آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز و کلش رویال

مجموعه: بازی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار – ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز و کلش رویال
 •  

  آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار

  باسلام خدمت همه ایران کلشی های محترم ، در این پست به عملکرد بعضی نیروهای Ranged به معنی آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار یعنی نیروهایی از جمله آرچر ، ویزارد و… در نقاط مختلف در یک محدوده زمانی خاص اشاره میکنیم.

  در کلش همه نیروها باتوجه ویژگی هایشان از یک فاصله معین در یک بازه زمانی معین میتوانند به هدف خود آسیب برسانند و حتی آنهارا از بین ببرند. به چه نیروهایی Range می گویند؟؟ نیروهایی که قابلیت آسیب رسانی به آیتم های پشت دیوار را دارند.

  نیروهای Range واقعا یک نیروی منحصربه فرد با قابلیت هدف گیری آسان از پشت دیوارها می باشد. آرچرها یک پشتیبان عالی در حمله هستند.

  در این پست راهنما ما نمیخواهیم این نیروهای قدیمی کلش به شما معرفی کنیم زیرا همه آنرا می شناسند بلکه میخواهیم ویژگی خاص این نیروها را برای نهایت استفاده صحیح از این نیرو را به شما واضح تر کنیم.

  برتری نیروهای Range در کلش اف کلنز

  نیروهای (Range – آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار) کلش اف کلنز نسبت به سایر نیروها در مواقع گوناگون مزیت هایی دارند. همچنین اغلب موارد این نیروها (آرچر ، ویزارد و…) با قرارگرفتن پشت نیروهای قوی تر آسیب را به همان نیروهای قوی تر جلب می کنند و خود به راحتی هدف را نابود میکنند و همچنین این نیروها برای فارمینگ بسیار کارامد تر هستند.

  حتماً بخوانید  آموزش گرفتن الماس رایگان اما به روش قانونی

  بهترین مزیت این نیروها از بین بردن هدف های پشت دیوار (در فاصله خاص) بدون اینکه دیوار روبرو را نابود کنند می باشد. یعنی آنها با قرارگیری در یک فاصله معین در پشت یک دیوار هدف های پشت دیوار را مورد آسیب خود قرار می دهند.

  به برخی از مزیت های این نیروها نسبت به سایر نیروها دیگر :

  – پیاده سازی راحت تر ترفند فانلینگ (حملات قیفی شکل) با استفاده از شراکت این نیروها

  – امکان پاک سازی صد در صد و ساده اطراف مپ ها

  – در صورت آسیب توده ای میتوانند بخش عظیمی از ساختمان های دهکده حریف را از بین ببرند

  یک مزیت دیگر در آنها هست که من جز مزیت های اصلی آنرا نگذاشتم (چون فقط در برخی موارد به نفع شماست) این می باشد که این نیروها در صورتی که نیروهای قوی مانند جاینت کمی دورتر از این ساختمان ها میشود این نیروها آسیب را به صورت پراکنده به خود جذب میکنند تا نیروهای قوی تر به تاخت و تاز بهتر بهتر بپردازند.

  خب در آخر بنده چند نکته کوتاه عملی را درباره این نیروها به شما گوش گوشزد میکنم :

  حتماً بخوانید  اولویت ارتقا برای کلن وار

  – متفاوت برد آسیب آنها یا توجه یه معیار اندازه گیری سوپرسل (کاشی های دهکده) – در تصویر زیر تا جای مشخص شده میتواند توسط این نیروها مورد هدف قرار گیرد.

   

  آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز و کلش رویال
  آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار

  – همه این نیروها برای آسیب رسانی به پشت دیوارها حداقل باید یک کاشی با دیوارها فاصله داشته باشند. همچنین طبق تصویر زیر نیروهای Range در پشت دیوارها نهایتا ساختمان های مشخص شده را میتوانند از بین ببرند و پس از نابودی آنها باید دیوار را از بین ببرند و به داخل نفوذ کنند.

  آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز و کلش رویال

  و نکته جالب این است که اگر بمب تاور یا هر ساختمان دیگری مانند تصویر در مپ حریف قبل از یک آیتم دیگر در مکان حداکثر برد آسیب قرار گرفته باشند و شما از سمت چپ نیروهای Range خود را رها کنید این نیروها در ابتدا قادر به نابود بمب تاور نیستند و ابتدا باید ایردیفینس را نابود کنند و بعد بمب تاور را از بین می برند.

  – آرچر کویین قدرتمندترین نیروی Range (هدف زن از پشت دیوار) می باشد که با برد آسیب عالی میتواند همه ی ساختمان های مشخص شده را در کمترین زمان از بین ببرد.

  حتماً بخوانید  آموزش استراتژی HGHB + ویدئو

  آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار - ایران کلش بروزترین مرجع بازی کلش اف کلنز و کلش رویال

  خب در آخر دوباره یک حساب سرانگشتی میکنیم. ویزارد و بولر قادر به آسیب رسانی به نیروهایی که دو کاشی پشت دیوار قرار گرفتند خواهند بود. همچنین آرچرها مانند ویزارد و بولر با کمی برد بیشتر قادر به اسیب رسانی به ساختمان های پشت دیوار می باشد.

  نکته … این ویژگی در سربازهای Range ربطی به لول دیوارها ندارد.

   

  نتیجه گیری

  نیروی های Range (آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار) سربازانی مهم در حملات هستند اما این تنها ویژگی آنها نیست آنها مزیت های فراوانی دارند مانند نابودی سریع ساختمان ها در زمانی که اسیب ها متوجه نیروهای قوی مانند جاینت است.

  این نیروها شامل آرچر (با برد 3.5 کاشی) ، بولر و ویزارد (با برد 3 کاشی) ، آرچرکویین (با برد 5 کاشی) و گرندواردن (با برد 8 کاشی) که به راحتی میتوانند ساختمان های دفاعی و عادی پشت دیوارها را از بین ببرند.

  http://iranclash.com/%d8%a2%d8%b3%db%8c%d8%a8-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b4%d8%aa-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1/

  کلمات کلیدی : ( (, (آرچر (آسیب (با (حملات (در (هدف (چون (کاشی ) + , { } ، آخر آرچر آرچرآرچر آرچرها آرچرکویین آسان آسیب آموزش آنرا آنها آنهارا آیتم ابتدا ارتقا از است است این استراتژی استفاده اسیب اشاره اصلی اطراف اغلب اف الماس اما امکان اندازه اولویت اگر ای ایران ایردیفینس این اینکه با باتوجه بازه باشد باشد نکته باشند باید ببرد ببرند ببرند ببرند یک بخش بخوانید بدون برای برتری برخی برد بردن برسانند برند بسیار بعد بعضی بلکه بمب بنده به بهتر بود بولر بپردازند خب بیشتر بین تا تاخت تاز تاور تر ترفند تصویر تنها توجه توده توسط جالب جای جاینت جذب جز جلب جمله حتماً حتی حداقل حداکثر حریف حساب حملات حمله خاص خاص) خدمت خواهند خود داخل دارند دارند نیروهای داشته در درباره دفاعی دهند به دهکده دهکده) دو دوباره دورتر دیوار دیوار دیوار باسلام دیوار) دیوارها دیگر دیگری را راحت راحتی راهنما رایگان ربطی رسانی رها روبرو روش زمان زمانی زن زیر زیرا ساختمان ساده سازی سایر سرانگشتی سربازانی سربازهای سریع سمت سوپرسل شامل شده شراکت شما شماست) شناسند شکل) صحیح صد صورت صورتی طبق عادی عالی عظیمی عملکرد عملی فارمینگ فاصله فانلینگ فراوانی فرد فقط قابلیت قادر قانونیبهترین قبل قدرتمندترین قدیمی قرار قرارگرفتن قرارگیری قوی قیفی لول ما مانند متفاوت متوجه محترم محدوده مختلف مزیت مشخص معرفی معنی آسیب معیار معین من منحصربه مهم موارد مواقع مورد مپ مکان می میتواند میتوانند میخواهیم میشود میکنم میکنند میکنیم میکنیم در نابود نابودی نتیجه ندارد نسبت نفع نفوذ نقاط نمیخواهیم نهایت نهایتا نکته نگذاشتم نیرو نیروها نیروها نیروهای نیروهایی نیروی نیست نیستند ها ها های هایشان هایی هدف هر هست هستند هستند هستند در همان همه همچنین و و) وار واضح واقعا ویدئو خب ویزارد ویزاردویزارد ویژگی پاک پراکنده پس پست پشت پشتیبان پیاده چند چه چپ کارامد کاشی کاشی) کلش کلشی کلن کلنز کلنز نیروهای کمترین کمی کنند کنند و کنید کنیم کنیم که کوتاه کویین گرفتن گرفتند گرفته گرندواردن گوش گوشزد گوناگون گویند؟؟ گیرد گیری گیری نیروی ی یا یعنی یه یک –

   

  

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  مرورگر گوگل کروم

  ژورنال لباس مجلسی

  ياس دانلود

  چرا زنها بیشتر از مردها حرف می‌ زنند

  

  فال حافظ

 • دانلود بازی
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :