آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  حال تنها چند هفته تا مهمترین واقعه کلشی سال باقی است و سوپرسل درحال آماده کردن خود برای بزرگترین آپدیت سال ، یعنی کریسمس است!! آپدیت کریسمس همواره یکی از به یاد ماندنی ترین و بهترین آپدیت های سوپرسل برای کلش اف کلنز بوده و خواهد بود. ضمن اینکه به گفته سوپرسل ، امسال هیجان انگیزترین کریسمس را پیش رو خواهیم داشت!!

  آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  کریسمس کلشی در راه است!!

  فقط چند هفته تا کریسمس کلشی باقی مانده و مثل همیشه بازار اخبار و شایعات آن بسیار داغ است!! اما اینبار اخبار شکل و بوی رسمی به خود گرفته و دقایقی قبل جزییات جدیدی از انوشکا ( مدیر فروم سوپرسل) منتشر شد که حاکی از برنامه های بسیار بزرگ سوپرسل برای کریسمس است!!

  این اخبار بصورت تعدادی پرسش و پاسخ منتشر شده که به توضیح درباره بیشترین درخواست ها و علاقه مندی های کاربران در آپدیت پیشرو میپردازد که در ادامه به برسی آنها میپردازیم :

  آیا در کریسمس شاهد گیم پلی جدیدی برای کلش خواهیم بود؟!

  علاوه بر لول های جدید برای ارتقا ، ما درحال آماده سازی محتوا و گیم پلی هیجان انگیزی هستیم که بزودی شاهد آن خواهیم بود!!

  این جوابی است که انوشکا دقایقی قبل در پاسخ به سوال گیم پلی جدید منتشر کرد و با توجه به تایید آن میتوان پیش بینی نمود که منظور از گیم پلی جدید ، همان کشتی معروف کلش است که مدت هاست انتظار آن را میکشیم!!

  حتماً بخوانید  آیا کلش آف کلنز درحال مرگ است؟

  آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

   

  البته لازم به ذکر است که هنوز هیچ اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده و ممکن است تغییرات گیم پلی چیزی بیشتر از یک کشتی باشد چراکه چندی قبل ، اخباری در رابطه با معرفی لول ها و شکل جدید برخی قسمت های بازی نیز اعلام شده بود!! اما چیزی که روشن است ، قطعی بودن این تغییرات در گیم پلی بازی است!!

  برنامه سوپرسل برای بالانس تان هال 10 و 11 چیست؟ آیا امکان دستیابی به گرند واردن در تان هال 10 وجود دارد؟!

  روند بالانس بازی نه فقط برای تان هال های 10 و 11 بلکه بصورت کلی و در تمامی قسمت های بازی ادامه خواهد داشت و در آپدیت پیش رو شاهد آن خواهیم بود ولی درحال حاضر برنامه ای برای انتقال گرند واردن به تان هال 10 نداریم چراکه که معتقدیم گیم پلی تان هال 10 باید از تان هال 11 متمایز باشد و این ایده برخلاف قوانین ماست!!

  آیا در آپدیت کریسمس شاهد تغییرات کلن وار نیز خواهیم بود؟!

  با هر آپدیت ، تغییراتی در بالانس وار نیز رخ میدهد که بطور معمول در وزن نیروها ، ساختمان ها ، دفاعی ها و… تاثیر گذار خواهد بود و ما به این روند ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای ایده آل برای تمامی بازیکنان برسیم؛ بنابراین در این آپدیت نیز شاهد تغییراتی کوچک یا بزرگ خواهیم بود!!

  همانطور که ملاحظه نمودید ، ظاهرا سوپرسل برنامه های ویژه ای برای کریسمس خود تدارک دیده است. گرچه انوشکا از انتشار جزییات بیشتر در این رابطه امتناع نموده است و درحال حاضر تنها اطلاعاتی مبهم در دست ماست ، اما گفته های او نشان از بزرگی این آپدیت است ؛ از طرفی تنها چند روز تا شروع پیشنمایش های این آپدیت باقی مانده و بی صبرانه منتظر برملا شدن حقیقت ماجرا هستیم!!

  حتماً بخوانید  همه چیز درباره ساختمان دفاعی جدید همراه با جزئیات

  نیروهای جدید راه هستند!! کلش رویال همچنان در اولویت!!

  درحالی که بسیاری از کابران و حتی منابع خبری ، احتمال معرفی شدن نیرو جدید را بسیار کم و تقریبا صفر میدانستند ، اما امروز ، با انتشار خبری از یکی از منابع ، بسیاری از کابران را متعجب نمود!! به گفته این منبع ، در آینده ای نزدیک باید بازهم شاهد حضور یکی از نیرو های کلش رویال در کلش اف کلنز باشیم!! گرچه زمان دقیق این اتفاق به طور دقیق مشخص نیست اما طبق پیش بینی های ایرانکلش ، احتمال وقوع آن در کریسمس بسیار کم است!!

  درخت باشکوه کریسمس 2016 کلش اف کلنز

  اما از لول های جدید و تغییرات گیم پلی که بگذریم ، درخت کریسمس کلش که یکی از بهترین موانع بازی است ، هرساله با استقبال بی نظیری از سوی بازیکنان رو به رو میشود و از توجه خاصی در نزد سوپرسل برخوردار است!! اما امسال نیز تنها در چند قدمی کریسمس ، بازار شایعات مربوط به شکل و شمایل این درخت بسیار داغ است. گرچه تاکنون سوپرسل واکنشی به آن نشان نداده و آن را تایید نموده است اما طبق معمول حدس های دراینباره زده شده است.

  حتماً بخوانید  مپ های جدید تاون هال 9 فارمینگ (هماهنگ با آپدیت جدید)

  آپدیت کریسمس در راه است!! هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلش!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  تصاویر بالا ، طرحی است که مدتی است در میان بازیکنان و کابران فروم سوپرسل دست به دست شده و گفته میشود امسال این درخت میهمان مپ های شما خواهد بود!! لازم به ذکر است که این موضوع تاکنون از سوی فردی رسمی تایید نشده و در حد شایعه میباشد!!

   

  این مطلب به مرور و با انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی خواهد شد…

  برای اطلاع از اخبار آپدیت کریسمس در کانال تلگرامی ما عضو شوید!!

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/christmas-update-is-coming/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :