آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: کلش
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  پس از انتشار دیروز آپدیت قرمز برای اپل و تحقق یافتن آنچه پیش از این گفته بودیم ، حال بسیاری از کابران مشتاق و هیجان زده دانستن ویژگی های آپدیت آینده کلش و تاریخ انتشار آن هستند!! حال تنها یک ماه تا پایان سال میلادی باقی است و بنظر میرسد سوپرسل درحال تدارک یک آپدیت متفاوت است!!

   

  آپدیت قرمز ، متفاوت با سال های گذشته!!

  آپدیت قرمز امسال کلش ، متفاوت ترین آپدیت برای این رویداد در تاریخ کلش اف کلنز بشمار می آید!! ویژگی های بسیاری که امسال در این آپدیت به بازی افزوده شد ، حاکی از تغییر سیاست آپدیت های سوپرسل است!! گرچه این تغییرات تنها محدود به کاربران اپل بود و تاثیر چندانی در گیم پلی بازی نداشت اما به نوع خود بسیار بزرگ بود!!

  آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  در دو ماهه اخیر و پس از افزوده شدن قسمت پکیج های شگفت انگیز در کلش اف کلنز ، سیاست سوپرسل در جهت ترغیب هرچه بیشتر بازیکنان برای خرید این پکیج ها بنا نهاده شده که در آپدیت قرمز نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است!!

  مجسمه بربر کینگ و دیگر تغییرات ظاهری قهرمانان و نیروها ، از جمله ویزگی هایی است که پس از خریداری این پیکج به بازی شما افزوده شده و تا تاریخ 6 دسامبر دوام خواهند آورد. ( مجسمه بربرین کینگ ، پس از این تاریخ نیز ماندگار بوده و در دهکده شما باقی خواهد ماند)

  حتماً بخوانید  مسابقه بزرگ کلش کان لغو شد!

  آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! دسامبر یا کریسمس؟!

  اما پس از این تغییر گسترده در روند چند ماه گذشته بازی ، بسیاری از بازیکنان مشتاق دانستن آینده آپدیت کلش و تاریخ انتشار آن هستند که با خوشحالی باید بگوییم بله!! سوپرسل قطعا در این یک ماهه باقی مانده از سال میلادی آپدیتی بزرگ و بی نظیر برای کلش اف کلنز منتشر خواهد نمود که گفته های امروز انوشکا نیز ، مهر تاییدی برای آن است!!

  آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  ترجمه اطلاعیه انوشکا درباره آپدیت زمستانی کلش
  نه من هنوز آماده نیستم!! بزودی یک تم زمستانی و البته خبرها و ایده های خوب در پیش داریم ولی نه الان!! منتظر باشید!!

  با توجه به گفته های انوشکا ، باید منتظر خبرهای بسیار خوبی از سوی سوپرسل برای آپدیت باشیم. اما موضوع قابل بحث و مبهم ، تاریخ دقیق انتشار این آپدیت است!! بسیاری از منابع خبری بر این باورند که آپدیت معروف سوپرسل در همین ماه و در دسامبر منتشر خواهد شد که در این صورت باید منتظر معرفی پیشنمایش ها در هفته آینده باشیم!!

  اما از طرف دیگر ، چیزی به پایان سال میلادی باقی نمانده و احتمال موکول شدن این آپدیت برای کریسمس نیز هست. به هرصورت ، آنچه که مشخص است این است که باید منتظر آپدیتی بسیار گسترده برای بازی تا آخر این ماه باشیم!!

  حتماً بخوانید  بازی بسته شد – باز هم آپدیت جدید برای Clash of Clans

  گیم پلی ، لول ها و تم زمستانی جدید ، بزودی برای کلش…

  همانطور که پیش از این گفته بودیم ، اسپانسر (یکی از تسترها و طراحان بازی) ماه ها قبل از جزییاتی در سورس بازی پرده برداشت که خوشبختانه قسمتی از آنها مثل مجسمه بربرین کینگ و تغییرات ظاهری نیروها در اپدیت قرمز تحقق یافت.

  اما این پایان کار نیست و هنوز جزییات بسیاری باقی مانده که باید انتظار آنها را بکشیم!! کشتی معروف کلش ، از جمله جزییاتی است که تقریبا ماهیت کامل آن مشخص شده و بی صبرانه منتظر معرفی آن هستیم!!

  آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  بر اساس برخی گفته های اسپانسر و همینطور سوپرسل ، این قایق چوبی که از تان هال 4 به بعد بصورت شکسته در دریای کلش برای شما به نمایش در خواهد آمد ، با 40 هزار گلد قبل بازسازی است و نوعی ماموریت روزانه با خود به همراه خواهد داشت که در هر روز مقداری منابع به شما خواهد داد!!

  لول جدید برخی دفاعی ها ، دیوار لول 12 در راه است!!

  علاوه بر قایق چوبی ، دفاعی های بازی نیز از این تغییرات مستثنا نبوده و برخی از آنان از جمله ایردیفنس و ایرسوییپر نیز دست خوش تغییرات خواهند شد!! معرفی لول 9 ایر دیفنس و لول 7 ایر سویپر با اطلاعیه جدید امروز اسپانسر تقریبا قطعی شده و باید منتظر لول های جدید این دو دفاعی باشیم!!

  حتماً بخوانید  نهمین ویژگی اعلام شده از آپدیت – (ساحره) Witch لول + ویدئو

  آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  اما بر اساس اطلاعات جدید اسپانسر که حاصل از برسی سورس فایل های بازی است ، میتوان امیدوار بود که بزودی لول جدید دیوار نیز به بازی افزوده شود چراکه دیوار ها و دو دفاعی مذکور ، تنها ساختمان هایی هستند که بعد از معرفی تان هال 11 ، لول جدیدی برای آنها معرفی نشد!!

  آپدیت زمستانی کلش اف کلنز!! کریسمس یا دسامبر؟! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایرانشایعات دیوار لول 12 که قاعدتا برای تان هال 11 معرفی خواهد شد این روزها در فروم و صفحات اجتماعی سوپرسل بسیار داغ است و برخی منابع از احتمال بسیار زیاد معرفی آن در آپدیت پیش رو میدهند!! اما همچون گذشته ، خبر معرفی لول جدید دیوار تنها یک احتمال است و رسمیت قطعی ندارد!!

   

  http://iranclash.com/clash-of-clans-winter-update-news/

 • کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :