ابزار طراحی نیرو کلش اف کلنز!! نیروی مورد علاقه خود را خلق کنید!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ابزار طراحی نیرو کلش اف کلنز!! نیروی مورد علاقه خود را خلق کنید!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  همانطور که میدانید چند روزی هست که سوپرسل مسابقه ای جدید با نام طراحی بهترین نیرو کلش اف کلنز برای بازیکنانش برگزار نموده که همراه با جایزه 3 هزار جمی برای برندگانش است!! اما شاید طراحی نیرو خود به تنهایی مشکلی بزرگ برای علاقه مندان شرکت در این مسابقه باشد چرا که نیازمند دانش کار با نرم افزار های کار بر روی تصاویر بوده و مشکل است. اما اکنون قصد معرفی ابزار و وبسایتی را داریم که شما میتوانید بدون داشتن کمترین دانشی و به راحتی نیروی مورد علاقه خود را خلق کرده و شانس خود را برای برنده شد جایزه بزرگ سوپرسل امتحان کنید!!

  ابزار طراحی نیرو کلش اف کلنز!! نیروی مورد علاقه خود را خلق کنید!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  وبسایت طراحی و ساخت نیرو کلش اف کلنز

  وبسایتی که قصد معرفی آن را داریم یکی از بهترین وبسایت ها در زمینه طراحی بوده که تا پیش از این نیز شما میتوانستید با استفاده از آن کارت های مختلف کلش رویال را بوسیله آن طراحی نمایید اما با امکانات جدید که لحظاتی قبل به این وبسایت افزوده شد ، هم اکنون شما قادر هستید تنها با چند کلیک ساده نیروی مورد علاقه کلشی خود را خلق نمایید!!

  حتماً بخوانید  پدیده ای به نام Clash of Clans

  *** برای ورود به وبسایت طراحی نیرو کلش اف کلنز کلیک کنید!! ***

  ابزار طراحی نیرو کلش اف کلنز!! نیروی مورد علاقه خود را خلق کنید!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  آموزش طراحی نیرو در وبسایت

  خب قاعدتا هر طراحی نیرویی ، هرچقدر هم که ساده باشد نیاز به آموزش دارد به همین منظور تیم ایرانکلش تصمیم گرفت تا به منظور استفاده هرچه بیشتر و راحت تر کاربران سایت از این ابزار ، آموزشی کاملا اختصاصی در این مورد قرار دهد تا کاربران سایت ایرانکلش نیز از شانس دریافت جایزه 3 هزار جمی مسابقه طراحی نیرو سوپرسل بی بهره نباشند!!

  ابزار طراحی نیرو کلش اف کلنز!! نیروی مورد علاقه خود را خلق کنید!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  در تصاویر بالا ، نمایی کلی از این وبسایت طراحی نیرو به همراه علایم راهنمای آن مشاهده مینمایید!! برای طراحی یک نیرو با این ابزار تنها کافی است تا قسمت های مختلف مربوط به نیرو را به درستی تکمیل کرده و در نهایت نیز عکس پایانی را با بهترین کیفیت موجود دریافت نمایید. در ادامه به معرفی مختصر این قسمت ها خواهیم پرداخت :

  1 – زبان صفحه : این قسمت از اهمیت زیادی برخوردار نیست و زبان شما را تعیین خواهد نمود.

  2نام نیرو : نام نیرویی که قصد ساخت آن را دارید و در بالای پنجره مشخصات دیده خواهد شد ، در این قسمت قابل انتخاب خواهد بود.

  حتماً بخوانید  آموزش استراتژی GoVaHo

  3 – لول نیرو : در این قسمت شما خواهید توانست لول نیروی مورد نظر خود را تعیین کنید.

  4 –توضیحات نیرو : قسمت چهارم مربوط به توظیحات کالی از عملکرد و معرفی آن است که در قسمت پایین پنجره مشخصات قابل مشاهده خواهد بود.

  5 – تصاویر نیرو : این قسمت که یکی از مهم ترین قسمت های ساخت نیرو است ، تعیین کننده شکل ظاهری نیرو شماست و شما میتوانید تصویر از پیش ساخته شده نیروی خود را وارد نمایید.

  6 – مشخصات دیگر نیرو : این بخش نیز یکی از مهمترین قسمت های ساخت نیرو است که تعیین کننده مشخصات حیاتی نیرو از جمله ، میزان خسارت ، میزان سلامتی ، هزینه ساخت و غیره است.

  7 – ذخیره و دریافت عکس نهایی : قسمت آخر نیز گزینه ذخیره نام دارد که با انتخاب آن میتوانید عکس نهایی از نیروی خود را با بهترین کیفیت موجود دریافت کنید.

   

  کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از برندگان این مسابقه :

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/clash-of-clans-troops-maker-tool/

  کلمات کلیدی : همانطور در (, ) , ? ? { }    برای ، آخر آموزش آموزشی آن ابزار اختصاصی ادامه از است است استراتژی استفاده اطلاع اف افزار افزوده اما امتحان امکانات انتخاب اهمیت اکنون ای ایرانکلش این با بازیکنانش باشد بالا بالای بخش بخوانید بدون بر برای برخوردار برنده برندگان برندگانش برگزار بزرگ به بهترین بهره بود بوده بوسیله بی بیشتر تا تر ترین تصاویر تصمیم تصویر تعیین تلگرامی تنها تنهایی تو توانست توظیحات تکمیل تیم جایزه جدید جمله جمی جهت حتماً حیاتی خسارت خلق خواهد خواهید خواهیم خود دارد دارید داریم داشتن دانش دانشی در درستی دریافت دهد دیده دیگر ذخیره را راحت راحتی راهنمای روزی روی رویال زبان زمینه زیادی ساخت ساخته ساده سایت سلامتی سوپرسل شانس شاید شد شده شرکت شما شماست شکل صفحه ضیحات طراحی ظاهری علاقه علایم عملکرد عکس غیره قابل قادر قاعدتا قبل قرار قسمت قصد لحظاتی لول ما مختصر مختلف مربوط مسابقه مشاهده مشخصات مشکل مشکلی معرفی مندان منظور مهم مهمترین موجود مورد میتوانستید میتوانید میدانید میزان مینمایید نام نباشند نرم نظر نمایی نمایید نمایید نمود نموده نهایت نهایی نیاز نیازمند نیرو نیروی نیرویی نیز نیست ها های هر هرچقدر هرچه هزار هزینه هست هستید هم همراه همین و وارد وبسایت وبسایت خب وبسایتی ورود پایانی پایین پدیده پرداخت پنجره پیش چرا چند چهارم کار کاربران کارت کافی کالی کاملا کانال کرده کلش کلشی کلنز کلنز وبسایتی کلی کلیک کمترین کننده کنید کنید کنید  که کیفیت گرفت گزینه یک یکی

   

  

  طالع بینی سال 2017

  نرم افزار مدیریت پسورد

  کنترل دیابت

  مرسدس بنز

  عکس های خنده دار

  

  فال حافظ

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :