام

  بنابراین بطور کلی توپخانه چیزی بین 7% و 9% آسیب  رسانیش بیشتر شده است و بنظرم خیلی قدرت و آسیب رسانیش تغییراتی زیاد پیدا نکرده است.

  حتماً بخوانید  نکاتی برتر برای استفاده از والکری

  سرعت حرکت ماینر (معدنچی) کاهش یافت :
  پس از از دسترس خارج شدن بازی کلش اف کلنز در چهارم شهریور کابوسی که همه کلشرهایی که دهکده آنها دارای تاون هال 11 هست اتفاق افتاد و سرعت ماینر از 24 به 20 تغییر کرد که کلشرهای لول بالا مجبورند در استفاده از استراتژی های خاص ماینر کمی احتیاط کنند.

  ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 - ایران کلش دات کام بروز ترین مرجع کلش آف کلنز
  ارقام دقیق آپدیت بالانس شده آگوست 2016 -August 2016 Balancing Update Exact Numbers – ایران کلش دات کام

  افزایش تعداد نیروها برای فعالسازی توپخانه عقاب :
  از این پس توپخانه عقاب با تعداد بیشتری نیرو فعال خواهد شد ؛ این تغییر باعث میشود تا بازیکن بتواند مانور بیشتری در بیس حریفش بدهد.

  هیلرها نیز در دام تله های هوایی :
  هیلرها درحال حاضر به نیروهایی قدرتمند و غیرقابل کنترل تبدیل شده اند که براحتی از شر دفاعی ها در امان می مانند. ولی از این پس باید نگران بمب های هوایی نیز باشند !! چند وقت پیش نیز این امکان در بازی کلش اف کلنز بود که برای مدتی سوپرسل آنرا غیرفعال کرد اما طبق اطلاعیه ای که دیروز عملی نیز شد هیلرها نیز در دام تله های هوایی مانند بمب ها و… خواهند افتاد و کار آنها برای کمک رسانی و شفادهی نیروهای شما سخت تر شده است.

  حتماً بخوانید  آغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل!!

  *** استراتژی کویین واک ***

  فکر نکنید استراتژی کویین واک تغییری نکرده است بلکه شکننده تر شده و در این ویدئو هیلر ها شانش آوردند که در تله قرار نگرفتند !!!

  باید دید بروزرسانی جدید تا چه اندازه می‌تواند بازیکنان Clash of Clans را به روستاهای خود بازگرداند. البته هنوز از دیگر تغییرات سوپرسل برای بازی کلش آف کلنز خبر نداریم. این احتمال وجود دارد تا این شرکت فنلاندی باری دیگر اقدام به افزودن نیروهای دارک یا اکسیر جدیدی برای افزایش تنوع نیروها در حملات به روستاهای مختلف کند. سوپرسل مدتی قبل در اقدامی زمان تولید بسیاری از نیروها مانند گولم یا پکا را در کنار اسپل‌های مختلف در قالب یک آپدیت کاهش داد. این موضوع باعث افزایش حملات به روستاهای مختلف با واحد‌های بسیار قدرتمند شده بود. هرچند این شرکت با اعمال تغییراتی در سیستم جستجوی بازی از دسترسی آسان بازیکنان به روستاهای غیر فعال جلوگیری کرده است.

  خب در آخر نتیجه خواهیم گرفت که این تغییرات عملا کار کلشرهارا در حملات و اتک ها سخت تر کرده است ؛ آیا شما با مفاد این آپدیت موافقید.

  حتماً بخوانید  هشمین ویژگی اعلام شده از آپدیت- مینیون لول 7+ ویدیو

  برای اطلاع از آخرین اخبار در کانال رسمی وب سایت ما عضو شوید.

  http://iranclash.com/august-2016-update-exact-numbers/

  کلمات کلیدی : درود به فکر از باید هیلرها پس کانون (, (معدنچی) ) + , { }   ، ؛ آخر آخرین آسان آسیب آسیب  آغاز آف آنرا آنها آوردند آپدیت آگوست آیا ابتدا، اتفاق افتاد اتک احتمال احتیاط اخبار اخبار در ارقام از است است است خب استراتژی استراتژیک استفاده اسپل‌های اطلاع اطلاعیه اعلام اعمال اف افتاد افزایش افزودن اقدام اقدامی البته اما امان امتحان امروز امکان انتشار اند اندازه انگلیسی اکسیر اکنون ای که اید اید به ایران این ایگل با باری بازگرداند بازی بازیکن بازیکنان باشند باعث بالا بالانس بالانسی باید بتواند بخشی بخوانید بدهد بر براحتی برای برتر برخی بررسی بروزرسانی بریک بزرگ بسیار بسیاری بطور بعدی بلکه بمب بن بنظرم به بود بیس بیشتر بیشتری بین تا تاون تبدیل تخریب تر تعداد تغییر تغییرات تغییراتی تغییری تله تنوع تولید توپخانه جدید جدید   جدید   کانون جدیدی جدیدی که جستجوی جلوگیری حاضر حتماً حتی حرکت حریفش حملات خارج خاص خبر خواهد خواهند خواهیم خود خیلی دات داخلی داد داد بعد دارای دارد دارند پس دارک دام دانید در درحال درخواستی دسترس دسترسی دفاعی دقیق دهکده دید دیده دیروز دیگر را رسانی رسانیش رسمی رفتن روستاهای زمان زیاد سازه‌های سایت سخت سرعت سوپرسل سوی سیستم شانش شد شد در شدن شده شده اید و شر شرکت شفادهی شما شما سخت شهریور شوید شکل شکننده صورت طبق طرف عضو عقاب عملا عملی عنوان غیر غیرفعال غیرقابل فارسی فعال فعالسازی فنلاندی قابلیت‌ قالب قبل قدرت قدرتمند قدیم قرار قسمت قضا لول لول  ما مانند مانور ماه ماینر متعادل‌سازی مجبورند مختلف مدتی مفاد موافقید موثری موج موضوع می میزان میشود مینیون می‌تواند نتیجه نداریم نقش نکاتی نکرده نکنید نگران بمب نگرفتند نیرو نیروها نیروهای نیروهایی نیز نیستند ها هال های هدف هرچند هست هشمین هم همه همچنین هنوز هوایی هیلر هیلرها و واحد‌های وارد والکری واک وب وجود وقت ولی ویدئو ویدیو ویژگی پس پست آنها پکا پیدا پیش چند چه چهارم چیزی کابوسی کار کاربران کام کام کام بنابراین کانال کانون کاهش کرد کرد تغییرات کرد مطمئناً کرده کلش کلشرهارا کلشرهای کلشرهایی کلن کلنز کلی کمک کمی کنار کنترل کند کنند که کویین گرفت گولم یا یافت یک

   

  

  اس ام اس عاشقانه انتظار

  نرم افزار پارتیشن بندی

  هواشناسی اندروید

  کاهش درد قاعدگی

  دانلود نسخه نهایی درایور کارت گرافیک AMD

  

  فال روزانه

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :