آغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل!! – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران
 •  

  همانطور که پیش از این نیز گفته بودیم ، با اعلام هشدار چند روز قبل سوپرسل مبنی بر بن کلن های متقلب در وار ( استفاده کنندگان ایکس مود) ظاهرا موج جدید از بن اینگونه کلن ها توسط سوپرسل آغاز شده و به سرعت نیز درحال پیش روی است!! اما نکته مهم این است که تاکنون هیچ خبر رسمی از سوپرسل منتشر نشده است!!

   

    محرومیت از کلن وار اما قابل بخشش!!

  با وجود هشدار های مکرر چند روز قبل سوپرسل مبنی بر بن کلن های متقلب ، همچنان برخی از کلن ها سعی در استفاده از ایکس مود دارند که این موضوع به هیچ وجه برای سوپرسل قابل تحمل نیست!! لحظاتی قبل تعدادی از کلن های پرک بالا ادعا کردند که سوپرسل کلن آنها را به حالت تعلیق درآورده است اما نکته جالب اینجاست که تا این لحظه سوپرسل هیچ خبر رسمی دراین مود اعلام نکرده است!!

  به گفته این کلن سوپرسل با تغییر قسمت توضیحات کلن ، از افراد این کلن خواسته تا استفاده از مود را متوقف سازند و آن را از گوشی خود حذف نمایند. همچنین لازم به ذکر است که طبق وعده ی سوپرسل ، این تعلیق 14 روزه بوده و درصورت عدم استفاده دوباره بازیکنان از مود ، پس از این مدت کلن به حالت عادی بازخواهد گشت!!

  آغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایرانآغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  ترجمه اطلاعیه بن کلن ها
  کلن شما به دلیل تقلب موقتا به حالت تعلیق در آمده است!! لطفا تمامی برنامه های سوم شخص (مود) را از دستگاه خود حذف نمایید!!به شما در گذشته اخطار داده شده بود!

  محرومیت از وار در حالت تعلیق!!

  طبق گفته سوپرسل ، با استفاده شما از ایکس مود در روند وار ، کلن شما به مدت 14 روز به حالت تعلیق در آمده که در این مدت هیچ یک از اکانت های کلن قادر به شرکت در وار نیستند و حتی اگر از کلن خارج شده و به کلن دیگری بروند نیز این قانون هممچنان پابرجاست!! اما نکته جالب دیگر اینجاست که اگر در این مدت فرد دیگری نیز به کلن وارد شود ، بازهم کلن قادر به شرکت در وار نیست!!

  حتماً بخوانید  عامل های بن شدن شما در بازی

  بن کلن تنها با محرومیت از وار!!

  آیا با بن کلن ، تمامی اکانت های افراد مسدود خواهد شد؟! این سوال بسیاری از کاربران در این روزهاست درحالی که اصلا این چنین نیست!! به گفته سوپرسل ، با بن کلن شما نه تنها مشکلی برای اکانت شما و خود کلن بوجود نمی آید ، بلکه تنها از شرکت در وار محروم خواهید شد!! تمامی کارهای عادی کلن مثل قبل قابل انجام خواهد بود و مشکللی برای اکانت شما ایجاد نخواهد شد همچنین لازم به ذکر است که حتی متن اخطاریه سوپرسل نیز در قسمت توضیحات کلن قابل پاک کردن و یا تغییر است!!

  اطلاع از تمامی کلن های بن شده!!

  با توجه به عدم انتشار خبر رسمی سوپرسل تاکنون و به منظور اطلاع رسانی سریعتر درمورد کلن های بن شده ، شما عزیزان میتوانید کلن بن شده خود و یا دوستان خود را با ارسال تگ آن در قسمت نظرات اعلام کرده تا تیم ایرانکلش بتواند آن را به کلیه کابران معرفی نماید و آمار کلی از تعداد کلن های بن شده در این دوره بدست آورد و به شما ارائه دهد!!

  حتماً بخوانید  مشاهده ی تله ها و نیروهای کلن کستل در XMOD با روشی جدید!

  همچنین لازم به ذکر است که تیم ایرانکلش از این رویداد پوشش ویژه و لحظه به لحظه خواهد داشت و شما میتوانید اخبار جدیدتر این موضوع را در همین پست مشاهده فرمایید!!

  =====================================

  *** آپدیت دوم ***

   

  شروع رسمی موج جدید بن کلن ها

  امروز ظهر بود که سوپرسل با انتشار اطلاعیه از بریکی کوتاه به جهت تعمیر سرورها باری کلش خبر داد که پس از مدتی نیز بازی در دسترس قرار گرفت اما ظاهرا این بریک تنها به جهت یک تعمیر ساده در سرورها نبوده و دلایل دیگری نیز داشته است!!

  بسیاری از کاربران امروز و پس از بریک با پیغامی در قست اینباکس خود مواجه شدند که خبر از شروع رسمی بن 14 روزه وار برای برخی کلن ها میداد!! با این حال تاکنون نیز بسیاری از ادعاها را شایعه و بی اساس خواندند و آن را تکذیب کردند!! (توجه : عدد41 روز ذکر شده در تصویر زیر به دلیل اشتباه در ترجمه متن بوده و عدد واقعی 14 روز میباشد)

  آغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  این درحالی است که سروصدای این ماجرا سرانجام به فروم سوپرسل نیز رسید و باعث واکنش بسیار قافلگیر کننده یکی از مدیران سوپرسل شد. بله ، موج بن ها از امروز بطور رسمی آغاز شده است!!

  حتماً بخوانید  بازی بسته شد – باز هم آپدیت جدید برای Clash of Clans

  آغاز موج جدید بن کلن ها بطور رسمی از سوی سوپرسل!! - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز ،کلش رویال در ایران

  ترجمه اطلاعیه جدید بن کلن ها
  بریک بازی امری کاملا اتفاقی است و هیچ ارتباطی به موج جدید بن ندارد!! ولی بله ، موج جدید بن کلن ها از امروز صبح آغاز شده و محرومیت 14 روزه برخی کلن ها را از وار به همراه خواهد داشت!!

  پس از انتشار این اطلاعیه از سوی سوپرسل ، خبرهای بسیاری از بن وار برای کلن برخی کلن ها پخش شد که موجی از اعتراضات را برای این سیاست سوپرسل به همراه داشت اما ظاهرا اینبار هم سوپرسل توجهی به اعتراضات ندارد و در کار خود جدی است!!

  از این رو توصیه میشود اخطارها را جدی گرفته و شدیدا در انتخاب افراد شرکت کننده در وار دقت نمایید!! تا به این لحظه تمامی محرومیت ها 14 روزه بوده ولی به گفته سوپرسل در صورت عدم توجه دوباره به اخطارها ، این مدت همیشگی خواهد بود!!

   

  این پست به محض انتشار اخبار بیشتر ، بروزرسانی خواهد شد…

  کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیترین اخبار بن کلن ها :

  https://telegram.me/iranclashcom

  http://iranclash.com/supercell-clan-ban-wave/

  کلمات کلیدی : همانطور این ( (, (توجه (مود) ) , { }   ، آغاز آمار آمده آن آنها آورد آپدیت آید اتفاقی اخبار اخطار اخطارها اخطاریه ادعا ادعاها ارائه ارتباطی ارسال از اساس است است است از است بسیاری است به استفاده اشتباه اصلا اطلاع اطلاعیه اعتراضات اعلام افراد اما امروز امری انتخاب انتشار انجام اکانت اگر ایجاد ایرانکلش این اینبار اینباکس اینجاست اینگونه ایکس با باری باز بازخواهد بازهم بازی بازیکنان باعث بالا بتواند بخشش با بخوانید بدست بر برای برخی برنامه بروزرسانی بروند بریک بریکی بسته بسیار بسیاری بطور بله بلکه بن به بوجود بود بود بود این بوده بودیم بی بیشتر تا تاکنون تحمل ترجمه تصویر تعداد تعدادی تعلیق تعلیق طبق تعمیر تغییر تقلب تله تلگرامی تمامی تنها توجه توجهی توسط توصیه توضیحات تکذیب تگ تیم جالب جدی جدیترین جدید جدیدتر جدیدهمچنین جهت حال حالت حتماً حتی حذف خارج خبر خبرهای خواسته خواندند خواهد خواهید خود داد داده دارند داشت داشت پس داشته در درآورده دراین درحال درحالی درصورت درمورد دسترس دستگاه دقت دلایل دلیل دهد دوباره دوره دوستان دوم دیگر دیگری ذکر را رسانی رسمی رسید رو روز روزه روزهاست روشی روند روی رویداد زیر ساده سازند سرانجام سرعت سرورها سروصدای سریعتر سعی سوال سوم سوپرسل سوی سیاست شایعه شخص شد شد شد؟ شدن شدند شده شده با شدیدا شروع شرکت شما شود صبح صورت طبق ظاهرا ظهر عادی عامل عدد عدم عزیزان فرد فرمایید فروم قابل قادر قافلگیر قانون قبل قرار قست قسمت لازم لحظاتی لحظه لطفا ما ماجرا مبنی متقلب متن متوقف مثل محروم محرومیت محض مدت مدتی مدیران مسدود مشاهده مشکللی مشکلی معرفی منتشر منظور مهم مواجه موج موجی مود مود) موضوع موقتا مکرر میباشد) میتوانید میداد میشود نبوده نخواهد ندارد نشده نظرات نماید نمایند نمایید نماییدبه نمی نه نکته نکرده نیروهای نیز نیست نیست نیستند ها ها امروز هابریک هاکلن های هشدار هم همراه هممچنان همچنان همچنین همیشگی همین هیچ و وار وار آیا وارد واقعی واکنش وجه وجود وعده ولی ویژه پابرجاست پاک پخش پرک پس پست پوشش پیش پیغامی چند چنین کابران کار کاربران کارهای کاملا کانال کردن کردند کرده کستل کلش کلن کلی کلیه کننده کنندگان که کوتاه گذشته گرفت گرفته گشت گفته گوشی ی یا یک یکی

   

  

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  دانلود برنامه داب اسمش

  عکس نوزادان

  نرم افزار پارتیشن بندی

  سنگ بینی

  

  فال تاروت اصلی

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :