آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  حال تنها چند هفته تا مهمترین واقعه کلشی سال باقی است و سوپرسل درحال آماده کردن خود برای بزرگترین آپدیت سال ، یعنی کریسمس است!! آپدیت کریسمس همواره یکی از به یاد ماندنی ترین و بهترین آپدیت های سوپرسل برای کلش اف کلنز بوده و خواهد بود. ضمن اینکه به گفته سوپرسل ، امسال هیجان انگیزترین کریسمس را پیش رو خواهیم داشت!!

  آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  کریسمس کلشی در راه است!!

  فقط چند هفته تا کریسمس کلشی باقی مانده و مثل همیشه بازار اخبار و شایعات آن بسیار داغ است!! اما اینبار اخبار شکل و بوی رسمی به خود گرفته و دقایقی قبل جزییات جدیدی از انوشکا ( مدیر فروم سوپرسل) منتشر شد که حاکی از برنامه های بسیار بزرگ سوپرسل برای کریسمس است!!

  این اخبار بصورت تعدادی پرسش و پاسخ منتشر شده که به توضیح درباره بیشترین درخواست ها و علاقه مندی های کاربران در آپدیت پیشرو میپردازد که در ادامه به برسی آنها میپردازیم :

  آیا در کریسمس شاهد گیم پلی جدیدی برای کلش خواهیم بود؟!

  علاوه بر لول های جدید برای ارتقا ، ما درحال آماده سازی محتوا و گیم پلی هیجان انگیزی هستیم که بزودی شاهد آن خواهیم بود!!

  این جوابی است که انوشکا دقایقی قبل در پاسخ به سوال گیم پلی جدید منتشر کرد و با توجه به تایید آن میتوان پیش بینی نمود که منظور از گیم پلی جدید ، همان کشتی معروف کلش است که مدت هاست انتظار آن را میکشیم!!

  حتماً بخوانید  آیا کلش آف کلنز درحال مرگ است؟

  آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   

  البته لازم به ذکر است که هنوز هیچ اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده و ممکن است تغییرات گیم پلی چیزی بیشتر از یک کشتی باشد چراکه چندی قبل ، اخباری در رابطه با معرفی لول ها و شکل جدید برخی قسمت های بازی نیز اعلام شده بود!! اما چیزی که روشن است ، قطعی بودن این تغییرات در گیم پلی بازی است!!

  برنامه سوپرسل برای بالانس تان هال 10 و 11 چیست؟ آیا امکان دستیابی به گرند واردن در تان هال 10 وجود دارد؟!

  روند بالانس بازی نه فقط برای تان هال های 10 و 11 بلکه بصورت کلی و در تمامی قسمت های بازی ادامه خواهد داشت و در آپدیت پیش رو شاهد آن خواهیم بود ولی درحال حاضر برنامه ای برای انتقال گرند واردن به تان هال 10 نداریم چراکه که معتقدیم گیم پلی تان هال 10 باید از تان هال 11 متمایز باشد و این ایده برخلاف قوانین ماست!!

  آیا در آپدیت کریسمس شاهد تغییرات کلن وار نیز خواهیم بود؟!

  با هر آپدیت ، تغییراتی در بالانس وار نیز رخ میدهد که بطور معمول در وزن نیروها ، ساختمان ها ، دفاعی ها و… تاثیر گذار خواهد بود و ما به این روند ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای ایده آل برای تمامی بازیکنان برسیم؛ بنابراین در این آپدیت نیز شاهد تغییراتی کوچک یا بزرگ خواهیم بود!!

  همانطور که ملاحظه نمودید ، ظاهرا سوپرسل برنامه های ویژه ای برای کریسمس خود تدارک دیده است. گرچه انوشکا از انتشار جزییات بیشتر در این رابطه امتناع نموده است و درحال حاضر تنها اطلاعاتی مبهم در دست ماست ، اما گفته های او نشان از بزرگی این آپدیت است ؛ از طرفی تنها چند روز تا شروع پیشنمایش های این آپدیت باقی مانده و بی صبرانه منتظر برملا شدن حقیقت ماجرا هستیم!!

  حتماً بخوانید  همه چیز درباره ساختمان دفاعی جدید همراه با جزئیات

  نیروهای جدید راه هستند!! کلش رویال همچنان در اولویت!!

  درحالی که بسیاری از کابران و حتی منابع خبری ، احتمال معرفی شدن نیرو جدید را بسیار کم و تقریبا صفر میدانستند ، اما امروز ، با انتشار خبری از یکی از منابع ، بسیاری از کابران را متعجب نمود!! به گفته این منبع ، در آینده ای نزدیک باید بازهم شاهد حضور یکی از نیرو های کلش رویال در کلش اف کلنز باشیم!! گرچه زمان دقیق این اتفاق به طور دقیق مشخص نیست اما طبق پیش بینی های ایرانکلش ، احتمال وقوع آن در کریسمس بسیار کم است!!

  درخت باشکوه کریسمس 2016 کلش اف کلنز

  اما از لول های جدید و تغییرات گیم پلی که بگذریم ، درخت کریسمس کلش که یکی از بهترین موانع بازی است ، هرساله با استقبال بی نظیری از سوی بازیکنان رو به رو میشود و از توجه خاصی در نزد سوپرسل برخوردار است!! اما امسال نیز تنها در چند قدمی کریسمس ، بازار شایعات مربوط به شکل و شمایل این درخت بسیار داغ است. گرچه تاکنون سوپرسل واکنشی به آن نشان نداده و آن را تایید نموده است اما طبق معمول حدس های دراینباره زده شده است.

  حتماً بخوانید  مپ های جدید تاون هال 9 فارمینگ (هماهنگ با آپدیت جدید)

  آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  تصاویر بالا ، طرحی است که مدتی است در میان بازیکنان و کابران فروم سوپرسل دست به دست شده و گفته میشود امسال این درخت میهمان مپ های شما خواهد بود!! لازم به ذکر است که این موضوع تاکنون از سوی فردی رسمی تایید نشده و در حد شایعه میباشد!!

   

  این مطلب به مرور و با انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی خواهد شد…

  برای اطلاع از اخبار آپدیت کریسمس در کانال تلگرامی ما عضو شوید!!

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/christmas-update-is-coming/

  کلمات کلیدی : حال البته تصاویر ( (, (هماهنگ ) , { } ، ؛ آف آل آماده آن آنها آپدیت آیا آینده اتفاق احتمال اخبار اخباری ادامه ارتقا از است است است این است فقط است؟ استقبال اطلاع اطلاعات اطلاعاتی اعلام اف اما امتناع امروز امسال امکان انتشار انتظار انتقال انوشکا انگیزترین انگیزی او اولویت درحالی ای ایده ایرانکلش این اینبار اینکه با بازار بازهم بازی بازیکنان باشد باشکوه باشیم باقی بالا بالانس باید بخوانید بر برای برخلاف برخوردار برخی برسی برسیم؛ برملا برنامه بروزرسانی بزرگ بزرگترین بزرگی بزودی بسیار بسیاری بصورت بطور بلکه بنابراین به بهترین بود بود این بود همانطور بود؟ با بود؟ علاوه بودن بوده بوی بگذریم بی بیشتر بیشترین بینی تا تاثیر تان تاون تاکنون تایید تدارک ترین تعدادی تغییرات تغییراتی تقریبا تلگرامی تمامی تنها توجه توضیح جدید جدید) جدیدی جزئیات جزییات جوابی حاضر حاکی حتماً حتی حد حدس حضور حقیقت خاصی خبری خواهد خواهیم خود داد دارد؟ روند داشت داشت داغ در دراینباره درباره درحال درخت درخواست دست دستیابی دفاعی دقایقی دقیق دیده ذکر را رابطه راه رخ رسمی رو روز روشن روند رویال زده زمان ساختمان سازی سال سوال سوپرسل سوپرسل) سوی شاهد شایعات شایعه شد شد شدن شده شروع شما شمایل شوید شکل صبرانه صفر ضمن طبق طرحی طرفی طور ظاهرا عضو علاقه فارمینگ فردی فروم فقط قبل قدمی قسمت قطعی قوانین لازم لول ما ماجرا ماست ماست ماندنی مانده مبهم متعجب متمایز مثل محتوا مدت مدتی مدیر مربوط مرور مرگ مشخص مطلب معتقدیم معرفی معروف معمول ملاحظه ممکن منابع منبع منتشر منتظر مندی منظور مهمترین موانع مورد موضوع مپ میان میباشد میتوان میدانستند میدهد میشود میهمان میپردازد میپردازیم میکشیم نداده نداریم نزد نزدیک نشان نشده نظیری نقطه نمود نموده نمودید نه نیرو نیروها نیروهای نیز نیست ها هاست هال های هر هرساله هستند هستیم هستیم هفته همان همراه همه همواره همچنان همیشه هنوز هیجان هیچ و وار واردن واقعه واکنشی وجود وزن وقوع ولی ویژه پاسخ پرسش پلی پیش پیشرو پیشنمایش چراکه چند چندی چیز چیزی چیست؟ کابران کاربران کانال کرد کردن کریسمس کشتی کلش کلشی کلن کلنز کلنز اما کلی کم که کوچک گذار گرفته گرند گرچه گفته گیم یا یاد یعنی یک یکی

   

  

  کانال تلگرام

  مدل های آرایش ابرو

  کاهش درد قاعدگی

  عکس های دیدنی

  اس ام اس عاشقانه

  

  فال انبیا

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :